Znajdź projekt

Projekty
Podziel się:
Promocja - 640 PLN
Oferta ważna do: 2020-04-19
Nowoczesny projekt domu Kameralny 2Nowoczesny projekt domu Kameralny 2Nowoczesny projekt domu Kameralny 2Nowoczesny projekt domu Kameralny 2Nowoczesny projekt domu Kameralny 2Nowoczesny projekt domu Kameralny 2Nowoczesny projekt domu Kameralny 2
Kameralny 2
Kameralny 2
Kameralny 2
Kameralny 2
Kameralny 2
Kameralny 2
Kameralny 2
Cena promocyjna
2 560 PLN
Stara cena: 3200.00 PLN

Powierzchnia użytkowa:

129,20m2

Garaż:

+ 30,80 m2

Kotłownia:

+ 9,40 m2

Powierzchnia zabudowy:

209,60 m2

Min. wymiary działki:

23,93 x 26,80 m

Wysokość w kalenicy:

6,65 m

Kąt nachylenia dachu:

30°

Dostępność: 1-7 dni
Zamawiam

Rzut parteru

129,2 m2

Kameralny 2
1wiatrołap + garderoba5,9 m2
2hol12,3 m2
3komunikacja7 m2
4WC1,6 m2
5łazienka5,6 m2
6pokój 112,5 m2
7sypialnia16 m2
8pokój 213,5 m2
9salon + jadalnia38,6 m2
10kuchnia14,3 m2
11spiżarnia1,9 m2
12pom. gospodarcze - kotłownia9,4 m2
13garaż31,1 m2

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

169,40 m2

Ilość pokoi:

4

Garaż:

2-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

209,60 m2

Min. szerokość działki:

23,93 m

Min. długość działki:

26,80 m

Wysokość w kalenicy:

6,65 m

Kąt nachylenia dachu:

30°

Powierzchnia dachu:

335,00 m2

Kubatura:

690,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

bloczek silikatowy + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny.

ELEWACJA

tynk, deska elewacyjna
deskę elewacyjną wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Projekt nowoczesnego domu parterowego z garażem dwustanowiskowym. To większa wersja domu “Kameralny 1”, różniąca się przede wszystkim garderobą w strefie wejściowej oraz wielkością kuchni, garażu i zaplecza gospodarczego. Dom w odbiorze jest wyraźnie współczesny dzięki zastosowaniu aktualnych materiałów: płaskiej dachówki, drewnianej elewacji oraz dużych przeszkleń. Pomimo zdecydowanie nowoczesnych akcentów dom doskonale prezentuje się w każdym krajobrazie dzięki tradycyjnej formie. Projekt jest dostępny w czterech wariantach również z poddaszem użytkowym.

Zalety projektu:
  • bardzo wygodny projekt parterowy, idealny dla 4 osobowej rodziny
  • optymalna wielkość wszystkich pomieszczeń
  • czytelny i bardzo funkcjonalny układ wnętrza: wyraźny podział na część dzienną obejmującą hol, kuchnię, salon i jadalnię oraz część sypialną z trzema dużymi pokojami / spiżarnia przy kuchni / garderoba przy wejściu / duże pomieszczenie gospodarcze / garaż dwustanowiskowy
  • wejście i taras osłonięte podcieniem dachowym
  • uniwersalna parterowa forma łącząca tradycyjny wygląd domu o dachu spadzistym z nowoczesnymi materiałami


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni

Realizacje

Ten projekt nie ma jeszcze zdjęć z realizacji. Twoja może być pierwsza.Twoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Opinie

