Ważne informacje

Jak kupić projekt? 


Ważne informacje

Rodzaje płatnosci / Koszty dostawy


  • Przelewem na konto

Numer konta bankowego:
mBank 66 1140 2017 0000 4402 1288 8239

  • Przy odbiorze przesyłki „za pobraniem”
  • Płatność gotówką w siedzibie firmy
  • wysyłka projektu „za pobraniem” - 35 zł
  • wysłka projektu z przedpłatą przelewem - 20 zł

Termin realizacji zamówienia


Termin realizacji zamówienia poszczególnych opracowań projektowych jest określony informacją Dostępność przy każdym elemencie oraz w formularzu zamówienia i wynosi w większości przypadków 1 – 3 dni robocze. W przypadku projektów domów oznaczonych informacją „NOWOŚĆ” lub dodatkowych opracowań instalacyjnych, okres ten może być nieco dłuższy.

Warunki zwrotu i wymiany


Zamawiając projekt Pracowni DOMY Z WIZJĄ dostajesz rękojmię i ponadczasową gwarancję jakości. Dajemy Ci również czas na podjęcie ostatecznej decyzji i możliwość zwrotu w ciągu 14 dni lub jego wymiany w ciągu 30 dni kalendarzowych od odbioru projektu. Przed złożeniem zamówienia sprawdź koniecznie szczegółowe warunki zwrotu i wymiany dokumentacji. 


Zanim wybierzesz projekt


Pamiętaj, że wybór projektu może być ograniczony lokalnymi przepisami administracyjnymi zawartymi w Warunkach Zabudowy lub Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Przed złożeniem zamowienia upewnij się czy dany projekt będzie można wybudować na Twoje działce. Nasza Pracownia oferuje bezpłatną analizę zgodności projektu z działką.

Co zawiera projekt?


Decydując sie na projekt naszej Pracowni otrzymujesz szczegółowy i precyzyjnie opracowany komplet dokumentacji w 4 egzemplarzach. Sprawdź szczegółowy zakres poszczególnych opracowań branżowych oraz dodatków wchodzących w jego skład.

Zmiany w projekcie / adaptacja


Planujesz zmiany, ale nie jesteś pewien czy są racjonalne i możliwe do wykonania? Nie martw się, przed złożeniem zamówienia z przyjemnościa dokonamy rzetelnej analizy możliwości ich przeprowadzenia. Uczciwie poinformujemy Cię o konsekwencjach planowanych modyfikacji oraz otrzymasz bezpłatną zgodę na ich przeprowadzenie. Dowiedz się więcej o zmianach w projekcie i procedurze adaptacji.
Potrzebujesz porady lub masz pytania? zadzwoń (22) 258 27 86

© 2024 DOMY Z WIZJĄ Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:Tworzenie stron internetowych - Jellinek