Znajdź projekt

Projekty
Podziel się:
Nowoczesny projekt domu Kameralny 3Nowoczesny projekt domu Kameralny 3Nowoczesny projekt domu Kameralny 3Nowoczesny projekt domu Kameralny 3Nowoczesny projekt domu Kameralny 3Nowoczesny projekt domu Kameralny 3Nowoczesny projekt domu Kameralny 3
Kameralny 3
Kameralny 3
Kameralny 3
Kameralny 3
Kameralny 3
Kameralny 3
Kameralny 3
Cena projektu
3 400 PLN

Powierzchnia użytkowa:

170,20m2

Garaż:

+ 30,80 m2

Kotłownia:

+ 9,40 m2

Powierzchnia zabudowy:

209,60 m2

Min. wymiary działki:

23,93 x 26,80 m

Wysokość w kalenicy:

7,27 m

Kąt nachylenia dachu:

35°

Dostępność: 1-7 dni
Zamawiam

Rzut parteru

126,2 m2

Kameralny 3
1wiatrołap + garderoba5,7 m2
2hol + schody11,1 m2
3komunikacja9,7 m2
4WC1,5 m2
5łazienka5,3 m2
6pokój 112,5 m2
7sypialnia16 m2
8pokój 211,6 m2
9salon + jadalnia36,6 m2
10kuchnia14,3 m2
11spiżarnia1,9 m2
12pom. gospodarcze - kotłownia9,4 m2
13garaż30,8 m2

Rzut poddasza

42 m2

1hol - gabinet20,9 m2(27,7 m2)
2łazienka4 m2(6,4 m2)
3pokój gościnny - sypialnia17,1 m2(29,2 m2)
0,0 m2 - powierzchnia użytkowa
(0,0 m2) - powierzchnia podłogi

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

210,40 m2

Ilość pokoi:

5

Garaż:

2-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

209,60 m2

Min. szerokość działki:

23,93 m

Min. długość działki:

26,80 m

Wysokość w kalenicy:

7,27 m

Kąt nachylenia dachu:

35°

Powierzchnia dachu:

353,00 m2

Kubatura:

840,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

bloczek silikatowy + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny.

ELEWACJA

tynk, deska elewacyjna
deskę elewacyjną wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

SCHODY

konstrukcji lekkiej
konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Możesz skorzystać z usług naszego Partnera. Formularz ofertowy dostępny w zakładce „kosztorys”.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Nowoczesny projekt domu parterowego z możliwością wykorzystania poddasza. Jest to trzeci przedstawiciel rodziny “Kameralnych” o parterowym rodowodzie, ale w tym wariancie pozwalający na wykorzystanie poddasza stosownie do indywidualnych potrzeb. Wszystkie „Kameralne” projekty domów charakteryzują się subtelnym połączeniem nowoczesnej stylistyki z tradycyjną formą dzięki czemu doskonale wpisują się w każde otoczenie.

Zalety projektu:
 • wygodny budynek parterowy umożliwiający indywidualną adaptację poddasza
 • funkcjonalny układ wnętrza dla 4-5 osobowej rodziny z podziałem na część sypialną z trzema dużymi sypialniami oraz dzienną integrującą hol, kuchnię, salon i jadalnię
 • na parterze: przy kuchni spiżarnia / garderoba ulokowana w sąsiedztwie wiatrołapu / duża kotłownia z możliwością wydzielenia z niej dodatkowego pomieszczenia / garaż na dwa auta
 • na poddaszu: przykład aranżacji z przestrzenią przeznaczoną do pracy lub wypocznku i pokojem gościnnym / możliwość wykorzystania dodatkowych pomieszczeń
 • wejście i taras osłonięte podcieniem dachowym
 • połączenie tradycyjnej formy domu ze współczesnymi akcentami


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Warianty

(3 Warianty )
Projekt domu - Kameralny 4
Kameralny 4198,60 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Kameralny 1
Kameralny 1123,40 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Kameralny 2
Kameralny 2129,20 m2
Zobacz projekt

Podobne

Projekt domu - Na miarę 3
Na miarę 3185,40 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Dobry 3
Dobry 3125,00 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Dobry 2
Dobry 2114,70 m2
Zobacz projekt

Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kolektory słoneczne
W standardzie

Realizacje

Ten projekt nie ma jeszcze zdjęć z realizacji. Twoja może być pierwsza.Twoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Opinie