P

Witam Jestesmy na etapie szukania projektu domu. Widzielismy zrealizowany projekt Kameralny i nas zainteresował. Mam pyanie dotyczace wnetrza czy dałoby sie w Kameralnym 2 zeby były 3 pokoje,salon plus gabinet blisko drzwi wejsciowych tak zeby klienci nie wchodzili do mieszkania, do tego kuchnia i jadalnia tak jak jest w projekcie, garaz na dwa samochody opcjonalnie moze byc jeden, pralnia, kotłownia na paliwo stałe(drewno) z oddzielnym wyjsciem na zewnatrz lub przez garaz, garderoba w sypialni. Chcielibysmy zeby garderoba w strefie wejsciowej była utrzymana. Z góry dziękuję Przemysław Gawron
D
Myślę, że odpowiedzią na Pańskie potrzeby może być projekt Dobry 3, który wywodzi się z rodziny projektów Kameralnych. Wyślemy rzuty na maila.
Dodano: 2015-01-20
L
Witam serdecznie ,czy moglym prosic o zdjecia domku , na meila , abym mogl sobie poogladac dokladnie, i zobaczyc , ? bardzo bym prosil.

dziekuje
Witam opinie na temat Kameralnego można zasięgnąć na stronie muratora .Bardzo dużo osób buduje ten projekt .Są zdjęcia z poszczególnych etapów budowy.Pozdrawiam.
J
witam,

Jesteśmy zdecydowani na ten projekt. Jest idealny. Z tym, że jesteśmy rodziną 5 osobową. I tu pytanie. Czy można zaadoptować garaż na potrzeby sypialni z łazienkę?
D
Oczywiście, tego typu modyfikację można określić jako "kosmetykę projektową" ponieważ nie wpływa ona istotnie na konstrukcję oraz funkcjonalność budynku.
Dodano: 2013-06-07
K
Dzień dobry ,

