Znajdź projekt

Projekty
Podziel się:
Promocja - 640 PLN
Oferta ważna do: 2020-04-19
Nowoczesny projekt domu Własny 2Nowoczesny projekt domu Własny 2Nowoczesny projekt domu Własny 2Nowoczesny projekt domu Własny 2Nowoczesny projekt domu Własny 2Nowoczesny projekt domu Własny 2Nowoczesny projekt domu Własny 2
Własny 2
Własny 2
Własny 2
Własny 2
Własny 2
Własny 2
Własny 2
Cena promocyjna
2 560 PLN
Stara cena: 3200.00 PLN

Powierzchnia użytkowa:

161,60m2

Garaż:

+ 20,00 m2

Kotłownia:

+ 5,80 m2

Powierzchnia zabudowy:

147,80 m2

Min. wymiary działki:

18,48 x 26,64 m

Wysokość w kalenicy:

8,53 m

Kąt nachylenia dachu:

40°

Dostępność: 1-7 dni
Zamawiam

Rzut parteru

87,9 m2

Własny 2
1wiatrołap3,8 m2
2hol + schody14,7 m2
3pokój gościnny - gabinet12,9 m2
4łazienka4,3 m2
5salon34,9 m2
6jadalnia8,4 m2
7kuchnia8,9 m2
8pom. gospodarcze - kotłownia5,8 m2
9garaż20 m2

Rzut poddasza

80,9 m2

1komunikacja13,1 m2(14,3 m2)
2antresola9,2 m2(9,7 m2)
3pokój 113,2 m2(18,1 m2)
4łazienka4,9 m2(8,2 m2)
5pokój 211 m2(15,5 m2)
6łazienka7,7 m2(8,6 m2)
7sypialnia21,8 m2(21,8 m2)
0,0 m2 - powierzchnia użytkowa
(0,0 m2) - powierzchnia podłogi

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

187,40 m2

Ilość pokoi:

5

Garaż:

1-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

147,80 m2

Min. szerokość działki:

18,48 m

Min. długość działki:

26,64 m

Wysokość w kalenicy:

8,53 m

Kąt nachylenia dachu:

40°

Powierzchnia dachu:

250,00 m2

Kubatura:

810,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

pustak ceramiczny + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy.

ELEWACJA

tynk, wielkoformatowe płyty kamienne
wielkoformatowe płyty kamienne wykorzystane jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

SCHODY

konstrukcji lekkiej
konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Możesz skorzystać z usług naszego Partnera. Formularz ofertowy dostępny w zakładce „kosztorys”.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

To większa wersja projektu domu “Własny 1” posiadająca dodatkowy pokój na parterze. Rodowód tej rodziny wywodzi się w prostej linii z popularnych domów “Stylowych”, z którymi mają wspólny układ parteru oraz wygląd zewnętrzny. Obie wersje projektów „Własny” charakteryzują się stylową i ponadczasową formą zewnętrzną opakowaną w szlachetne materiały.

Zalety projektu:

  • możliwość lokalizacji na węższych działkach
  • optymalna powierzchnia użytkowa
  • nowoczesne, jasne wnętrze z pustką nad jadalnią
  • ponadczasowa stylistyka formy


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Warianty

(1 Wariant )

Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni

Realizacje

Ten projekt nie ma jeszcze zdjęć z realizacji. Twoja może być pierwsza.Twoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Opinie

M
Dzień dobry, czy istnieje możliwość poszerzenia i zrobienia garażu dwustanowiskowego oraz poszerzenia pomieszczenia gospodarczego i wydzielenia z niego spiżarni?
D
Jest taka możliwość, ale poszerzenie garażu może się odbyć jedynie kosztem pokoju na parterze, który w takiej sytuacji przejmie funkcję strefy wejściowej. Ponadto szerszy garaż nie wpłynie korzystnie na wygląd bryły od frontu.
Dodano: 2017-07-17
W
Witam, czy jest możliwość likwidacji pustki nad jadalnią bez tworzenia dodatkowych ścian/słupów nośnych? Chodzi oczywiście o zrobienie normalnego stropu w miejscu pustki.
D
Tak, oczywiście. Można na etapie adaptacji projektu do warunków miejscowych przedłużyć płytę stropową, która nie wymaga to dodatkowego podparcia na parterze.
Dodano: 2015-11-26
M
Witam,interesuje mnie cena okien do tego domu oraz koszt stanu surowego systemem gospodarczym.Będę wdzięczna za informację.


