Znajdź projekt

Projekty
Podziel się:
Promocja - 680 PLN
Oferta ważna do: 2020-04-19
Nowoczesny projekt domu Na miarę 2Nowoczesny projekt domu Na miarę 2Nowoczesny projekt domu Na miarę 2Nowoczesny projekt domu Na miarę 2Nowoczesny projekt domu Na miarę 2Nowoczesny projekt domu Na miarę 2
Na miarę 2
Na miarę 2
Na miarę 2
Na miarę 2
Na miarę 2
Na miarę 2
Cena promocyjna
2 720 PLN
Stara cena: 3400.00 PLN

Powierzchnia użytkowa:

176,50m2

Garaż:

+ 34,30 m2

Kotłownia:

+ 9,00 m2

Powierzchnia zabudowy:

205,25 m2

Min. wymiary działki:

24,45 x 26,65 m

Wysokość w kalenicy:

7,25 m

Kąt nachylenia dachu:

35°

Dostępność: 1-7 dni
Zamawiam

Rzut parteru

104,1 m2

Na miarę 2
1wiatrołap4,3 m2
2spiżarnia3 m2
3kuchnia12 m2
4salon + jadalnia41 m2
5komunikacja9,7 m2
6sypialnia + garderoba25,7 m2
7łazienka6,5 m2
8WC1,9 m2
9schowek m2
10pom. gospodarcze - kotłownia9 m2
11garaż34,3 m2

Rzut poddasza

72,4 m2

1komunikacja10,2 m2(13,2 m2)
2łazienka4,4 m2(8,1 m2)
3pokój 115,8 m2(33,2 m2)
4garderoba / pralnia-suszarnia*5,6 m2(9,6 m2)
5pokój 220,6 m2(47,2 m2)
6pokój 315,8 m2(36 m2)
*opcja do wyboru
0,0 m2 - powierzchnia użytkowa
(0,0 m2) - powierzchnia podłogi

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

219,80 m2

Ilość pokoi:

5

Garaż:

2-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

205,25 m2

Min. szerokość działki:

24,45 m

Min. długość działki:

26,65 m

Wysokość w kalenicy:

7,25 m

Kąt nachylenia dachu:

35°

Powierzchnia dachu:

341,00 m2

Kubatura:

870,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

pustak ceramiczny + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy.

ELEWACJA

tynk, płytka klinkierowa ręcznie formowana
płytkę klinkierową wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na deskę elewacyjną.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

SCHODY

żelbetowe

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Projekt nowoczesnego domu z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym. Jest to najpopularniejsza wersja tej rodziny projektowej, która doczekała się wielu realizacji. Przyjazna forma domu o proporcjach budynku parterowego zaakcentowana współczesnym detalem, otwarty układ wnętrza części dziennej oraz sypialnia główna zlokalizowana na dolnej kondygnacji to atuty tego projektu, które przekonały już wielu inwestorów.

Zalety projektu:
  • duży wygodny dom przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny
  • pełny program funkcjonalny
  • na parterze: przestronna strefa dzienna z holem, jadalnią, salonem i kuchnią / kuchnia z wyspą zlokalizowana z przodu budynku i połączona ze spiżarnią / wygodna strefa sypialni głównej z prywatną łazienką i wyjściem na taras / duża kotłownia / dodatkowe pomieszczenie gospodarcze pod schodami z wyjściem na zewnątrz / garaż dwustanowiskowy
  • na poddaszu: trzy duże sypialnie / duże pomieszczenie gospodarcze dowolnego przeznaczenia
  • połączenie tradycyjnej formy, o doskonałych proporcjach budynku parterowego, ze współczesnymi akcentami


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Warianty

(2 Warianty )

Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni

RealizacjeTwoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Opinie

I
czy ktos buduje ten dom w zachodniopomorskim
M
Witam,
super projekt, jednak przed zakupem chcialabym wiedziec czy projekt spelnia wymogi warunkow zabudowy. chodzi o dach, wg planu uklad polaci dachu powinien byc symetryczny. Czy projekt spelnia te wymagania? Pozdr.
D
Prosimy o przesłanie WZ-ki, sprawdzimy to.
Dodano: 2015-05-10
K