rozważam zakup tego projektu , jednak przed tym chciałbym zobaczyć jak on się prezentuje w realu. W związku z tym czy mógłbym prosić o podzielenie się osób chętnych zdjęciami z realizacji tego domu ?? Z góry dziękuję ;)
P
Witam
Ja również czekam cierpliwie na projekt z wjazdem od południa. Pozdrawiam
D
Nowe wersje projektu Kameralny umożliwiające lokalizacje na działkach z wjazdem od południa zostały już zamieszczony na stronie pod nazwą Komfortowy 1 i 2. Obie wersje układami funkcjonalnymi odpowiadają projektom Kameralny 3 i 4. Projekt Komfortowy 1 może być realizowany jako zupełnie parterowy.
Dodano: 2012-12-27
T
Dziękuje za szybką odpowiedź. Bardzo oczekuje w 2012r. na te "diamenty".
Z okazji Świat i zbliżającego się Nowego Roku życzę mojej ulubionej Pracowni samych zadowolonych klientów, którzy będą mogli w przyszłości zamieszkać w swych wymarzonych Domach z Wizją.
D
Panie Tomaszu dziękujemy za wyrozumiałość i anielską cierpliwość. Panu oraz wszystkim internautom życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Jako usprawiedliwienie na premierowe opóźnienia dodam tylko że wynikają one zazwyczaj z chęci dopracowania projektu i zaprezentowania możliwie najlepszych rozwiązań. Przez to nasze koncepcje często przechodzą etap "dojrzewania" który pozwala obiektywnie i z dystansem ocenić ich wartość. Bywa, że niektóre z nich nie przechodzą tego etapu i lądują w koszu. Na szczęście obie Komfortowe wersje przeszły pozytywną weryfikacje i już wkrótce będziemy mogli je zaprezentować.
Dodano: 2012-12-17
T
"Pod koniec tygodnia lub na początku przyszłego wprowadzimy dwie nowe wersje projektu Kameralny pod nową nazwą: Komfortowy".
Anno Domini 2012 czy jednego z 54 tygodni 2013 ?
D
Jeszcze "szlifujemy" materiały konieczne do prezentacji.
Dodano: 2012-12-16
M
Witam.
Ten projekt jest prawie idealny dla nas. Czy istnieje możliwość przeprojektowania aby na miejscu salonu była jadalnia a na miejsce jadalni był salon.? Dziękuję
D
Tak, jest to możliwe, należy jedynie wykonać lustrzane odbicie salonu. Taka modyfikacja nie jest skomplikowana i może ją bez problemu przeprowadzić lokalny projektant na etapie adaptacji projektu do warunków miejscowych.
Dodano: 2012-12-01
M
Witam serdecznie, tak jak poprzednicy również czekam na parterowy domek z wjazdem od południa. Moje marzenie to salon jadalnia i kuchnia ze spiżarnią, a wczęści nocnej 3 sypialnie, gabinet, łazienka i pralnia, no i oczywiście garaż na 2 auta.
D
