Nowe projekty domów

Projekt domu - Wyborny 1
Promocja
Nowość
WT 2021

Wyborny 1

119,00 m2
4
2
Projekt domu - Wzorowy 2
Promocja
Nowość
WT 2021

Wzorowy 2

119,80 m2
4
3
Projekt domu - Wzorowy 1
Promocja
Nowość
WT 2021

Wzorowy 1

119,80 m2
4
3
Projekt domu - Idealny S1
Promocja
Nowość
WT 2021

Idealny S1

119,70 m2
4
3
Projekt domu - Idealny M3
Promocja
Nowość
WT 2021

Idealny M3

132,90 m2
4
3
2
Projekt domu - Idealny M2
Promocja
Nowość
WT 2021

Idealny M2

137,40 m2
4
3
2
Projekt domu - Idealny M1
Promocja
Nowość
WT 2021

Idealny M1

137,50 m2
4
3
Projekt domu - Dom z patio 3
Promocja
Nowość
WT 2021

Dom z patio 3

139,60 m2
3
3
Projekt domu - Beztroski 2G
Promocja
Nowość
WT 2021

Beztroski 2G

108,20 m2
3
2
1
Projekt domu - Beztroski 1G
Promocja
Nowość
WT 2021

Beztroski 1G

117,80 m2
4
2
1

Nowe projekty domów

„Domy z wizją” to stale rozszerzający się katalog projektów dedykowanych różnorodnym potrzebom i marzeniom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy inwestor ma inne wyobrażenia o swoim perfekcyjnym domu. To dlatego nasze projekty są tak różnorodne i ciągle wprowadzamy nowe pomysły. Nowe projekty domów to kategoria zawierająca propozycje wprowadzone na rynek stosunkowo niedawno. Są to najświeższe pomysły naszych architektów zgodne ze bieżącymi trendami. Naszym celem jest bowiem dopasowanie oferty do stale zmieniających się potrzeb inwestorów. Dlatego nowe projekty domów prezentują nie tylko aktualną estetykę czy nowe układy funkcjonalne ale są też zgodne z tym, czego najczęściej poszukują nasi klienci.

Nowe projekty domów – charakterystyka

Przedstawiamy aktualne nowości projektowe. Przy rozbudowie naszej kolekcji o nowe projekty domów zawsze poszukujemy oryginalnych środków wyrazu, inspirując się współczesnymi trendami w architekturze mieszkaniowej. Jesteśmy kreatywnym biurem, dlatego unikamy powielania istniejących form czy schematów funkcjonalnych. Przeciwstawiamy się wtórności i naśladownictwu charakterystycznemu dla rynku projektów gotowych. Chcemy, aby nowe projekty wnosiły do naszej oferty świeże rozwiązania estetyczne i funkcjonalne. Każda nowość może być początkiem nowej rodziny projektów lub kontynuacją istniejącej. Uważnie słuchamy naszych klientów i przygotowujemy kolejne propozycje dopasowane do ich potrzeb.

Czym charakteryzują się nowe projekty domów z naszej oferty? Nie jest łatwo znaleźć wiele cech wspólnych tych propozycji, ponieważ każda jest unikalna i nowatorska na swój sposób. Łączą je na pewno – jak w przypadku wszystkich projektów „Domów z wizją”:

  • starannie przemyślany układ funkcjonalny,
  • stylowy design,
  • praktyczne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Charakterystyczna dla większości naszych projektów – również tych najnowszych – jest otwarta strefa dzienna stanowiąca centrum życia domowników. Zwykle łączy ona salon, kuchnię i jadalnię w jedną reprezentatywną, a przy tym bardzo przyjazną przestrzeń. Często stosujemy w niej podwyższone sufity dające wrażenie większej przestrzeni i swobody, a także duże okna zapewniające naturalne światło wpływające korzystnie na samopoczucie. Duże przeszklenia w części dziennej pomagają jednocześnie łączyć wnętrze domu z przestrzenią zewnętrzną, czyli tarasem i ogrodem. Dzięki temu wszystko stanowi funkcjonalną i kompozycyjną całość, zapewniając jednocześnie wyjątkową wygodę i domowe ciepło.

