Znajdź projekt

Projekty
Podziel się:
Promocja - 1200 PLN
Oferta ważna do: 2020-04-19
Nowoczesny projekt domu Przestronny 1Nowoczesny projekt domu Przestronny 1Nowoczesny projekt domu Przestronny 1Nowoczesny projekt domu Przestronny 1Nowoczesny projekt domu Przestronny 1Nowoczesny projekt domu Przestronny 1Nowoczesny projekt domu Przestronny 1
Przestronny 1
Przestronny 1
Przestronny 1
Przestronny 1
Przestronny 1
Przestronny 1
Przestronny 1
Cena promocyjna
4 800 PLN
Stara cena: 6000.00 PLN

Powierzchnia użytkowa:

207,60m2

Garaż:

+ 39,40 m2

Kotłownia:

+ 5,70 m2

Powierzchnia zabudowy:

211,70 m2

Min. wymiary działki:

27,23 x 26,46 m

Wysokość w kalenicy:

8,41 m

Kąt nachylenia dachu:

22°

Dostępność: 1-7 dni
Zamawiam

Rzut parteru

113 m2

Przestronny 1
1wiatrołap7,8 m2
2hol + schody21,2 m2
3pom. gospodarcze - kotłownia5,7 m2
4kuchnia15,6 m2
5jadalnia14,8 m2
6salon29,7 m2
7pokój gościnny - gabinet13,3 m2
8łazienka3,4 m2
9pom. gospodarcze7,2 m2
10garaż39,4 m2

Rzut piętra

94,6 m2

1hol + komunikacja16,5 m2
2pokój 112,5 m2
3łazienka6,7 m2
4pokój 215,5 m2
5sauna4,7 m2
6łazienka9,7 m2
7garderoba5,8 m2
8sypialnia23,2 m2
0,0 m2 - powierzchnia użytkowa
(0,0 m2) - powierzchnia podłogi

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

252,70 m2

Ilość pokoi:

5

Garaż:

2-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

211,70 m2

Min. szerokość działki:

27,23 m

Min. długość działki:

26,46 m

Wysokość w kalenicy:

8,41 m

Kąt nachylenia dachu:

22°

Powierzchnia dachu:

278,00 m2

Kubatura:

1 200,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

pustak ceramiczny + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy.

ELEWACJA

tynk, cegła klinkierowa ręcznie formowana, wielkoformatowa płyta kamienna, deska elewacyjna
deskę elewacyjną i wielkoformatową płytę kamienną wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

SCHODY

konstrukcji lekkiej
konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Możesz skorzystać z usług naszego Partnera. Formularz ofertowy dostępny w zakładce „kosztorys”.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Projekt nowoczesnej piętrowej rezydencji wykończonej cegłą klinkierową. Obok projektu “Z Klasą ” stanowi najbardziej reprezentacyjny dom w naszej ofercie. Przestronne i współczesne wnętrze posiada bogaty program funkcjonalny. Dwie pełnej wysokości kondygnacje oraz zintegrowana przestrzeń dzienna domu doświetlona dużymi oknami dają poczucie przestrzeni i luksusu. Klasyczna forma jest wykończona szlachetnymi materiałami podkreślającymi ponadczasowość tego wyjątkowego projektu.

Zalety projektu:
  • piętrowa rezydencja
  • bogaty program funkcjonalny z oddzielną strefą masterbedroom
  • otwarte przestronne wnętrze
  • trwała i szlachetna elewacja z klinkieru
  • ponadczasowa i reprezentacyjna forma


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni

RealizacjeTwoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Opinie

E

Mam pytanie, czy jest możliwość zadaszenia tarasu ?
D
Można np. przedłużyć daszek nad wyjściem z salonu tworząc z niego balkon dostępny z sypialni głównej na piętrze, ale wg naszej opinii zaburzy to czystość formy.
Dodano: 2014-08-28
M

Projekt przypadł nam do gustu. Natomiast naszym zdaniem część garażowa z pomieszczeniami gospodarczymi powinna być większa. Czy istnieje możliwość modyfikacji projektu i rozszerzenia części projektu, która zawiera garaż, pomieszczenie gospodarcze oraz pokój gościnny? Z tego co widać na rzutach pierwsze piętro nie nachodzi na garaż, więc nie powinno być raczej z tym problemu? Czy Państwo mogą coś takiego zrobić na indywidualne zamówienie, a jeśli nie to czy możecie polecić jakieś dobre biuro architektoniczne które zajmie się poprawkami? Pozdrawiam serdecznie
D
Nie ma problemu z powiększeniem tej części domu, bo jak Pan zauważył jest ona poza obrysem części mieszkalnej. Nasza Pracownia wprawdzie nie dokonuje tego typu zmian, ale po zakupie projektu możemy przygotować koncepcję takiej modyfikacji, którą następnie wprowadzi lokalny arch. adaptujący.
Dodano: 2013-10-25
M