Pod koniec tygodnia lub na początku przyszłego wprowadzimy dwie nowe wersje projektu Kameralny pod nową nazwą: Komfortowy. Obie wersje będą przystosowane na działki z wjazdem od południa. Pierwsza wersja będzie miała program funkcjonalny umieszczony głównie na parterze, analogiczny do projektu Kameralny 3, ale równiez pojawi się możliwość wykorzystania poddasza w formie dużej antresoli otwartej na hol. Druga wersja to projekt z pełnym poddaszem użytkowym. Program funkcjonalny będzie podobny do domu Kameralny 4.
Dodano: 2012-11-24
M
Przychylam się do prośby wyrażonej poniżej przez Pana Tomka
T
Witam,
w imieniu wszystkich wyczekujących na wymarzony projekt domu parterowego z wjazdem od południa, proszę o odpowiedź:
kiedy ujawni się ten wyczekiwane, przez sporą grupę projekt?
Zbliża się rocznica obietnicy !
Określeni "niebawem" i "kwestia niezbyt odległego terminu" to już ponad miesiąc.
Czy możemy liczyć na konkretny termin np. za tydzień, za miesiąc itd. ?
D
Projekt jako "wersję w przygotowaniu" z wstępnymi wizualizacjami zewnętrznymi pokażemy na stronie na koniec listopada.
Dodano: 2012-10-18
M
Witam
Ja również, tak jak moja poprzedniczka czekam na podobny parterowy domek do 160 m2 z wjazdem od strony południowej.Kiedy pisałam poraz pierwszy 30.11.2011 r projektanci rozpatrywali taka obcję.Od tego czasu cierpliwie czekam i myślę, że ten moment nastąpi wkrótce.Pozdrawiam cały wspaniały zespół .
D
Już niedługo Państwa wytrwałość zostanie nagrodzona. W tej chwili nie możemy jeszcze określić konkretnej daty premiery, ale koncepcja projektowa takiego domu jest już zamknięta, także jego pojawienie się jest kwestią niezbyt odległego terminu. Gorąco pozdrawiamy wszystkich cierpliwie oczekujących.
Dodano: 2012-09-13
E
Witam serdecznie,
Gratulacje za pomysłowość i funkcjonalność projektów dla pracowni projektowej Domy z Wizją.
Bardzo Proszę o wykonanie projektu.
Interesuje mnie dom parterowy max 160 m w tym 4 pokoje + 1 dzienny z jadalnią,kuchnia,garderoba,pralnia,spiżarnia, i garaż na 2 samochody.

Pozdrawiam,
Ewa
K
Bardzo proszę o zdjęcia z realizacji.
M
Witam wszystkich Miłośników tego projektu,
również i mi podoba się on bardzo.
Czy mógłby ktoś z Państwa przesłać zdjęcia z realizacji na maila?
Chciałabym zobaczyć co mnie czeka w przyszłości, ponieważ nie wyobrażam sobie mieszkać w innym domku niż ten.
Będę wdzięczna.
Pozdrawiam
Marta
M
Jestem zakochana w tym projekcie odkad go zobaczylam :) To chyba najlepszy projekt domu parterowego jaki do tej pory widzialam! Szukam czegos niewielkiego i funkcjonalnego dla mojej mamy, ale jednoczesnie chcialabym zeby bylo wystarczajaco duzo przestrzeni dla (czestych) gosci. Jestem juz prawie w 99% zdecydowana na ten projekt, ale chcialabym wprowadzic dwie powazne zmiany w planie - otoz chcialabym polaczyc pokoj i lazienke od strony polnocnej w jedno przestronne pomieszczenie: 13,5 + 5,6 m, a pokoj 13-metrowy od strony poludniowej zamienic w duuuza lazienke.