D
Koszt poszczególnych elementów jest dostępny w zakładce kosztorys, w pliku PDF Kosztorys uproszczony. Nasza Pracowania nie podaje kosztów budowy systemem gospodarczym ponieważ nie ma metodologii obliczeniowej takiego systemu i przez to można dowolnie manipulować kwotą realizacji. Kosztorys metodą gospodarcza można jedynie opracować indywidualnie wiedząc jakie prace będą wykonywane samodzielnie przez inwestora i jakie rabaty może otrzymać na poszczególne materiały. Reasumując praktyka stosowana przez inne pracownie polegająca na podawaniu kosztów budowy systemem gospodarczym ma na celu zachęcenie potencjalnych klientów niską kwotą realizacji do kupna projektu, natomiast czy klient potem dopnie budżet to już jego zmartwienie.
Dodano: 2014-11-23
M

Witam, Interesuje mnie kosztorys budowy tego domu systemem gospodarczym. Może ktoś już zrealizował ten projekt i jest w stanie podać koszt?
A

Witam, Jestem zainteresowana tym projektem:) Bardzo proszę, wyślijcie info o całkowitym koszcie budowy i wykończenia (średni standard) tego domu. Pozdrawiam.
Ł
Ruszamy :) ławy wylane
E
Ja już mieszkam w takim domku,jest cudowny. Wkrótce nadeśle zdjęcia do biura projektowego. Polecam
K
Witam, będę wdzięczna za zdjęcia z realizacji projektu. Pozdrawiam
Ł
Witam, czy ktoś buduje ten dom i chciałby podzielić się spostrzeżeniami? Będę wdzięczny za wszelkie informację, bo też planuję jego budowę.
P

Czy ma ktoś jakieś zdjęcia z realizacji tego projektu ?
D

Czy ktoś buduje ten dom z warmińsko mazurskiego. z chęcią bym wymieniła się spostrzeżeniami i zobaczyła ':-)
E

Witam Zzy jest ktoś kto mógłby przesłać na maila zdjęcia z budowy tego domu ewentualne koszty z etapów budowy Pozdrawiam serdecznie
B

Alchemik 77 wyślij zdjęcia do administratorów niech wrzucą na stronkę :)
M

Witam Proszę osoby które już mieszkają o informację o całkowitym koszcie budowy i wykończenia (średni standard) tego domu. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
a

A my już mieszkamy :) tylko w wersji 1
k
Witam,

proszę o informację czy istnieje możliwość budowy tego domu z garażem 2-stanowiskowym w taki sposób by nie tworzyć balkony nad garażem?
D
Niestety nie ma takiej możliwości, wprowadzenie drugiego stanowiska garażowego jest już pewnym problemem projektowym, a powiększenie garażu bez wysuwania jego bryły poza obręb domu wymagałoby stworzenia projektu od nowa.
Dodano: 2013-08-17
B
Witam,
Czy istnieje możliwość zrobienia podpiwniczenia dla tego projektu?
D
Oczywiście, każdy projekt można podpiwniczyć, ale racjonalność takiego zabiegu jest uzależniona od indywidualnych warunków gruntowych na działce, które trzeba bezwzględnie wykonać przed podjęciem decyzji o podpiwniczeniu. Jeśli warunki gruntowe są sprzyjające to piwnicę najlepiej jest doprojektować w ramach adaptacji projektu do warunków miejscowych.
Dodano: 2013-07-17
B
okna są już w domu:) zaczyna robić się ciekawie. Teraz trzeba troszkę posprzątać:)
O
Witam wszystkich! piękny dom;) czy jest ktoś kto mógłby przesłać na maila zdjęcia z budowy tego domu ewentualne koszty z etapów budowy byłabym bardzo wdzięczna
Pozdrawiam serdecznie
M
Witam.Czy jest szansa wykonac projekt bez garazu???Jesli tak to jaka Panstwo przewidujecie wtedy cene w stanie surowym zamknietym ???Bok domu chciałbym zeby stał sie frontem,a front bokiem.
D
Nie widzimy problemu w likwidacji garażu. W jego miejscu powstanie podcień wejściowy, ale sugerujemy powiększenie pomieszczenia gospodarczego, tak aby nie był proporcjonalnie za duży. Można bardzo ogólnie przyjąć, że związana z tą modyfikacją kwota oszczędności do stanu deweloperskiego wyniesie ok 2,5 tyś. zł za 1m2 zlikwidowanej powierzchni.
Dodano: 2013-03-28
R
Za jakies 20 lat zgłosze sie po projekt :) Piekny dom !!!!!!Moje marzenie.
b
Pani Bożeno czy może Pani przesłać na adres mailowy zdjęcia Pani budowy?
m
Witam
W jakim mieście buduje Pani ten dom? jestem także zainteresowany budową.
B
Buduje ten dom od jakiegoś czasu . Za chwile wstawiam okna. Czy jest ktoś kto już ukończył ten projekt?