T
1. Czy istnieje możliwość rezygnacji z słupka umiesczonego w salonie (lodowka + szafka)? Czy jeżeli taka rezygnacja jest możliwa to czy nie wymaga to zmiany stropu (z MONOLIT na FILIGRAN) z uwagi na rozpiętość (>7 m) ścian nośnych
2. Czy istnieje możliwosć powiekszenia okien połaci dachowych (zmiana z uchylnych na balkonowo uchylne) - czy Państwa biuro wyda na to BEZPŁATNĄ zgodę?
3. Jakie są wymiary otworów okiennych w salonach (pytam wyłacznie o okna tarasowe)?
D
1. Można zrezygnować ze ścianki, ale właśnie ze względu na dość dużą szerokość salonu będzie musiał pozostać przynajmniej słup 25 x 25 cm lub okrągły o średnicy 25 cm, który będzie częściowo odciążał podciąg , na którym opiera się strop. W kwestii stropu filigranowego to bez dokładnych obliczeń trudno jest ocenić czy jego konstrukcja pomoże wyeliminować słup.
2. Tak, najprościej jest wydłużyć okno połaciowe, ponieważ poszerzenie wymaga zmiany rozstawu krokwi na więźbie dachowej, na taką zmianę wydajemy bezpłatną zgodę.
3. To dwa takie same okna przesuwne typu HS o wymiarach: 355 szerok. x 235 cm wysok., dla zmniejszenia kosztów można pozostawić tylko jedno okno przesuwne, a drugie jako stały fix.
Dodano: 2016-04-11
A
Witam,
Jak wygląda kwestia przeniesienia kominka do wnętrza salonu, adaptując do tego ściankę obok kuchni?
D
Nie ma problemu, taka zmiana wymaga przede wszystkim nieznacznej adaptacji fundamentów (wykonanie stopy pod nowym kominem) oraz więźby dachowej (zachowanie właściwej odległości elementów drewnianych od przewodu dymowego).
Dodano: 2014-08-07
P
WITAM WSZYSTKICH. OD JAKIEGOŚ CZASU NOSZĘ SIĘ Z ZAMIREM ZBUDOWANIA DOMU. PRZEJRZAŁEM Z ŻONĄ JUŻ SETKI PROJEKTÓW, ALE ŻADEN NIE MÓGŁ SPROSTAĆ WYMAGANIOM JAKIE SOBIE ZAŁOŻYLIŚMY. JEDYMY PROJEKTEM KTÓRY NAM PASUJE JEST WŁAŚNIE KAMERALNY 3. JEDYNE CO BYM ZMIENIŁ TO WYKOŻYSTAŁBYM PRZESTRZEŃ NAD SALONEM TJ. NIE ZALEWAŁBYM STROPU TYLKO W TYM MIEJSCU ZROBIŁ ANTRESOLĘ, OCZYWIŚCIE JEŻELI JEST MOŻLIWE.
D
Wykonanie pustki nad salonem jest możliwe, ale pod pewnymi warunkami. Otwarcie całej części salonowej będzie trudne ze względu na konieczność podparcia więźby dachowej w punkcie styku krokwi narożnych i kalenicy. W związku z tym sugerujemy otwarcie stropu tylko w połowie nad jadalnią. Umożliwi to ustawienie słupa podpierającego więźbę na części zamkniętej stropem, która będzie stanowiła otwartą antresolę. Tylko częściowe otwarcie stropu będzie wyglądało atrakcyjnie, a przy tym nie spowoduje utrudnień konstrukcyjnych na etapie adaptacji projektu.
Dodano: 2013-01-31
D

Zapraszamy do obejrzenia projektów o nazwie Komfortowy 1 i 2, które w naszym założeniu mają stanowić ciekawą alternatywę dla projektów z rodziny Kameralnych umożliwiającą lokalizację na działkach z wjazdem od południa.
P
Witam,

w odpowiedzi proponuję zajrzeć na forum KAMERALNYCH :)

pozdrawiam !!!

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150632-quot-Kameralny1-quot-i-Kameralny2-quot-pracownia-Domy-z-w/page11&highlight=kameralny
B
Witam

Zakupilismy ten przepiekny projekcik i ruszamy w czerwccu. Budujemy z materialow SOLBET. Jesli ktos ma jakies cene uwagi co do projektu to prosze o kontakt.