Witam, Czy istnieje projekt lustrzany do przedstawionego powyżej? Tak, żeby garaż i taras znajdował się po lewej stronie. Pozdrawiam.
D
Oczywiście wszystkie projekty w naszej ofercie dostępne są również w wersjach lustrzanych.
Dodano: 2013-09-12
K
Kupiłam ten projekt i zaczynam za miesiąc budowę. Jednak poprzemysleniach chciałabym dobudować jeszcze jeden 2 stanowiskowy garaż wolnostojący - czy mają Panstwo projekt garazu - dokładnie w takim samym stylu co ten zintegrowany z domem?
pozdrawiam
D
Niestety nie posiadamy w ofercie projektów garaży , m.in. dlatego, że na rynku jest bardzo duża konkurencja w tym segmencie, praktycznie każda firma oferująca projekty domów posiada również projekty garaży. Wydaj mi się, że w Pani przypadku lepiej skorzystać z usług architekta, który wykonywał Pani adaptację żeby z projektu domu wydzielił garaż jako wolnostojący. Dzięki temu zabudowa na działce będzie spójna stylistycznie.
Dodano: 2013-07-08
p
O przepraszam 900000 zł
p
Własnie miałem na myśli cały kosztorys łącznie z wykończeniem,stan deweloperski z własnego doświadczenia 90000 brutto.Dom jest przepiękny,wygląda jeszcze lepiej niż na wizualizacji.Nic tylko budować.Pozdrawiam.
p
Przykro mi ale koszt jest nierealny
D
Kosztorys stanu deweloperskiego jest jak najbardziej realny bo suma brutto w wysokości 830 tyś. zł określa koszt 1 m2 na poziomie prawie 3,3 tyś. co jest wartością zawyżoną. Średni koszt 1m2 do stanu deweloperskiego przyjmuje się w wysokości 2,8-3 tyś. Oczywiście podkreślam, że chodzi tutaj o realizację do stanu deweloperskiego bo podawany przez nas koszt wykończenia jest minimalny, w najniższej półce cenowej. Reasumując podana przez nas kwota jest właściwa, jeśli jakiś wykonawca podaje wyższe kwoty to są mogą być one zawyżone. Z doświadczenia wiemy, że wyceny realizacji tego samego projektu przygotowane przez różnych wykonawców mogą się różnić nawet o 100%.
Dodano: 2013-06-15
J
Czy jest możliwość zmniejszenia garażu na jedno miejsce stanowiskowe? Niestety ogranicza mnie działka, która ma 25,50 m szerokości a 70,00 metrów długości.
D
Taka modyfikacja jest możliwa, ale odradzamy ją ze względu na zaburzenie proporcji garażu w stosunku do bryły budynku. Po zwężeniu dach nad garażem znacznie się zmniejszy sprawiając wrażenie małej "dobudówki" zamiast integralnej części całości. W Pani sytuacji sugerujemy zmianę polegającą na przesunięciu całej bryły garażowej w lewą stronę, tak aby kalenica dachu garażowego zaczynała się na narożniku domu. W ten sposób garaż pozostanie dwustanowiskowy, a dom bez problemu zmieści się na działce .
Dodano: 2013-03-13
s
czekam na ten projekt z podpiwniczeniem mieszkalnym, czy można spodziewać się takowych zmian?
D
Raczej nie planujemy takiej wersji ze względu na to, że tego typu zmianę można wykonać na etapie adaptacji projektu do warunków miejscowych. Głównym argumentem, który przemawia za projektowaniem piwnicy na etapie adaptacji jest to , że jej konstrukcja jest często uzależniona od indywidualnych warunków gruntowych na każdej działce. W praktyce oznacza to, że typowe podpiwniczenie i tak trzeba dostosowywać do lokalnych uwarunkowań.
Dodano: 2013-02-28
M
Cudowny projekt!
Tylko duży..czy planują Państwo mniejszą wersje tego projektu?
Pozdrawiam.
D

W chwili obecnej nie planujemy mniejszej wersji tego domu. Jeśli kiedykolwiek pojawi się inny wariant Przestronnego to raczej będzie większy i z bogatszym programem funkcjonalnym.
Dodano: 2013-01-23
P
Witam,
Jestem na etapie budowy tego domu.Obecnie kończony jest pierwszy strop.Wprowadziłam sporo zmian projektowych np.pustka nad jadalnią, andresola ;D Wygląda to rewelacyjnie.Wnętrza są przestronne,polecam ten projekt
M
Witam. Czy moglibyście dodać więcej wizualizacji zewnętrznych tego domku? Byłbym za to bardzo wdzięczny.
D
Niestety nie mamy nic więcej. Wszystkie materiały są widoczne na stronie, ale mamy nadzieję, że już niebawem, w dziale Realizacje pojawi się pierwszy Przestronny.
Dodano: 2012-07-25
M
Rewelacyjny projekt!
Tak jak przedmówca czy myśleliście Państwo o pustce nad salonem,coś podobnego jak w domu doskonałym?
Jednocześnie czy kosztorys jest aktualny(czyt.realny)?
E
Wspaniały projekt, może pomyślą państwo o wersji z pustką nad salonem. Pozdrawiam