Dodaj opinię

Rzut parteru

87,9 m2

Własny 2
1wiatrołap3,8 m2
2hol + schody14,7 m2
3pokój gościnny - gabinet12,9 m2
4łazienka4,3 m2
5salon34,9 m2
6jadalnia8,4 m2
7kuchnia8,9 m2
8pom. gospodarcze - kotłownia5,8 m2
9garaż20 m2

Rzut poddasza

80,9 m2

1komunikacja13,1 m2(14,3 m2)
2antresola9,2 m2(9,7 m2)
3pokój 113,2 m2(18,1 m2)
4łazienka4,9 m2(8,2 m2)
5pokój 211 m2(15,5 m2)
6łazienka7,7 m2(8,6 m2)
7sypialnia21,8 m2(21,8 m2)
0,0 m2 - powierzchnia użytkowa
(0,0 m2) - powierzchnia podłogi

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

187,40 m2

Ilość pokoi:

5

Garaż:

1-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

147,80 m2

Min. szerokość działki:

18,48 m

Min. długość działki:

26,64 m

Wysokość w kalenicy:

8,53 m

Kąt nachylenia dachu:

40°

Powierzchnia dachu:

250,00 m2

Kubatura:

810,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

pustak ceramiczny + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy.

ELEWACJA

tynk, wielkoformatowe płyty kamienne
wielkoformatowe płyty kamienne wykorzystane jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

SCHODY

konstrukcji lekkiej
konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Możesz skorzystać z usług naszego Partnera. Formularz ofertowy dostępny w zakładce „kosztorys”.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

To większa wersja projektu domu “Własny 1” posiadająca dodatkowy pokój na parterze. Rodowód tej rodziny wywodzi się w prostej linii z popularnych domów “Stylowych”, z którymi mają wspólny układ parteru oraz wygląd zewnętrzny. Obie wersje projektów „Własny” charakteryzują się stylową i ponadczasową formą zewnętrzną opakowaną w szlachetne materiały.

Zalety projektu:

  • możliwość lokalizacji na węższych działkach
  • optymalna powierzchnia użytkowa
  • nowoczesne, jasne wnętrze z pustką nad jadalnią
  • ponadczasowa stylistyka formy


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni

Opinie

M
Dzień dobry, czy istnieje możliwość poszerzenia i zrobienia garażu dwustanowiskowego oraz poszerzenia pomieszczenia gospodarczego i wydzielenia z niego spiżarni?
D
Jest taka możliwość, ale poszerzenie garażu może się odbyć jedynie kosztem pokoju na parterze, który w takiej sytuacji przejmie funkcję strefy wejściowej. Ponadto szerszy garaż nie wpłynie korzystnie na wygląd bryły od frontu.
Dodano: 2017-07-17
W
Witam, czy jest możliwość likwidacji pustki nad jadalnią bez tworzenia dodatkowych ścian/słupów nośnych? Chodzi oczywiście o zrobienie normalnego stropu w miejscu pustki.
D
Tak, oczywiście. Można na etapie adaptacji projektu do warunków miejscowych przedłużyć płytę stropową, która nie wymaga to dodatkowego podparcia na parterze.
Dodano: 2015-11-26
M
Witam,interesuje mnie cena okien do tego domu oraz koszt stanu surowego systemem gospodarczym.Będę wdzięczna za informację.


