Znajdź projekt

Projekty
Podziel się:
Promocja - 510 PLN
Oferta ważna do: 2020-03-31
Nowoczesny projekt domu Współczesny 1Nowoczesny projekt domu Współczesny 1Nowoczesny projekt domu Współczesny 1Nowoczesny projekt domu Współczesny 1Nowoczesny projekt domu Współczesny 1Nowoczesny projekt domu Współczesny 1Nowoczesny projekt domu Współczesny 1
Współczesny 1
Współczesny 1
Współczesny 1
Współczesny 1
Współczesny 1
Współczesny 1
Współczesny 1
Cena promocyjna
2 890 PLN
Stara cena: 3400.00 PLN

Powierzchnia użytkowa:

154,30m2

Garaż:

+ 21,10 m2

Kotłownia:

+ 3,60 m2

Powierzchnia zabudowy:

133,30 m2

Min. wymiary działki:

16,95 x 25,75 m

Wysokość w kalenicy:

8,50 m

Kąt nachylenia dachu:

30°

Dostępność: 1-7 dni
Zamawiam

Rzut parteru

71,1 m2

Współczesny 1
1wiatrołap3,2 m2
2garderoba2 m2
3hol + schody9,7 m2
4salon + jadalnia39 m2
5kuchnia12 m2
6spiżarnia3,2 m2
7WC2 m2
8pom. gospodarcze - kotłownia3,6 m2
9garaż21,1 m2

Rzut poddasza

83,2 m2

1komunikacja9,4 m2
2sypialnia30 m2
3garderoba - pralnia5,3 m2
4łazienka7,5 m2
5łazienka3,4 m2
6pokój 113,8 m2
7pokój 213,8 m2
0,0 m2 - powierzchnia użytkowa
(0,0 m2) - powierzchnia podłogi

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

179,00 m2

Ilość pokoi:

4

Garaż:

1-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

133,30 m2

Min. szerokość działki:

16,95 m

Min. długość działki:

25,75 m

Wysokość w kalenicy:

8,50 m

Kąt nachylenia dachu:

30°

Powierzchnia dachu:

182,00 m2

Kubatura:

810,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

bloczek silikatowy + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny.

ELEWACJA

tynk, płytka kliknierowa ręcznie formowana, deska elewacyjna

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

SCHODY

konstrukcji lekkiej
konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Możesz skorzystać z usług naszego Partnera. Formularz ofertowy dostępny w zakładce „kosztorys”.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

To niebanalny projekt nowoczesnego domu przeznaczony na wąską działkę. Prostą podłużną bryłę charakteryzują wykusze garażu i jadalni, górna część elewacji wykończona drewnem oraz stalowy komin na elewacji ogrodowej. Poza niewielką szerokością dom posiada zaletę w postaci poddasza o pełnej wysokości. Dzięki temu jest idealną propozycją dla inwestorów, którzy nie tolerują “skosów”. Niewątpliwym atutem tego domu jest również nowocześnie zaaranżowane wnętrze doświetlone dużymi przeszkleniami. Zastosowane materiały i detal  podkreślają współczesny charakter budynku. Projekt dostępny również w wersji z dodatkowym pokojem na parterze i wiatą  zamiast garażu.

Zalety projektu:

  • projekt przeznaczony na wąskie działki
  • brak skosów na poddaszu
  • nowoczesne i jasne wnętrze, otwarta kuchnia z wyspą
  • przestronna strefa masterbedroom z garderobą i łazienką
  • atrakcyjny wygląd zewnętrzny


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Warianty

(1 Wariant )

Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kolektory słoneczne
W standardzie

RealizacjeTwoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Opinie

L
Mój dom obecnie w stanie surowym, salon zachwyca, dom sprawia wrażenie ogromnego na zewnątrz, powili przyzwyczajamy się do jego gabarytów.
A

W jaki sposób wydzielić nową garderobę w sypialni? We wnęce gdzie przewidziane jest łóżko ? Wtedy sypialnia wydaje się mało przytulna - dookoła pełno drzwi...
D