Czy ktos z Panstwa, kto juz wybudowal ten sliczny domek moglby sie podzielic zdjeciami realizacji? Bylabym BARDZO wdzieczna! Moj adres e-mail: malaaya@wp.pl
D
Takie zmiany są możliwe do wprowadzenia przez lokalnego projektanta na etapie adaptacji projektu do warunków miejscowych.
Dodano: 2012-07-19
P
Witam Pani Aniu proszę o podanie emaila wyśle zdjęcia domu.
A
Witam!
W sierpniu 2011 r. rozpoczęliśmy budowe tego domu.
Chcąc wykorzystać ten projekt zostaliśmy niejako "zmuszeni"
do zwiększenia kąta nachylenia dachu z 30st. do 38st.ze wzgledu na region,w którym mieszkamy (Kotlina Kłodzka).
Chetnie podziele sie zdjeciami z poszczególnych etapów budowy.Jednoczesnie prosze Pana Dawida i Panią Patrycję o przesłanie zdjęć Waszych domków.
Pozdrawiam
J
Witam, dom jest po prostu przepiękny, trochę przeraża mnie kosztorys. Jak Państwo myślicie, czy ten dom w opcji dachu płaskiego wyglądał by równie dobrze jak teraz? Czy jest tu szansa na wkomponowanie gdzieś garderoby?
D
Raczej nie, według naszej opinii forma i funkcja domu powinna być określana na początku pracy projektowej. Jeśli koncepcja pierwotnie zakładała budynek przekryty spadzistym dachem to z taką formą będzie wyglądał najlepiej. Technicznie oczywiście można wykonać taka modyfikację, ale efekt pozostanie karykaturą pierwowzoru. Projektom z płaskim dachem mówimy zdecydowanie TAK, ale jeśli od początku projektant zakłada taką formę, tylko wtedy efekt będzie odpowiedni.
Dodano: 2012-07-04
B
Witam,
Dom wygląda na dość przestronny.
Czy powiększanie garażu w stosunku do projektu Kameralny 1 , nie powiększy powierzchni pokoju dziennego? Czy jest to niedopatrzenie? Proszę o informację.

Pozdrawiam serdecznie
D
Oba projekty - Kameralny 1 i 2 mają takiej samej wielkości salon. Różnica jest widoczna w kuchni, w projekcie Kameralny 2 jest większa.
Dodano: 2012-05-30
I
Witam,
Panie Dawidzie a jak mają się koszty rzeczywiste do tych z kosztorysu uproszczonego. Ja też zastanawiam się nad zakupem tego projektu ale powstrzymuje mnie właśnie kosztorys.
pozdrawiam
S
Witam,

Projekt ciekawy ale brakuje garderoby. Przydałoby się także wejście do pomieszczenia gospodarczego z zewnątrz lub chociaż przez garaż.

Pozdrawiam,
D
W tej wersji inwestorzy często dokonują zmiany polegającej na podzieleniu obecnego pomieszczenia gospodarczego na dwie części: wc dostępne z korytarza i kotłownię z wejściem z garażu. Taka modyfikacja umożliwia w miejscu obecnego wc wykonać garderobę.
Dodano: 2012-03-06
P
Witam bardzo mi się podoba ten dom Bardzo proszę o przesłanie mi zdjęć ze środka i z zewnątrz z góry dziękuję
B
Jeżeli to możliwe to poprosze zdjecia z realizacji tego projektu.
D
Własnie wybudowałem ten dom.Jeżeli ktos potrzebuje informacji na temat tego projektu.Dom jest rewalacyjny jeśli ktos mysli o parterowym to idealny.
P
Witam Pani Patrycjo, proszę o podzielenie się z forumowiczami zdjęciami z realizacji - na stronie Muratora trwa ożywiona dyskusja ;o)

pozdrawiam
P
dom jest przepiękny i zarazem idealny. Mieszka się w nim super :))
M
Jestem zakochana w tym domku ,ale niestety wjazd na moją działkę {od południa} uniemożliwia mi zakup tego projektu,poczekam na coś co będzie mi pasowało.Gratulacje dla projektantów za super pracę. Pozdrawiam
D
Dziękujemy za ciepłe słowa:] . Jest wielu entuzjastów tego projektu, którzy mają ten sam problem z orientacją działki. Właśnie z myślą o nich postaramy się przygotować taką wersję. Jeszcze nie wiemy kiedy dokładnie taki projekt się ukaże i czy wprowadzone zmiany pozwolą na włączenie go do tej samej rodziny projektowej, ale na pewno go przygotujemy. Państwa uwagi i sugestie są zawsze bardzo cenne w planowaniu nowej oferty.
Dodano: 2011-11-29