Dodaj opinię

Rzut parteru

113 m2

Przestronny 1
1wiatrołap7,8 m2
2hol + schody21,2 m2
3pom. gospodarcze - kotłownia5,7 m2
4kuchnia15,6 m2
5jadalnia14,8 m2
6salon29,7 m2
7pokój gościnny - gabinet13,3 m2
8łazienka3,4 m2
9pom. gospodarcze7,2 m2
10garaż39,4 m2

Rzut piętra

94,6 m2

1hol + komunikacja16,5 m2
2pokój 112,5 m2
3łazienka6,7 m2
4pokój 215,5 m2
5sauna4,7 m2
6łazienka9,7 m2
7garderoba5,8 m2
8sypialnia23,2 m2
0,0 m2 - powierzchnia użytkowa
(0,0 m2) - powierzchnia podłogi

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

252,70 m2

Ilość pokoi:

5

Garaż:

2-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

211,70 m2

Min. szerokość działki:

27,23 m

Min. długość działki:

26,46 m

Wysokość w kalenicy:

8,41 m

Kąt nachylenia dachu:

22°

Powierzchnia dachu:

278,00 m2

Kubatura:

1 200,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

pustak ceramiczny + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy.

ELEWACJA

tynk, cegła klinkierowa ręcznie formowana, wielkoformatowa płyta kamienna, deska elewacyjna
deskę elewacyjną i wielkoformatową płytę kamienną wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

SCHODY

konstrukcji lekkiej
konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Możesz skorzystać z usług naszego Partnera. Formularz ofertowy dostępny w zakładce „kosztorys”.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Projekt nowoczesnej piętrowej rezydencji wykończonej cegłą klinkierową. Obok projektu “Z Klasą ” stanowi najbardziej reprezentacyjny dom w naszej ofercie. Przestronne i współczesne wnętrze posiada bogaty program funkcjonalny. Dwie pełnej wysokości kondygnacje oraz zintegrowana przestrzeń dzienna domu doświetlona dużymi oknami dają poczucie przestrzeni i luksusu. Klasyczna forma jest wykończona szlachetnymi materiałami podkreślającymi ponadczasowość tego wyjątkowego projektu.

Zalety projektu:
  • piętrowa rezydencja
  • bogaty program funkcjonalny z oddzielną strefą masterbedroom
  • otwarte przestronne wnętrze
  • trwała i szlachetna elewacja z klinkieru
  • ponadczasowa i reprezentacyjna forma


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 1-7 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni

Opinie

E

Mam pytanie, czy jest możliwość zadaszenia tarasu ?
D
Można np. przedłużyć daszek nad wyjściem z salonu tworząc z niego balkon dostępny z sypialni głównej na piętrze, ale wg naszej opinii zaburzy to czystość formy.
Dodano: 2014-08-28
M

Projekt przypadł nam do gustu. Natomiast naszym zdaniem część garażowa z pomieszczeniami gospodarczymi powinna być większa. Czy istnieje możliwość modyfikacji projektu i rozszerzenia części projektu, która zawiera garaż, pomieszczenie gospodarcze oraz pokój gościnny? Z tego co widać na rzutach pierwsze piętro nie nachodzi na garaż, więc nie powinno być raczej z tym problemu? Czy Państwo mogą coś takiego zrobić na indywidualne zamówienie, a jeśli nie to czy możecie polecić jakieś dobre biuro architektoniczne które zajmie się poprawkami? Pozdrawiam serdecznie
D
Nie ma problemu z powiększeniem tej części domu, bo jak Pan zauważył jest ona poza obrysem części mieszkalnej. Nasza Pracownia wprawdzie nie dokonuje tego typu zmian, ale po zakupie projektu możemy przygotować koncepcję takiej modyfikacji, którą następnie wprowadzi lokalny arch. adaptujący.
Dodano: 2013-10-25
M