Tak, miejsce na łazienkę i garderobę rodziców powinno być po prawej stronie. Widzimy to w ten sposób, że drzwi do obu pomieszczeń są przesuwne, umieszczone skrajnie na obu końcach ściany działowej. Środkowa część tej ściany naprzeciwko łóżka powinna być przeznaczona na zabudowę, która stworzy właściwy nastrój sypialni. Taki układ można również wykonać w lustrzanym odbiciu, tak aby ściana działowa oraz drzwi do garderoby i łazienki były za łóżkiem. W takim położeniu występuje niestety pewna niedogodność komunikacyjna polegająca na konieczności obejścia łóżka w drodze do garderoby.
Dodano: 2014-01-13
A

Projekt ogólnie niesamowity - zachwyca funkcjonalnością i prostotą rozwiązań przy jednoczesnym utrzymaniu estetyki. Jedna rzecz którą chciałabym zmodyfikować to łazienka na piętrze, dostępna z korytarza - czy jest możliwość powiększenia w jej jakikolwiek sposób?
D
Zamiast próbować powiększać mniejszą łazienkę sugerujemy inne rozwiązanie polegające na zmianie aranżacji strefy sypialni głównej. Ponieważ jej powierzchnia jest bardzo duża można z niej wydzielić nową garderobę, a obecną przeznaczyć na łazienkę rodziców. W ten sposób dużą łazienkę można zrobić ogólnodostępną z korytarza, a małą przeznaczyć na pralnie z suszarnią.
Dodano: 2013-11-13
P
Witaj Kasiu, moim zdaniem pokoje są wystarczająco doświetlone, nasz dom usytuowany jest frontem od strony północnej a i tak nie jest źle, pozdrawiam i życzę porządnych wykonawców bo o takich naprawdę trudno.
J
Witam serdecznie, mam pytanie jaka podłoga jest użyta w wizualizacji salonu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
K
Witaj Paulino
Trochę Ci zazdroszczę, że już się wprowadzacie ;) My w maju dopiero ruszamy z budową więc przed nami jeszcze daleka droga... Zastanawiają mnie ostatnio pojedyncze, niewielkie okna w 2 bliźniaczych sypialniach na piętrze, ponieważ Wasz dom już stoi napisz mi proszę czy te pokoje są dobrze doświetlone, nie jest za ciemno?
pozdrawiam,
P
Witam, jesteśmy tuż przed wprowadzeniem się do domu Współczesny 1, została nam do wykonania elewacja zewnętrzna. W trakcie budowy i wykończenia trzymaliśmy się projektu, nic nie zmienialiśmy. Dom w 100% spełnił nasze oczekiwania. Pozdrawiam.
M
Także jestem przed zakupem tego projektu. Czy ktoś realizuje bądź zrealizował współczesny 1?
M
witam
ciekawy projekt, pietro zadziwiająco doskonale rozplanowane jak na budynek wąski i długi. Parter również zachwyca. Szczerze mówiąc im dłużej oglądam tym bardziej mi się podoba. Koszty budowy też są zachęcające. Mam pytanie w zasadzie 1 do projektanta: czy mozliwa byłaby zmiana powierzchni garażu tj pozostawić bryłę taką jaka jest ale garaż podzielić na 2 części tj gospodarczą (na kosiarkę, narzędzia ogrodowe itp np rowery z wejciem przez bramę garazową) a druga cześć zamienić na pralnię/kotłownie + wc z wejściem tak jak w obecnej wersji garaż-przedpokój (planujemy piec gazowy dwufunkcyjny, który byłby zabudowany szafkami podobnie jak pralka, dlatego połączenie z wc nie jest problemem);kuchnię zaś przesunąć w miejsce obecnej toalety i kotłowni. Dodatkowo zamiana okien w spiżarce na witryny do podłogi (tam byłaby przecież po zmianach kuchnia-zmieściłaby się chyba też wyspa). Czy takie rozwiązanie jest mozliwe? Obawiam się czy ściany dzielące kuchnię, koyłownię i łazienkę nie są ścianami nośnymi.
Czekam z niecierpliwościa na odpowiedź.
pozdrawiam,Marta
D
Taka zmiana jest możliwa, ale przeniesienie kuchni w miejsce obecnej kotłowni i łazienki to duża modyfikacja konstrukcyjna bo ściana dzieląca te pomieszczenia jest nośna, niemniej jest to do zrobienia. W grę wchodzi również przeniesienie komina. Co do zmiany funkcji obecnego garażu to sugerowałbym raczej wykorzystanie wersji drugiej tego domu. Pozostawienie wysuniętej bryły garażowej a tym bardziej bramy po zmianie przeznaczenia tego pomieszczenia jest pomysłem dyskusyjnym, elewacje frontową należy pozostawić jak w wersji 2 natomiast drzwi do pomieszczenia na kosiarki i rowery lokalizować raczej na elewacji bocznej.
Dodano: 2012-08-30
W
ciekawy projekt, dobrze dopracowane pomieszczenia na obu piętrach ale jak zauważyła moja małżonka brak pralni jest mankamentem. Dla mnie bardziej kłopotliwa jest kwestia garazu 1-stanowiskowego wolałbym taki na 2 auta-ale rozumiem ograniczenia tej bryły. Co do pralni faktycznie moznaby rozplanować ją w obecnym garazu, który zatem zniknąłby z tego projektu wówczas możliwe stałoby się też powiększenie pokoju kosztem przesunięcia kuchni w powierzchnię garażową. Tylko co projektanci na to? :-)
D
Inwestorzy w tym projekcie najczęściej lokalizują pomieszczenie pralni w małej łazience. W takie sytuacji łazienka rodziców staje się pomieszczeniem ogólnodostępnym z korytarza. Można oczywiście garaż zaadaptować na inne pomieszczenia - w tym przypadku zmieści się zarówno pralnia jak i dodatkowy pokój. Odradzamy cofanie kuchni w stronę garażu, jest to skomplikowana modyfikacja poza tym wielkość salonu i jadalni jest naprawdę optymalna i nie widzimy potrzeby jej powiększania.
Dodano: 2012-08-20
L
Witam,
Jestem przed zakupem tego projektu,
Pani Kasiu jestem ciekawa jak to u Pani wyjdzie,
wszędzie szukałam takiego gotowego domu aby zobaczyć jak
on wygląda na żywo, znalazłam podobny.
Pozdrawiam
K
My zakupiliśmy projekt bez garażu - współczesny 2. Za kilka tygodni ruszamy z budową. Również jestem ciekawa czy ktoś już wybudował którąś z wersji współczesnego...
A
Jestem zdecydowana na kupno projektu - idealny dla mnie, jestem Tylko ciekawa czy ktoś już realizuje ten projekt?
Pozdrawiam Ania
E
Jestem bardzo ciekawa czy Ktoś zrealizował lub jest w trakcie realizacji tego projektu.