Witam, jestem zachwycona estetyką wykończenia Na Miarę II, wszystko idealnie współgra ze sobą, po prostu cudo :)
A
Witam
Od dłuższego czasu szukam domu moich marzeń, i trafiłam na Państwa stronę . Gdzie są projekty wręcz idealne Z prawdziwą przyjemnością polecam waszą stronę znajomym. Działka 27x30, wybór padła na "NA MIARĘ II" . Ale oczywiście zanim dojdzie do końcowej decyzji jeszcze jest wiele pytań. Czy nie ma problemu aby w II była antresola i czy jest jakaś możliwość lekkiego zadaszenia tarasu? Drugi projekt brany pod uwagę to "KAMERALNY 3" tam zadaszenie jest ale jak wyglądało by zrobienie antresoli? bardzo dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam Agnieszka
D

Wersja tego projektu z antresolą to projekt Na Miarę 3. W Kameralnym można zrobić antresolę nad salonem, wymaga to pewnych zmian konstrukcyjnych na więźbie dachowej. W kwestii powiększenia zadaszenia tarasu, jest to możliwe ale bardzo inwazyjne w konstrukcję budynku dlatego nie rekomendujemy takiej zmiany. Pewną alternatywą może być markiza, przykład takiego rozwiązania na tym projekcie można zobaczyć w realizacjach firmy Selt: http://www.selt.com.pl/#galeria_markizy-pl
Dodano: 2014-08-16
M
Witam,
mam prostokątną działkę o pow. 1000 m2 (sz. 34.5 X dł. 29 m) ale warunki zabudowy dopuszczają tylko powierzchnię zabudowy 15% tj. 150 m2. Czy da się ten projekt jakoś wkomponować w taką działkę? Czy do pow. zabudowy wliczamy taras?.
D
W celu dokładnego sprawdzenia czy ten projekt będzie można usytuować na Pana działce prosimy o przesłanie na adres mailowy pracowni skanu mapy działki oraz decyzji o warunkach zabudowy. Zewnętrzne tarasy nie są wliczane do powierzchni zabudowy.
Dodano: 2014-04-09
T

Witam,chciałem się dowiedzieć czy jest jakaś szansa na powiększenie łazienki na poddaszu? Pozdrawiam
D
Przy zachowaniu obecnego układu pomieszczeń na poddaszu taka zmiana wymagałaby przesunięcia ściany konstrukcyjnej pomiędzy garażem a pom. gospodarczym, a tym samym wysunięcia garażu do przodu. Tego typu modyfikacja ma istotny wpływ na konstrukcję budynku dlatego sugerujemy korektę mniej inwazyjną polegającą na zamianie pomieszczeń łazienki z pralnią, którą można dodatkowo powiększyć likwidując szafę wnękową. W tym przypadku należy jedynie przesunąć ścianę z drzwiami wejściowymi do pokoju, tak aby nowa łazienka była dostępna z holu.
Dodano: 2013-10-23
K
Witam,

czy możliwe jest dostosowanie projektu do działki max. szerokość 22m? Na pewno z jednej strony można usunąć okna, ale czy można zmniejszyć kuchnię i salon o 1,5-2m?
D
Z naszego punktu widzenia można ten projekt dopasować do takiej szerokości działki. Likwidując okna po prawej stronie zyskamy 1 m. Następnie należy skrócić skrzydło sypialne o 1,5 m. Szerokość salonu łącznie z jadalnią to 9,9 m czyli skrócenie tej odległości o 1,5 m nie będzie stanowiło problemu funkcjonalnego. Sugerowane jest natomiast przesunięcie komina w prawą stronę o ok.60 cm w celu poszerzenia kuchni do wymiaru 3,65 m w świetle. Tym samym spiżarnia zmniejszy się do wymiaru ok. 1,2 m.
Dodano: 2013-01-17
A
Witam serdecznie.

Jestem zachwycona realizacją projektu 'na miarę 2'. Gratulacje dla inwestorów za pomysłowość i dobry gust! Miałabym pytanie odnośnie koloru i firmy okien??
Pozdrawiam serdecznie:)
K
Witam,

Mam dwa pytania do powyższego projektu ..;

1) Czy jest możliwe wykonanie zadaszenia nad wejsciem tak jak w przypadku projektów "Na Miare 1" lub 'Kameralny 4" ?

2) Szerokośc salonu wynosi 425 cm, czy można zwiększyć tą miarę do 500 cm i jednoczesnie zachowując formę/kształt budynku wydłużyć o 75cm długość garażu ?