Witam, Czy istnieje projekt lustrzany do przedstawionego powyżej? Tak, żeby garaż i taras znajdował się po lewej stronie. Pozdrawiam.
D
Oczywiście wszystkie projekty w naszej ofercie dostępne są również w wersjach lustrzanych.
Dodano: 2013-09-12
K
Kupiłam ten projekt i zaczynam za miesiąc budowę. Jednak poprzemysleniach chciałabym dobudować jeszcze jeden 2 stanowiskowy garaż wolnostojący - czy mają Panstwo projekt garazu - dokładnie w takim samym stylu co ten zintegrowany z domem?
pozdrawiam
D
Niestety nie posiadamy w ofercie projektów garaży , m.in. dlatego, że na rynku jest bardzo duża konkurencja w tym segmencie, praktycznie każda firma oferująca projekty domów posiada również projekty garaży. Wydaj mi się, że w Pani przypadku lepiej skorzystać z usług architekta, który wykonywał Pani adaptację żeby z projektu domu wydzielił garaż jako wolnostojący. Dzięki temu zabudowa na działce będzie spójna stylistycznie.
Dodano: 2013-07-08
p
O przepraszam 900000 zł
p
Własnie miałem na myśli cały kosztorys łącznie z wykończeniem,stan deweloperski z własnego doświadczenia 90000 brutto.Dom jest przepiękny,wygląda jeszcze lepiej niż na wizualizacji.Nic tylko budować.Pozdrawiam.
p
Przykro mi ale koszt jest nierealny
D
Kosztorys stanu deweloperskiego jest jak najbardziej realny bo suma brutto w wysokości 830 tyś. zł określa koszt 1 m2 na poziomie prawie 3,3 tyś. co jest wartością zawyżoną. Średni koszt 1m2 do stanu deweloperskiego przyjmuje się w wysokości 2,8-3 tyś. Oczywiście podkreślam, że chodzi tutaj o realizację do stanu deweloperskiego bo podawany przez nas koszt wykończenia jest minimalny, w najniższej półce cenowej. Reasumując podana przez nas kwota jest właściwa, jeśli jakiś wykonawca podaje wyższe kwoty to są mogą być one zawyżone. Z doświadczenia wiemy, że wyceny realizacji tego samego projektu przygotowane przez różnych wykonawców mogą się różnić nawet o 100%.
Dodano: 2013-06-15
J
Czy jest możliwość zmniejszenia garażu na jedno miejsce stanowiskowe? Niestety ogranicza mnie działka, która ma 25,50 m szerokości a 70,00 metrów długości.
D
Taka modyfikacja jest możliwa, ale odradzamy ją ze względu na zaburzenie proporcji garażu w stosunku do bryły budynku. Po zwężeniu dach nad garażem znacznie się zmniejszy sprawiając wrażenie małej "dobudówki" zamiast integralnej części całości. W Pani sytuacji sugerujemy zmianę polegającą na przesunięciu całej bryły garażowej w lewą stronę, tak aby kalenica dachu garażowego zaczynała się na narożniku domu. W ten sposób garaż pozostanie dwustanowiskowy, a dom bez problemu zmieści się na działce .
Dodano: 2013-03-13
s
czekam na ten projekt z podpiwniczeniem mieszkalnym, czy można spodziewać się takowych zmian?
D
Raczej nie planujemy takiej wersji ze względu na to, że tego typu zmianę można wykonać na etapie adaptacji projektu do warunków miejscowych. Głównym argumentem, który przemawia za projektowaniem piwnicy na etapie adaptacji jest to , że jej konstrukcja jest często uzależniona od indywidualnych warunków gruntowych na każdej działce. W praktyce oznacza to, że typowe podpiwniczenie i tak trzeba dostosowywać do lokalnych uwarunkowań.
Dodano: 2013-02-28
M
Cudowny projekt!
Tylko duży..czy planują Państwo mniejszą wersje tego projektu?
Pozdrawiam.
D

W chwili obecnej nie planujemy mniejszej wersji tego domu. Jeśli kiedykolwiek pojawi się inny wariant Przestronnego to raczej będzie większy i z bogatszym programem funkcjonalnym.
Dodano: 2013-01-23
P
Witam,
Jestem na etapie budowy tego domu.Obecnie kończony jest pierwszy strop.Wprowadziłam sporo zmian projektowych np.pustka nad jadalnią, andresola ;D Wygląda to rewelacyjnie.Wnętrza są przestronne,polecam ten projekt
M
Witam. Czy moglibyście dodać więcej wizualizacji zewnętrznych tego domku? Byłbym za to bardzo wdzięczny.
D
Niestety nie mamy nic więcej. Wszystkie materiały są widoczne na stronie, ale mamy nadzieję, że już niebawem, w dziale Realizacje pojawi się pierwszy Przestronny.
Dodano: 2012-07-25
M
Rewelacyjny projekt!
Tak jak przedmówca czy myśleliście Państwo o pustce nad salonem,coś podobnego jak w domu doskonałym?
Jednocześnie czy kosztorys jest aktualny(czyt.realny)?
E
Wspaniały projekt, może pomyślą państwo o wersji z pustką nad salonem. Pozdrawiam

Dodaj opinię

RealizacjeTwoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.