Dodaj opinię

Rzut parteru

71,1 m2

Współczesny 1
1wiatrołap3,2 m2
2garderoba2 m2
3hol + schody9,7 m2
4salon + jadalnia39 m2
5kuchnia12 m2
6spiżarnia3,2 m2
7WC2 m2
8pom. gospodarcze - kotłownia3,6 m2
9garaż21,1 m2

Rzut poddasza

83,2 m2

1komunikacja9,4 m2
2sypialnia30 m2
3garderoba - pralnia5,3 m2
4łazienka7,5 m2
5łazienka3,4 m2
6pokój 113,8 m2
7pokój 213,8 m2
0,0 m2 - powierzchnia użytkowa
(0,0 m2) - powierzchnia podłogi

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

179,00 m2

Ilość pokoi:

4

Garaż:

1-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

133,30 m2

Min. szerokość działki:

16,95 m

Min. długość działki:

25,75 m

Wysokość w kalenicy:

8,50 m

Kąt nachylenia dachu:

30°

Powierzchnia dachu:

182,00 m2

Kubatura:

810,00 m3

Ogrzewanie:

Ogrzewanie gazowe

Wentylacja:

Grawitacyjna

Warunki techniczne projektu na rok:

2017

Technologia budowy

ŚCIANY

bloczek silikatowy + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny.