Dziekuje i pozdr
K
D
Wydłużenie garażu jest modyfikacją stosunkowo łatwą do przeprowadzenia natomiast wykonanie podcienia wejściowego oraz powiększenie salonu będzie bardziej skomplikowane. Naruszenie zewnętrznego obrysu budynku zawsze mocno ingeruje w jego całą konstrukcję bo zmianie ulegną wszystkie jego elementy- fundamenty, stropy i więźba dachowa. Już wkrótce w dziale Realizacje zaprezentujemy nowe zdjęcia tego domu oraz panoramę wnętrza 3d. Mamy nadzieję, że po ich obejrzeniu być może uznają Państwo że planowane zmiany nie są wcale konieczne.
Dodano: 2012-09-18

Dodaj opinię

Rzut parteru

104,1 m2

Na miarę 2
1wiatrołap4,3 m2
2spiżarnia3 m2
3kuchnia12 m2
4salon + jadalnia41 m2
5komunikacja9,7 m2
6sypialnia + garderoba25,7 m2
7łazienka6,5 m2
8WC1,9 m2
9schowek m2
10pom. gospodarcze - kotłownia9 m2
11garaż34,3 m2

Rzut poddasza

72,4 m2

1komunikacja10,2 m2(13,2 m2)
2łazienka4,4 m2(8,1 m2)
3pokój 115,8 m2(33,2 m2)
4garderoba / pralnia-suszarnia*5,6 m2(9,6 m2)
5pokój 220,6 m2(47,2 m2)
6pokój 315,8 m2(36 m2)
*opcja do wyboru
0,0 m2 - powierzchnia użytkowa
(0,0 m2) - powierzchnia podłogi

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

219,80 m2

Ilość pokoi:

5

Garaż:

2-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

205,25 m2

Min. szerokość działki:

24,45 m

Min. długość działki:

26,65 m

Wysokość w kalenicy:

7,25 m

Kąt nachylenia dachu:

35°

Powierzchnia dachu:

341,00 m2

Kubatura:

870,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

pustak ceramiczny + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy.

ELEWACJA

tynk, płytka klinkierowa ręcznie formowana
płytkę klinkierową wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na deskę elewacyjną.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

SCHODY

żelbetowe

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Projekt nowoczesnego domu z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym. Jest to najpopularniejsza wersja tej rodziny projektowej, która doczekała się wielu realizacji. Przyjazna forma domu o proporcjach budynku parterowego zaakcentowana współczesnym detalem, otwarty układ wnętrza części dziennej oraz sypialnia główna zlokalizowana na dolnej kondygnacji to atuty tego projektu, które przekonały już wielu inwestorów.

Zalety projektu:
  • duży wygodny dom przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny
  • pełny program funkcjonalny
  • na parterze: przestronna strefa dzienna z holem, jadalnią, salonem i kuchnią / kuchnia z wyspą zlokalizowana z przodu budynku i połączona ze spiżarnią / wygodna strefa sypialni głównej z prywatną łazienką i wyjściem na taras / duża kotłownia / dodatkowe pomieszczenie gospodarcze pod schodami z wyjściem na zewnątrz / garaż dwustanowiskowy
  • na poddaszu: trzy duże sypialnie / duże pomieszczenie gospodarcze dowolnego przeznaczenia
  • połączenie tradycyjnej formy, o doskonałych proporcjach budynku parterowego, ze współczesnymi akcentami


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni

Opinie

I
czy ktos buduje ten dom w zachodniopomorskim
M
Witam,
super projekt, jednak przed zakupem chcialabym wiedziec czy projekt spelnia wymogi warunkow zabudowy. chodzi o dach, wg planu uklad polaci dachu powinien byc symetryczny. Czy projekt spelnia te wymagania? Pozdr.
D
Prosimy o przesłanie WZ-ki, sprawdzimy to.
Dodano: 2015-05-10
K

Witam, jestem zachwycona estetyką wykończenia Na Miarę II, wszystko idealnie współgra ze sobą, po prostu cudo :)
A
Witam
Od dłuższego czasu szukam domu moich marzeń, i trafiłam na Państwa stronę . Gdzie są projekty wręcz idealne Z prawdziwą przyjemnością polecam waszą stronę znajomym. Działka 27x30, wybór padła na "NA MIARĘ II" . Ale oczywiście zanim dojdzie do końcowej decyzji jeszcze jest wiele pytań. Czy nie ma problemu aby w II była antresola i czy jest jakaś możliwość lekkiego zadaszenia tarasu? Drugi projekt brany pod uwagę to "KAMERALNY 3" tam zadaszenie jest ale jak wyglądało by zrobienie antresoli? bardzo dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam Agnieszka
D