Pozdrawiam
M
Szanowni Państwo B&P z Dolnego Śląska :), czy możemy liczyć na kontakt? My również zakupiliśmy ten przepiękny projekt, ruszamy na wiosnę. Ciekawi jesteśmy efektu, a przede wszystkim mamy mnóstwo pytań. Będziemy wdzięczni za pomoc. Nasz adres mailowy: marioola4@tlen.pl
Pozdrawiamy serdecznie
Olga i Mariusz
P
Witam Państwa, długo szukaliśmy z żonką projektu, który spełniłby nasze WSZYSTKIE oczekiwania i w końcu jest - KAMERALNY III. Bardzo przemyślany, przyjazny i przytulny projekt (aktualnie więźba :). pozdrawiamy z Dolnego Śląska B&P

Dodaj opinię

Rzut parteru

126,2 m2

Kameralny 3
1wiatrołap + garderoba5,7 m2
2hol + schody11,1 m2
3komunikacja9,7 m2
4WC1,5 m2
5łazienka5,3 m2
6pokój 112,5 m2
7sypialnia16 m2
8pokój 211,6 m2
9salon + jadalnia36,6 m2
10kuchnia14,3 m2
11spiżarnia1,9 m2
12pom. gospodarcze - kotłownia9,4 m2
13garaż30,8 m2

Rzut poddasza

42 m2

1hol - gabinet20,9 m2(27,7 m2)
2łazienka4 m2(6,4 m2)
3pokój gościnny - sypialnia17,1 m2(29,2 m2)
0,0 m2 - powierzchnia użytkowa
(0,0 m2) - powierzchnia podłogi

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

210,40 m2

Ilość pokoi:

5

Garaż:

2-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

209,60 m2

Min. szerokość działki:

23,93 m

Min. długość działki:

26,80 m

Wysokość w kalenicy:

7,27 m

Kąt nachylenia dachu:

35°

Powierzchnia dachu:

353,00 m2

Kubatura:

840,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

bloczek silikatowy + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny.

ELEWACJA

tynk, deska elewacyjna
deskę elewacyjną wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

SCHODY

konstrukcji lekkiej
konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Możesz skorzystać z usług naszego Partnera. Formularz ofertowy dostępny w zakładce „kosztorys”.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Nowoczesny projekt domu parterowego z możliwością wykorzystania poddasza. Jest to trzeci przedstawiciel rodziny “Kameralnych” o parterowym rodowodzie, ale w tym wariancie pozwalający na wykorzystanie poddasza stosownie do indywidualnych potrzeb. Wszystkie „Kameralne” projekty domów charakteryzują się subtelnym połączeniem nowoczesnej stylistyki z tradycyjną formą dzięki czemu doskonale wpisują się w każde otoczenie.

Zalety projektu:
 • wygodny budynek parterowy umożliwiający indywidualną adaptację poddasza
 • funkcjonalny układ wnętrza dla 4-5 osobowej rodziny z podziałem na część sypialną z trzema dużymi sypialniami oraz dzienną integrującą hol, kuchnię, salon i jadalnię
 • na parterze: przy kuchni spiżarnia / garderoba ulokowana w sąsiedztwie wiatrołapu / duża kotłownia z możliwością wydzielenia z niej dodatkowego pomieszczenia / garaż na dwa auta
 • na poddaszu: przykład aranżacji z przestrzenią przeznaczoną do pracy lub wypocznku i pokojem gościnnym / możliwość wykorzystania dodatkowych pomieszczeń
 • wejście i taras osłonięte podcieniem dachowym
 • połączenie tradycyjnej formy domu ze współczesnymi akcentami


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kolektory słoneczne
W standardzie