ELEWACJA

tynk, płytka kliknierowa ręcznie formowana, deska elewacyjna

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

SCHODY

konstrukcji lekkiej
konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Możesz skorzystać z usług naszego Partnera. Formularz ofertowy dostępny w zakładce „kosztorys”.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

To niebanalny projekt nowoczesnego domu przeznaczony na wąską działkę. Prostą podłużną bryłę charakteryzują wykusze garażu i jadalni, górna część elewacji wykończona drewnem oraz stalowy komin na elewacji ogrodowej. Poza niewielką szerokością dom posiada zaletę w postaci poddasza o pełnej wysokości. Dzięki temu jest idealną propozycją dla inwestorów, którzy nie tolerują “skosów”. Niewątpliwym atutem tego domu jest również nowocześnie zaaranżowane wnętrze doświetlone dużymi przeszkleniami. Zastosowane materiały i detal  podkreślają współczesny charakter budynku. Projekt dostępny również w wersji z dodatkowym pokojem na parterze i wiatą  zamiast garażu.

Zalety projektu:

  • projekt przeznaczony na wąskie działki
  • brak skosów na poddaszu
  • nowoczesne i jasne wnętrze, otwarta kuchnia z wyspą
  • przestronna strefa masterbedroom z garderobą i łazienką
  • atrakcyjny wygląd zewnętrzny


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podanie kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 250 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
Cena : 700.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Instalacje inteligentne
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 250.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kolektory słoneczne
W standardzie

Opinie

L
Mój dom obecnie w stanie surowym, salon zachwyca, dom sprawia wrażenie ogromnego na zewnątrz, powili przyzwyczajamy się do jego gabarytów.
A

W jaki sposób wydzielić nową garderobę w sypialni? We wnęce gdzie przewidziane jest łóżko ? Wtedy sypialnia wydaje się mało przytulna - dookoła pełno drzwi...
D

Tak, miejsce na łazienkę i garderobę rodziców powinno być po prawej stronie. Widzimy to w ten sposób, że drzwi do obu pomieszczeń są przesuwne, umieszczone skrajnie na obu końcach ściany działowej. Środkowa część tej ściany naprzeciwko łóżka powinna być przeznaczona na zabudowę, która stworzy właściwy nastrój sypialni. Taki układ można również wykonać w lustrzanym odbiciu, tak aby ściana działowa oraz drzwi do garderoby i łazienki były za łóżkiem. W takim położeniu występuje niestety pewna niedogodność komunikacyjna polegająca na konieczności obejścia łóżka w drodze do garderoby.
Dodano: 2014-01-13
A