Dodaj opinię

Rzut parteru

129,2 m2

Kameralny 2
1wiatrołap + garderoba5,9 m2
2hol12,3 m2
3komunikacja7 m2
4WC1,6 m2
5łazienka5,6 m2
6pokój 112,5 m2
7sypialnia16 m2
8pokój 213,5 m2
9salon + jadalnia38,6 m2
10kuchnia14,3 m2
11spiżarnia1,9 m2
12pom. gospodarcze - kotłownia9,4 m2
13garaż31,1 m2

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

169,40 m2

Ilość pokoi:

4

Garaż:

2-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

209,60 m2

Min. szerokość działki:

23,93 m

Min. długość działki:

26,80 m

Wysokość w kalenicy:

6,65 m

Kąt nachylenia dachu:

30°

Powierzchnia dachu:

335,00 m2

Kubatura:

690,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

bloczek silikatowy + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny.

ELEWACJA

tynk, deska elewacyjna
deskę elewacyjną wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Projekt nowoczesnego domu parterowego z garażem dwustanowiskowym. To większa wersja domu “Kameralny 1”, różniąca się przede wszystkim garderobą w strefie wejściowej oraz wielkością kuchni, garażu i zaplecza gospodarczego. Dom w odbiorze jest wyraźnie współczesny dzięki zastosowaniu aktualnych materiałów: płaskiej dachówki, drewnianej elewacji oraz dużych przeszkleń. Pomimo zdecydowanie nowoczesnych akcentów dom doskonale prezentuje się w każdym krajobrazie dzięki tradycyjnej formie. Projekt jest dostępny w czterech wariantach również z poddaszem użytkowym.

Zalety projektu:
  • bardzo wygodny projekt parterowy, idealny dla 4 osobowej rodziny
  • optymalna wielkość wszystkich pomieszczeń
  • czytelny i bardzo funkcjonalny układ wnętrza: wyraźny podział na część dzienną obejmującą hol, kuchnię, salon i jadalnię oraz część sypialną z trzema dużymi pokojami / spiżarnia przy kuchni / garderoba przy wejściu / duże pomieszczenie gospodarcze / garaż dwustanowiskowy
  • wejście i taras osłonięte podcieniem dachowym
  • uniwersalna parterowa forma łącząca tradycyjny wygląd domu o dachu spadzistym z nowoczesnymi materiałami


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni

Opinie

P

Witam Jestesmy na etapie szukania projektu domu. Widzielismy zrealizowany projekt Kameralny i nas zainteresował. Mam pyanie dotyczace wnetrza czy dałoby sie w Kameralnym 2 zeby były 3 pokoje,salon plus gabinet blisko drzwi wejsciowych tak zeby klienci nie wchodzili do mieszkania, do tego kuchnia i jadalnia tak jak jest w projekcie, garaz na dwa samochody opcjonalnie moze byc jeden, pralnia, kotłownia na paliwo stałe(drewno) z oddzielnym wyjsciem na zewnatrz lub przez garaz, garderoba w sypialni. Chcielibysmy zeby garderoba w strefie wejsciowej była utrzymana. Z góry dziękuję Przemysław Gawron
D
Myślę, że odpowiedzią na Pańskie potrzeby może być projekt Dobry 3, który wywodzi się z rodziny projektów Kameralnych. Wyślemy rzuty na maila.
Dodano: 2015-01-20
L
Witam serdecznie ,czy moglym prosic o zdjecia domku , na meila , abym mogl sobie poogladac dokladnie, i zobaczyc , ? bardzo bym prosil.