Opinie

T
1. Czy istnieje możliwość rezygnacji z słupka umiesczonego w salonie (lodowka + szafka)? Czy jeżeli taka rezygnacja jest możliwa to czy nie wymaga to zmiany stropu (z MONOLIT na FILIGRAN) z uwagi na rozpiętość (>7 m) ścian nośnych
2. Czy istnieje możliwosć powiekszenia okien połaci dachowych (zmiana z uchylnych na balkonowo uchylne) - czy Państwa biuro wyda na to BEZPŁATNĄ zgodę?
3. Jakie są wymiary otworów okiennych w salonach (pytam wyłacznie o okna tarasowe)?
D
1. Można zrezygnować ze ścianki, ale właśnie ze względu na dość dużą szerokość salonu będzie musiał pozostać przynajmniej słup 25 x 25 cm lub okrągły o średnicy 25 cm, który będzie częściowo odciążał podciąg , na którym opiera się strop. W kwestii stropu filigranowego to bez dokładnych obliczeń trudno jest ocenić czy jego konstrukcja pomoże wyeliminować słup.
2. Tak, najprościej jest wydłużyć okno połaciowe, ponieważ poszerzenie wymaga zmiany rozstawu krokwi na więźbie dachowej, na taką zmianę wydajemy bezpłatną zgodę.
3. To dwa takie same okna przesuwne typu HS o wymiarach: 355 szerok. x 235 cm wysok., dla zmniejszenia kosztów można pozostawić tylko jedno okno przesuwne, a drugie jako stały fix.
Dodano: 2016-04-11
A
Witam,
Jak wygląda kwestia przeniesienia kominka do wnętrza salonu, adaptując do tego ściankę obok kuchni?
D
Nie ma problemu, taka zmiana wymaga przede wszystkim nieznacznej adaptacji fundamentów (wykonanie stopy pod nowym kominem) oraz więźby dachowej (zachowanie właściwej odległości elementów drewnianych od przewodu dymowego).
Dodano: 2014-08-07
P
WITAM WSZYSTKICH. OD JAKIEGOŚ CZASU NOSZĘ SIĘ Z ZAMIREM ZBUDOWANIA DOMU. PRZEJRZAŁEM Z ŻONĄ JUŻ SETKI PROJEKTÓW, ALE ŻADEN NIE MÓGŁ SPROSTAĆ WYMAGANIOM JAKIE SOBIE ZAŁOŻYLIŚMY. JEDYMY PROJEKTEM KTÓRY NAM PASUJE JEST WŁAŚNIE KAMERALNY 3. JEDYNE CO BYM ZMIENIŁ TO WYKOŻYSTAŁBYM PRZESTRZEŃ NAD SALONEM TJ. NIE ZALEWAŁBYM STROPU TYLKO W TYM MIEJSCU ZROBIŁ ANTRESOLĘ, OCZYWIŚCIE JEŻELI JEST MOŻLIWE.
D
Wykonanie pustki nad salonem jest możliwe, ale pod pewnymi warunkami. Otwarcie całej części salonowej będzie trudne ze względu na konieczność podparcia więźby dachowej w punkcie styku krokwi narożnych i kalenicy. W związku z tym sugerujemy otwarcie stropu tylko w połowie nad jadalnią. Umożliwi to ustawienie słupa podpierającego więźbę na części zamkniętej stropem, która będzie stanowiła otwartą antresolę. Tylko częściowe otwarcie stropu będzie wyglądało atrakcyjnie, a przy tym nie spowoduje utrudnień konstrukcyjnych na etapie adaptacji projektu.
Dodano: 2013-01-31
D

Zapraszamy do obejrzenia projektów o nazwie Komfortowy 1 i 2, które w naszym założeniu mają stanowić ciekawą alternatywę dla projektów z rodziny Kameralnych umożliwiającą lokalizację na działkach z wjazdem od południa.
P
Witam,

w odpowiedzi proponuję zajrzeć na forum KAMERALNYCH :)

pozdrawiam !!!

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150632-quot-Kameralny1-quot-i-Kameralny2-quot-pracownia-Domy-z-w/page11&highlight=kameralny
B
Witam

Zakupilismy ten przepiekny projekcik i ruszamy w czerwccu. Budujemy z materialow SOLBET. Jesli ktos ma jakies cene uwagi co do projektu to prosze o kontakt.


Pozdrawiam
M
Szanowni Państwo B&P z Dolnego Śląska :), czy możemy liczyć na kontakt? My również zakupiliśmy ten przepiękny projekt, ruszamy na wiosnę. Ciekawi jesteśmy efektu, a przede wszystkim mamy mnóstwo pytań. Będziemy wdzięczni za pomoc. Nasz adres mailowy: marioola4@tlen.pl
Pozdrawiamy serdecznie
Olga i Mariusz
P
Witam Państwa, długo szukaliśmy z żonką projektu, który spełniłby nasze WSZYSTKIE oczekiwania i w końcu jest - KAMERALNY III. Bardzo przemyślany, przyjazny i przytulny projekt (aktualnie więźba :). pozdrawiamy z Dolnego Śląska B&P

Dodaj opinię

Warianty

(3 Warianty )
Projekt domu - Kameralny 4
Kameralny 4198,60 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Kameralny 1
Kameralny 1123,40 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Kameralny 2
Kameralny 2129,20 m2
Zobacz projekt

Podobne

Projekt domu - Na miarę 3
Na miarę 3185,40 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Dobry 3
Dobry 3125,00 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Dobry 2
Dobry 2114,70 m2
Zobacz projekt

Realizacje

Ten projekt nie ma jeszcze zdjęć z realizacji. Twoja może być pierwsza.Twoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.