Projekt ogólnie niesamowity - zachwyca funkcjonalnością i prostotą rozwiązań przy jednoczesnym utrzymaniu estetyki. Jedna rzecz którą chciałabym zmodyfikować to łazienka na piętrze, dostępna z korytarza - czy jest możliwość powiększenia w jej jakikolwiek sposób?
D
Zamiast próbować powiększać mniejszą łazienkę sugerujemy inne rozwiązanie polegające na zmianie aranżacji strefy sypialni głównej. Ponieważ jej powierzchnia jest bardzo duża można z niej wydzielić nową garderobę, a obecną przeznaczyć na łazienkę rodziców. W ten sposób dużą łazienkę można zrobić ogólnodostępną z korytarza, a małą przeznaczyć na pralnie z suszarnią.
Dodano: 2013-11-13
P
Witaj Kasiu, moim zdaniem pokoje są wystarczająco doświetlone, nasz dom usytuowany jest frontem od strony północnej a i tak nie jest źle, pozdrawiam i życzę porządnych wykonawców bo o takich naprawdę trudno.
J
Witam serdecznie, mam pytanie jaka podłoga jest użyta w wizualizacji salonu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
K
Witaj Paulino
Trochę Ci zazdroszczę, że już się wprowadzacie ;) My w maju dopiero ruszamy z budową więc przed nami jeszcze daleka droga... Zastanawiają mnie ostatnio pojedyncze, niewielkie okna w 2 bliźniaczych sypialniach na piętrze, ponieważ Wasz dom już stoi napisz mi proszę czy te pokoje są dobrze doświetlone, nie jest za ciemno?
pozdrawiam,
P
Witam, jesteśmy tuż przed wprowadzeniem się do domu Współczesny 1, została nam do wykonania elewacja zewnętrzna. W trakcie budowy i wykończenia trzymaliśmy się projektu, nic nie zmienialiśmy. Dom w 100% spełnił nasze oczekiwania. Pozdrawiam.
M
Także jestem przed zakupem tego projektu. Czy ktoś realizuje bądź zrealizował współczesny 1?
M
witam
ciekawy projekt, pietro zadziwiająco doskonale rozplanowane jak na budynek wąski i długi. Parter również zachwyca. Szczerze mówiąc im dłużej oglądam tym bardziej mi się podoba. Koszty budowy też są zachęcające. Mam pytanie w zasadzie 1 do projektanta: czy mozliwa byłaby zmiana powierzchni garażu tj pozostawić bryłę taką jaka jest ale garaż podzielić na 2 części tj gospodarczą (na kosiarkę, narzędzia ogrodowe itp np rowery z wejciem przez bramę garazową) a druga cześć zamienić na pralnię/kotłownie + wc z wejściem tak jak w obecnej wersji garaż-przedpokój (planujemy piec gazowy dwufunkcyjny, który byłby zabudowany szafkami podobnie jak pralka, dlatego połączenie z wc nie jest problemem);kuchnię zaś przesunąć w miejsce obecnej toalety i kotłowni. Dodatkowo zamiana okien w spiżarce na witryny do podłogi (tam byłaby przecież po zmianach kuchnia-zmieściłaby się chyba też wyspa). Czy takie rozwiązanie jest mozliwe? Obawiam się czy ściany dzielące kuchnię, koyłownię i łazienkę nie są ścianami nośnymi.
Czekam z niecierpliwościa na odpowiedź.
pozdrawiam,Marta
D
Taka zmiana jest możliwa, ale przeniesienie kuchni w miejsce obecnej kotłowni i łazienki to duża modyfikacja konstrukcyjna bo ściana dzieląca te pomieszczenia jest nośna, niemniej jest to do zrobienia. W grę wchodzi również przeniesienie komina. Co do zmiany funkcji obecnego garażu to sugerowałbym raczej wykorzystanie wersji drugiej tego domu. Pozostawienie wysuniętej bryły garażowej a tym bardziej bramy po zmianie przeznaczenia tego pomieszczenia jest pomysłem dyskusyjnym, elewacje frontową należy pozostawić jak w wersji 2 natomiast drzwi do pomieszczenia na kosiarki i rowery lokalizować raczej na elewacji bocznej.
Dodano: 2012-08-30
W
ciekawy projekt, dobrze dopracowane pomieszczenia na obu piętrach ale jak zauważyła moja małżonka brak pralni jest mankamentem. Dla mnie bardziej kłopotliwa jest kwestia garazu 1-stanowiskowego wolałbym taki na 2 auta-ale rozumiem ograniczenia tej bryły. Co do pralni faktycznie moznaby rozplanować ją w obecnym garazu, który zatem zniknąłby z tego projektu wówczas możliwe stałoby się też powiększenie pokoju kosztem przesunięcia kuchni w powierzchnię garażową. Tylko co projektanci na to? :-)
D
Inwestorzy w tym projekcie najczęściej lokalizują pomieszczenie pralni w małej łazience. W takie sytuacji łazienka rodziców staje się pomieszczeniem ogólnodostępnym z korytarza. Można oczywiście garaż zaadaptować na inne pomieszczenia - w tym przypadku zmieści się zarówno pralnia jak i dodatkowy pokój. Odradzamy cofanie kuchni w stronę garażu, jest to skomplikowana modyfikacja poza tym wielkość salonu i jadalni jest naprawdę optymalna i nie widzimy potrzeby jej powiększania.
Dodano: 2012-08-20
L
Witam,
Jestem przed zakupem tego projektu,
Pani Kasiu jestem ciekawa jak to u Pani wyjdzie,
wszędzie szukałam takiego gotowego domu aby zobaczyć jak
on wygląda na żywo, znalazłam podobny.
Pozdrawiam
K
My zakupiliśmy projekt bez garażu - współczesny 2. Za kilka tygodni ruszamy z budową. Również jestem ciekawa czy ktoś już wybudował którąś z wersji współczesnego...
A
Jestem zdecydowana na kupno projektu - idealny dla mnie, jestem Tylko ciekawa czy ktoś już realizuje ten projekt?
Pozdrawiam Ania
E
Jestem bardzo ciekawa czy Ktoś zrealizował lub jest w trakcie realizacji tego projektu.

Dodaj opinię

Warianty

(1 Wariant )

RealizacjeTwoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.