dziekuje
Witam opinie na temat Kameralnego można zasięgnąć na stronie muratora .Bardzo dużo osób buduje ten projekt .Są zdjęcia z poszczególnych etapów budowy.Pozdrawiam.
J
witam,

Jesteśmy zdecydowani na ten projekt. Jest idealny. Z tym, że jesteśmy rodziną 5 osobową. I tu pytanie. Czy można zaadoptować garaż na potrzeby sypialni z łazienkę?
D
Oczywiście, tego typu modyfikację można określić jako "kosmetykę projektową" ponieważ nie wpływa ona istotnie na konstrukcję oraz funkcjonalność budynku.
Dodano: 2013-06-07
K
Dzień dobry ,

rozważam zakup tego projektu , jednak przed tym chciałbym zobaczyć jak on się prezentuje w realu. W związku z tym czy mógłbym prosić o podzielenie się osób chętnych zdjęciami z realizacji tego domu ?? Z góry dziękuję ;)
P
Witam
Ja również czekam cierpliwie na projekt z wjazdem od południa. Pozdrawiam
D
Nowe wersje projektu Kameralny umożliwiające lokalizacje na działkach z wjazdem od południa zostały już zamieszczony na stronie pod nazwą Komfortowy 1 i 2. Obie wersje układami funkcjonalnymi odpowiadają projektom Kameralny 3 i 4. Projekt Komfortowy 1 może być realizowany jako zupełnie parterowy.
Dodano: 2012-12-27
T
Dziękuje za szybką odpowiedź. Bardzo oczekuje w 2012r. na te "diamenty".
Z okazji Świat i zbliżającego się Nowego Roku życzę mojej ulubionej Pracowni samych zadowolonych klientów, którzy będą mogli w przyszłości zamieszkać w swych wymarzonych Domach z Wizją.
D
Panie Tomaszu dziękujemy za wyrozumiałość i anielską cierpliwość. Panu oraz wszystkim internautom życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Jako usprawiedliwienie na premierowe opóźnienia dodam tylko że wynikają one zazwyczaj z chęci dopracowania projektu i zaprezentowania możliwie najlepszych rozwiązań. Przez to nasze koncepcje często przechodzą etap "dojrzewania" który pozwala obiektywnie i z dystansem ocenić ich wartość. Bywa, że niektóre z nich nie przechodzą tego etapu i lądują w koszu. Na szczęście obie Komfortowe wersje przeszły pozytywną weryfikacje i już wkrótce będziemy mogli je zaprezentować.
Dodano: 2012-12-17
T
"Pod koniec tygodnia lub na początku przyszłego wprowadzimy dwie nowe wersje projektu Kameralny pod nową nazwą: Komfortowy".
Anno Domini 2012 czy jednego z 54 tygodni 2013 ?
D
Jeszcze "szlifujemy" materiały konieczne do prezentacji.
Dodano: 2012-12-16
M
Witam.
Ten projekt jest prawie idealny dla nas. Czy istnieje możliwość przeprojektowania aby na miejscu salonu była jadalnia a na miejsce jadalni był salon.? Dziękuję
D
Tak, jest to możliwe, należy jedynie wykonać lustrzane odbicie salonu. Taka modyfikacja nie jest skomplikowana i może ją bez problemu przeprowadzić lokalny projektant na etapie adaptacji projektu do warunków miejscowych.
Dodano: 2012-12-01
M
Witam serdecznie, tak jak poprzednicy również czekam na parterowy domek z wjazdem od południa. Moje marzenie to salon jadalnia i kuchnia ze spiżarnią, a wczęści nocnej 3 sypialnie, gabinet, łazienka i pralnia, no i oczywiście garaż na 2 auta.
D
Pod koniec tygodnia lub na początku przyszłego wprowadzimy dwie nowe wersje projektu Kameralny pod nową nazwą: Komfortowy. Obie wersje będą przystosowane na działki z wjazdem od południa. Pierwsza wersja będzie miała program funkcjonalny umieszczony głównie na parterze, analogiczny do projektu Kameralny 3, ale równiez pojawi się możliwość wykorzystania poddasza w formie dużej antresoli otwartej na hol. Druga wersja to projekt z pełnym poddaszem użytkowym. Program funkcjonalny będzie podobny do domu Kameralny 4.
Dodano: 2012-11-24
M
Przychylam się do prośby wyrażonej poniżej przez Pana Tomka
T
Witam,
w imieniu wszystkich wyczekujących na wymarzony projekt domu parterowego z wjazdem od południa, proszę o odpowiedź:
kiedy ujawni się ten wyczekiwane, przez sporą grupę projekt?
Zbliża się rocznica obietnicy !
Określeni "niebawem" i "kwestia niezbyt odległego terminu" to już ponad miesiąc.
Czy możemy liczyć na konkretny termin np. za tydzień, za miesiąc itd. ?
D
Projekt jako "wersję w przygotowaniu" z wstępnymi wizualizacjami zewnętrznymi pokażemy na stronie na koniec listopada.
Dodano: 2012-10-18
M
Witam
Ja również, tak jak moja poprzedniczka czekam na podobny parterowy domek do 160 m2 z wjazdem od strony południowej.Kiedy pisałam poraz pierwszy 30.11.2011 r projektanci rozpatrywali taka obcję.Od tego czasu cierpliwie czekam i myślę, że ten moment nastąpi wkrótce.Pozdrawiam cały wspaniały zespół .
D
Już niedługo Państwa wytrwałość zostanie nagrodzona. W tej chwili nie możemy jeszcze określić konkretnej daty premiery, ale koncepcja projektowa takiego domu jest już zamknięta, także jego pojawienie się jest kwestią niezbyt odległego terminu. Gorąco pozdrawiamy wszystkich cierpliwie oczekujących.
Dodano: 2012-09-13
E
Witam serdecznie,
Gratulacje za pomysłowość i funkcjonalność projektów dla pracowni projektowej Domy z Wizją.
Bardzo Proszę o wykonanie projektu.
Interesuje mnie dom parterowy max 160 m w tym 4 pokoje + 1 dzienny z jadalnią,kuchnia,garderoba,pralnia,spiżarnia, i garaż na 2 samochody.