Wersja tego projektu z antresolą to projekt Na Miarę 3. W Kameralnym można zrobić antresolę nad salonem, wymaga to pewnych zmian konstrukcyjnych na więźbie dachowej. W kwestii powiększenia zadaszenia tarasu, jest to możliwe ale bardzo inwazyjne w konstrukcję budynku dlatego nie rekomendujemy takiej zmiany. Pewną alternatywą może być markiza, przykład takiego rozwiązania na tym projekcie można zobaczyć w realizacjach firmy Selt: http://www.selt.com.pl/#galeria_markizy-pl
Dodano: 2014-08-16
M
Witam,
mam prostokątną działkę o pow. 1000 m2 (sz. 34.5 X dł. 29 m) ale warunki zabudowy dopuszczają tylko powierzchnię zabudowy 15% tj. 150 m2. Czy da się ten projekt jakoś wkomponować w taką działkę? Czy do pow. zabudowy wliczamy taras?.
D
W celu dokładnego sprawdzenia czy ten projekt będzie można usytuować na Pana działce prosimy o przesłanie na adres mailowy pracowni skanu mapy działki oraz decyzji o warunkach zabudowy. Zewnętrzne tarasy nie są wliczane do powierzchni zabudowy.
Dodano: 2014-04-09
T

Witam,chciałem się dowiedzieć czy jest jakaś szansa na powiększenie łazienki na poddaszu? Pozdrawiam
D
Przy zachowaniu obecnego układu pomieszczeń na poddaszu taka zmiana wymagałaby przesunięcia ściany konstrukcyjnej pomiędzy garażem a pom. gospodarczym, a tym samym wysunięcia garażu do przodu. Tego typu modyfikacja ma istotny wpływ na konstrukcję budynku dlatego sugerujemy korektę mniej inwazyjną polegającą na zamianie pomieszczeń łazienki z pralnią, którą można dodatkowo powiększyć likwidując szafę wnękową. W tym przypadku należy jedynie przesunąć ścianę z drzwiami wejściowymi do pokoju, tak aby nowa łazienka była dostępna z holu.
Dodano: 2013-10-23
K
Witam,

czy możliwe jest dostosowanie projektu do działki max. szerokość 22m? Na pewno z jednej strony można usunąć okna, ale czy można zmniejszyć kuchnię i salon o 1,5-2m?
D
Z naszego punktu widzenia można ten projekt dopasować do takiej szerokości działki. Likwidując okna po prawej stronie zyskamy 1 m. Następnie należy skrócić skrzydło sypialne o 1,5 m. Szerokość salonu łącznie z jadalnią to 9,9 m czyli skrócenie tej odległości o 1,5 m nie będzie stanowiło problemu funkcjonalnego. Sugerowane jest natomiast przesunięcie komina w prawą stronę o ok.60 cm w celu poszerzenia kuchni do wymiaru 3,65 m w świetle. Tym samym spiżarnia zmniejszy się do wymiaru ok. 1,2 m.
Dodano: 2013-01-17
A
Witam serdecznie.

Jestem zachwycona realizacją projektu 'na miarę 2'. Gratulacje dla inwestorów za pomysłowość i dobry gust! Miałabym pytanie odnośnie koloru i firmy okien??
Pozdrawiam serdecznie:)
K
Witam,

Mam dwa pytania do powyższego projektu ..;

1) Czy jest możliwe wykonanie zadaszenia nad wejsciem tak jak w przypadku projektów "Na Miare 1" lub 'Kameralny 4" ?

2) Szerokośc salonu wynosi 425 cm, czy można zwiększyć tą miarę do 500 cm i jednoczesnie zachowując formę/kształt budynku wydłużyć o 75cm długość garażu ?

Dziekuje i pozdr
K
D
Wydłużenie garażu jest modyfikacją stosunkowo łatwą do przeprowadzenia natomiast wykonanie podcienia wejściowego oraz powiększenie salonu będzie bardziej skomplikowane. Naruszenie zewnętrznego obrysu budynku zawsze mocno ingeruje w jego całą konstrukcję bo zmianie ulegną wszystkie jego elementy- fundamenty, stropy i więźba dachowa. Już wkrótce w dziale Realizacje zaprezentujemy nowe zdjęcia tego domu oraz panoramę wnętrza 3d. Mamy nadzieję, że po ich obejrzeniu być może uznają Państwo że planowane zmiany nie są wcale konieczne.
Dodano: 2012-09-18

Dodaj opinię

Warianty

(2 Warianty )

RealizacjeTwoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.