W projektach „Domów z wizją” dbamy również o komfortową strefę prywatną wyraźnie oddzieloną od dziennej. Składa się ona z przestronnych sypialni i co najmniej jednej łazienki, a nierzadko również dodatkowych pomieszczeń technicznych i gospodarczych (takich jak osobna pralnia czy garderoby). Zapewnia to zdecydowanie większą wygodę na co dzień każdemu mieszkańcowi domu. Koronnym elementem strefy prywatnej jest natomiast główna sypialna (tzw. master bedroom), najczęściej połączona z garderobą i własną łazienką. To rozwiązanie zapewniające prawdziwy codzienny luksus i sposób na skuteczny odpoczynek po męczącym dniu.

Nowe projekty domów – aktualne trendy

Propozycje „Domów z wizją” odpowiadają przede wszystkim na oczekiwania inwestorów. Wiemy jednak, że wśród naszych klientów znajduje się wiele osób, które poszukują domów zgodnych z najnowszymi trendami. Dlatego też nowe projekty często je uwzględniają.

  • Można tu znaleźć między innymi wiele propozycji opartych na prostych bryłach – to jeden z największych współczesnych trendów, ponieważ takie domy są tańsze w budowie i utrzymaniu, a przy tym prezentują się bardzo stylowo. Dlatego proponujemy np. domy w stylu nowoczesnej stodoły i modernistyczne projekty domów z płaskim dachem.
  • Znajdują się tu również domy parterowe. Są one wybierane przede wszystkim przez osoby w dojrzałym wieku lub budujące dom z myślą o doczekaniu w nim późnej starości. Ze względu na stylowy wygląd i praktyczność interesuje się nimi coraz więcej osób.
  • Nowe projekty domów w naszej ofercie obowiązkowo uwzględniają także rozwiązania energooszczędne. To jeden z największych trendów współczesnego budownictwa pozwalający żyć nie tylko bliżej z naturą, ale również taniej i wygodniej.
  • W modnych projektach domów często pojawiają się także duże przeszklenia. Są one charakterystyczne również dla wielu naszych projektów. Dzięki nim domy prezentują się atrakcyjnie od zewnątrz, a ich wnętrza są jaśniejsze i bardziej przestrzenne. Ponadto duże okna mogą pomagać dogrzewać wnętrza zimą i obniżać zużycie energii.
  • Najnowsze trendy to także minimalizm i naturalność, jeśli chodzi o wykończenie elewacji. Stonowane kolory, szlachetne materiały (drewno, kamień) oraz nieskomplikowane elementy są niezwykle stylowe i często poszukiwane przez inwestorów.

Nowe projekty „Domów z wizją” uwzględniają wszystkie te trendy i znacznie więcej. Ponadto zachowujemy elastyczność w spełnianiu marzeń i potrzeb naszych inwestorów. Wiele domów występuje w kilku wariantach różniących się np. układem wnętrza. Istnieje również możliwość indywidualnego dostosowania wielu elementów projektu podczas konsultacji z architektem. Dzięki temu „Dom z wizją” stanie się naprawdę Twój!

Nowe projekty domów – jak znaleźć ten wymarzony?

Nowe projekty „Domów z wizją” z całą pewnością są dla tych, których nie interesują sztampowe rozwiązania. Ze względu na niedługą obecność na rynku są to projekty oryginalne, które na pewno wyróżnią się w sąsiedztwie. Natomiast dzięki temu, że są tak różnorodne, dopasują się do każdych potrzeb.

Jak wybrać idealny projekt domu? Kluczem są Twoje indywidualne potrzeby. W wyszukaniu spełniających je projektów pomoże zaś nasza wyszukiwarka. Dzięki filtrom można z łatwością wyszukać domy o określonej liczbie kondygnacji czy typie dachu, a także garażem na jeden lub dwa samochody czy też bez. Umożliwiamy również wyszukiwanie po liczbie pokoi lub powierzchni użytkowej, a także wymiarach działki. Dlatego znalezienie interesującego projektu jest łatwe nawet wtedy, gdy dysponujesz nietypową parcelą! Ponadto dodatkowe filtry umożliwiają dalsze zawężenie wyszukiwania według kryteriów praktycznych lub estetycznych.

Nowe projekty domów z naszej oferty są stworzone z myślą o różnorodnych oczekiwaniach. Każdy z nich jest przemyślany i spójny. Jeśli jednak nie znajdziesz tu nic dla siebie, zachęcamy do sprawdzenia pozostałych kategorii naszej oferty – w tym np. domów polecanych przez naszych projektantów i klientów. Sprawdź koniecznie, co proponujemy i spełnij swoje marzenia z „Domami z wizją” dedykowanymi wymagającym inwestorom!

© 2024 DOMY Z WIZJĄ Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:Tworzenie stron internetowych - Jellinek