Pozdrawiam,
Ewa
K
Bardzo proszę o zdjęcia z realizacji.
M
Witam wszystkich Miłośników tego projektu,
również i mi podoba się on bardzo.
Czy mógłby ktoś z Państwa przesłać zdjęcia z realizacji na maila?
Chciałabym zobaczyć co mnie czeka w przyszłości, ponieważ nie wyobrażam sobie mieszkać w innym domku niż ten.
Będę wdzięczna.
Pozdrawiam
Marta
M
Jestem zakochana w tym projekcie odkad go zobaczylam :) To chyba najlepszy projekt domu parterowego jaki do tej pory widzialam! Szukam czegos niewielkiego i funkcjonalnego dla mojej mamy, ale jednoczesnie chcialabym zeby bylo wystarczajaco duzo przestrzeni dla (czestych) gosci. Jestem juz prawie w 99% zdecydowana na ten projekt, ale chcialabym wprowadzic dwie powazne zmiany w planie - otoz chcialabym polaczyc pokoj i lazienke od strony polnocnej w jedno przestronne pomieszczenie: 13,5 + 5,6 m, a pokoj 13-metrowy od strony poludniowej zamienic w duuuza lazienke.

Czy ktos z Panstwa, kto juz wybudowal ten sliczny domek moglby sie podzielic zdjeciami realizacji? Bylabym BARDZO wdzieczna! Moj adres e-mail: malaaya@wp.pl
D
Takie zmiany są możliwe do wprowadzenia przez lokalnego projektanta na etapie adaptacji projektu do warunków miejscowych.
Dodano: 2012-07-19
P
Witam Pani Aniu proszę o podanie emaila wyśle zdjęcia domu.
A
Witam!
W sierpniu 2011 r. rozpoczęliśmy budowe tego domu.
Chcąc wykorzystać ten projekt zostaliśmy niejako "zmuszeni"
do zwiększenia kąta nachylenia dachu z 30st. do 38st.ze wzgledu na region,w którym mieszkamy (Kotlina Kłodzka).
Chetnie podziele sie zdjeciami z poszczególnych etapów budowy.Jednoczesnie prosze Pana Dawida i Panią Patrycję o przesłanie zdjęć Waszych domków.
Pozdrawiam
J
Witam, dom jest po prostu przepiękny, trochę przeraża mnie kosztorys. Jak Państwo myślicie, czy ten dom w opcji dachu płaskiego wyglądał by równie dobrze jak teraz? Czy jest tu szansa na wkomponowanie gdzieś garderoby?
D
Raczej nie, według naszej opinii forma i funkcja domu powinna być określana na początku pracy projektowej. Jeśli koncepcja pierwotnie zakładała budynek przekryty spadzistym dachem to z taką formą będzie wyglądał najlepiej. Technicznie oczywiście można wykonać taka modyfikację, ale efekt pozostanie karykaturą pierwowzoru. Projektom z płaskim dachem mówimy zdecydowanie TAK, ale jeśli od początku projektant zakłada taką formę, tylko wtedy efekt będzie odpowiedni.
Dodano: 2012-07-04
B
Witam,
Dom wygląda na dość przestronny.
Czy powiększanie garażu w stosunku do projektu Kameralny 1 , nie powiększy powierzchni pokoju dziennego? Czy jest to niedopatrzenie? Proszę o informację.

Pozdrawiam serdecznie
D
Oba projekty - Kameralny 1 i 2 mają takiej samej wielkości salon. Różnica jest widoczna w kuchni, w projekcie Kameralny 2 jest większa.
Dodano: 2012-05-30
I
Witam,
Panie Dawidzie a jak mają się koszty rzeczywiste do tych z kosztorysu uproszczonego. Ja też zastanawiam się nad zakupem tego projektu ale powstrzymuje mnie właśnie kosztorys.
pozdrawiam
S
Witam,

Projekt ciekawy ale brakuje garderoby. Przydałoby się także wejście do pomieszczenia gospodarczego z zewnątrz lub chociaż przez garaż.

Pozdrawiam,
D
W tej wersji inwestorzy często dokonują zmiany polegającej na podzieleniu obecnego pomieszczenia gospodarczego na dwie części: wc dostępne z korytarza i kotłownię z wejściem z garażu. Taka modyfikacja umożliwia w miejscu obecnego wc wykonać garderobę.
Dodano: 2012-03-06
P
Witam bardzo mi się podoba ten dom Bardzo proszę o przesłanie mi zdjęć ze środka i z zewnątrz z góry dziękuję
B
Jeżeli to możliwe to poprosze zdjecia z realizacji tego projektu.
D
Własnie wybudowałem ten dom.Jeżeli ktos potrzebuje informacji na temat tego projektu.Dom jest rewalacyjny jeśli ktos mysli o parterowym to idealny.
P
Witam Pani Patrycjo, proszę o podzielenie się z forumowiczami zdjęciami z realizacji - na stronie Muratora trwa ożywiona dyskusja ;o)

pozdrawiam
P
dom jest przepiękny i zarazem idealny. Mieszka się w nim super :))
M
Jestem zakochana w tym domku ,ale niestety wjazd na moją działkę {od południa} uniemożliwia mi zakup tego projektu,poczekam na coś co będzie mi pasowało.Gratulacje dla projektantów za super pracę. Pozdrawiam
D
Dziękujemy za ciepłe słowa:] . Jest wielu entuzjastów tego projektu, którzy mają ten sam problem z orientacją działki. Właśnie z myślą o nich postaramy się przygotować taką wersję. Jeszcze nie wiemy kiedy dokładnie taki projekt się ukaże i czy wprowadzone zmiany pozwolą na włączenie go do tej samej rodziny projektowej, ale na pewno go przygotujemy. Państwa uwagi i sugestie są zawsze bardzo cenne w planowaniu nowej oferty.
Dodano: 2011-11-29

Dodaj opinię

Realizacje

Ten projekt nie ma jeszcze zdjęć z realizacji. Twoja może być pierwsza.Twoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.