D
Koszt poszczególnych elementów jest dostępny w zakładce kosztorys, w pliku PDF Kosztorys uproszczony. Nasza Pracowania nie podaje kosztów budowy systemem gospodarczym ponieważ nie ma metodologii obliczeniowej takiego systemu i przez to można dowolnie manipulować kwotą realizacji. Kosztorys metodą gospodarcza można jedynie opracować indywidualnie wiedząc jakie prace będą wykonywane samodzielnie przez inwestora i jakie rabaty może otrzymać na poszczególne materiały. Reasumując praktyka stosowana przez inne pracownie polegająca na podawaniu kosztów budowy systemem gospodarczym ma na celu zachęcenie potencjalnych klientów niską kwotą realizacji do kupna projektu, natomiast czy klient potem dopnie budżet to już jego zmartwienie.
Dodano: 2014-11-23
M

Witam, Interesuje mnie kosztorys budowy tego domu systemem gospodarczym. Może ktoś już zrealizował ten projekt i jest w stanie podać koszt?
A

Witam, Jestem zainteresowana tym projektem:) Bardzo proszę, wyślijcie info o całkowitym koszcie budowy i wykończenia (średni standard) tego domu. Pozdrawiam.
Ł
Ruszamy :) ławy wylane
E
Ja już mieszkam w takim domku,jest cudowny. Wkrótce nadeśle zdjęcia do biura projektowego. Polecam
K
Witam, będę wdzięczna za zdjęcia z realizacji projektu. Pozdrawiam
Ł
Witam, czy ktoś buduje ten dom i chciałby podzielić się spostrzeżeniami? Będę wdzięczny za wszelkie informację, bo też planuję jego budowę.
P

Czy ma ktoś jakieś zdjęcia z realizacji tego projektu ?
D

Czy ktoś buduje ten dom z warmińsko mazurskiego. z chęcią bym wymieniła się spostrzeżeniami i zobaczyła ':-)
E

Witam Zzy jest ktoś kto mógłby przesłać na maila zdjęcia z budowy tego domu ewentualne koszty z etapów budowy Pozdrawiam serdecznie
B

Alchemik 77 wyślij zdjęcia do administratorów niech wrzucą na stronkę :)
M

Witam Proszę osoby które już mieszkają o informację o całkowitym koszcie budowy i wykończenia (średni standard) tego domu. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
a

A my już mieszkamy :) tylko w wersji 1
k
Witam,

proszę o informację czy istnieje możliwość budowy tego domu z garażem 2-stanowiskowym w taki sposób by nie tworzyć balkony nad garażem?
D
Niestety nie ma takiej możliwości, wprowadzenie drugiego stanowiska garażowego jest już pewnym problemem projektowym, a powiększenie garażu bez wysuwania jego bryły poza obręb domu wymagałoby stworzenia projektu od nowa.
Dodano: 2013-08-17
B
Witam,
Czy istnieje możliwość zrobienia podpiwniczenia dla tego projektu?
D
Oczywiście, każdy projekt można podpiwniczyć, ale racjonalność takiego zabiegu jest uzależniona od indywidualnych warunków gruntowych na działce, które trzeba bezwzględnie wykonać przed podjęciem decyzji o podpiwniczeniu. Jeśli warunki gruntowe są sprzyjające to piwnicę najlepiej jest doprojektować w ramach adaptacji projektu do warunków miejscowych.
Dodano: 2013-07-17
B
okna są już w domu:) zaczyna robić się ciekawie. Teraz trzeba troszkę posprzątać:)
O
Witam wszystkich! piękny dom;) czy jest ktoś kto mógłby przesłać na maila zdjęcia z budowy tego domu ewentualne koszty z etapów budowy byłabym bardzo wdzięczna
Pozdrawiam serdecznie
M
Witam.Czy jest szansa wykonac projekt bez garazu???Jesli tak to jaka Panstwo przewidujecie wtedy cene w stanie surowym zamknietym ???Bok domu chciałbym zeby stał sie frontem,a front bokiem.
D
Nie widzimy problemu w likwidacji garażu. W jego miejscu powstanie podcień wejściowy, ale sugerujemy powiększenie pomieszczenia gospodarczego, tak aby nie był proporcjonalnie za duży. Można bardzo ogólnie przyjąć, że związana z tą modyfikacją kwota oszczędności do stanu deweloperskiego wyniesie ok 2,5 tyś. zł za 1m2 zlikwidowanej powierzchni.
Dodano: 2013-03-28
R
Za jakies 20 lat zgłosze sie po projekt :) Piekny dom !!!!!!Moje marzenie.
b
Pani Bożeno czy może Pani przesłać na adres mailowy zdjęcia Pani budowy?
m
Witam
W jakim mieście buduje Pani ten dom? jestem także zainteresowany budową.
B
Buduje ten dom od jakiegoś czasu . Za chwile wstawiam okna. Czy jest ktoś kto już ukończył ten projekt?

Dodaj opinię

Realizacje

Ten projekt nie ma jeszcze zdjęć z realizacji. Twoja może być pierwsza.Twoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.