Projekty domów w promocji

Projekt domu - Dom z patio 2
Promocja
Nowość
WT 2021

Dom z patio 2

149,00 m2
3
3
2
Projekt domu - Efektowny 2
Promocja
Nowość
WT 2021

Efektowny 2

183,30 m2
4
3
2
Projekt domu - Beztroski 2
Promocja
Nowość
WT 2021

Beztroski 2

108,20 m2
3
2
Projekt domu - Beztroski 1
Promocja
Nowość
WT 2021

Beztroski 1

117,80 m2
4
2
Projekt domu - Efektowny 1
Promocja
Nowość
WT 2021

Efektowny 1

189,90 m2
4
3
2
Projekt domu - Modelowy 2
Promocja
Nowość
WT 2021

Modelowy 2

175,20 m2
5
3
2
Projekt domu - Modelowy 1
Promocja
Nowość
WT 2021

Modelowy 1

175,20 m2
4
3
2
Projekt domu - Ekonomiczny 5G
Promocja
Nowość
WT 2021
4
2
2
Projekt domu - Ekonomiczny 2BG
Promocja
Nowość
WT 2021
3
2
2
Projekt domu - Z tarasem 2
Promocja
Nowość
WT 2021

Z tarasem 2

164,50 m2
4
3
2

Projekty domów w promocji

Budowa własnego domu to marzenie wielu. Własny kąt, który od początku do końca tworzony był dla siebie i z myślą o przyszłych pokoleniach. Ciężka praca i wiele lat odkładania i wyrzeczeń to, niestety, częsta droga do realizacji tego marzenia. A przy gromadzeniu środków, trzeba brać pod uwagę praktycznie wszystko. Koszty generują materiały, praca budowlańców, instalacje czy wyposażenie. Kosztem jest również projekt takiego budynku. Nie na wszystkim da się oszczędzić. Tańsze materiały bardzo często oznaczają gorszą jakość, a to przełoży się na jakość całego budynku. Jeżeli jednak śledzi się branżę, można trafić na projekty domów w promocji. Niczym się one nie różnią od tych pełnopłatnych, a pozwalają na oszczędzenie pieniędzy, które przy budowie są bardzo potrzebne. 

Projekty domów w promocyjnej cenie

Niełatwo znaleźć projekty domów w promocyjnej cenie, co nie oznacza, że nie da się tego zrobić w ogóle. Konieczne jest śledzenie i bieżące aktualizowanie informacji na ten temat. W ten sposób można znaleźć naprawdę ciekawe projekty, które nie pociągną ogromnych kosztów już na samym początku starań o swój własny dom.

Każdy z projektów, który jest oferowany w promocyjnej cenie, to projekt, który spełnia wszystkie standardy, a uwzględnione w nim instalacje i rozwiązana, odpowiadają obecnym przepisom budowlanym. Oznacza to, że nie jest to projekt gorszej jakości, czy na jego podstawie powstanie gorszy dom. Po zakończeniu prac budowlanych trudno będzie określić, tak naprawdę, który z budynków opiera się na projekcie pełnopłatnym, a który na projekcie promocyjnym. 

Promocja jest wyłącznie sposobem na to, by zachęcić klientów do skorzystania z oferty biura czy firmy budowlanej. To nie jest, w żadnym razie, rekompensata, za gorszą jakość. Te projekty nie mogą i nie są gorsze od innych. 

Każdy z dostępnych u nas projektów to efekt pracy doświadczonego architekta. To nie tylko wiedza akademicka, ale również lata praktycznego doświadczenia w zakresie projektowania domów, które są eleganckie, efektowne i funkcjonalne. 

Pamiętaj, że przed tobą zaczyna się seria ogromnych wydatków. Weź pod uwagę sytuacje nieprzewidywalne i nieplanowane, które mogą mieć miejsce i też pociągają za sobą kolejne koszty. Jeżeli już na starcie uda ci się oszczędzić jakąś kwotę, zyskujesz w ten sposób pewien zapas na, tak zwaną, czarną godzinę. Na każdym etapie budowy można optymalizować swoje wydatki. Zacznij od projektu, a nieprzewidziane sytuacje nie będą dla ciebie wielkim obciążeniem – masz przecież rezerwę, o którą samodzielnie zadbałeś. 

© 2023. Domy z wizją sp z oo . Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:Tworzenie stron internetowych - Jellinek