Nietypowe projekty domów

Projekt domu - Wzorowy 1
Promocja
Nowość
WT 2021

Wzorowy 1

119,80 m2
4
3
Projekt domu - Idealny S1
Promocja
Nowość
WT 2021

Idealny S1

119,70 m2
4
3
Projekt domu - Idealny M3
Promocja
Nowość
WT 2021

Idealny M3

132,90 m2
4
3
2
Projekt domu - Idealny M2
Promocja
Nowość
WT 2021

Idealny M2

137,40 m2
4
3
2
Projekt domu - Dom z patio 3
Promocja
Nowość
WT 2021

Dom z patio 3

139,60 m2
3
3
Projekt domu - Beztroski 2G
Promocja
Nowość
WT 2021

Beztroski 2G

108,20 m2
3
2
1
Projekt domu - Beztroski 1G
Promocja
Nowość
WT 2021

Beztroski 1G

117,80 m2
4
2
1
Projekt domu - Dom z patio 2
Promocja
Nowość
WT 2021

Dom z patio 2

149,00 m2
3
3
2
Projekt domu - Efektowny 2
Promocja
Nowość
WT 2021

Efektowny 2

183,30 m2
4
3
2
Projekt domu - Beztroski 2
Promocja
Nowość
WT 2021

Beztroski 2

108,20 m2
3
2

Nietypowe projekty domów

Przymierzasz się do budowy domu i marzysz o tym, aby budynek, który powstanie, robił duże wrażenie? Szukasz obiektu o nietuzinkowej bryle – takiej, która wyróżni się w otoczeniu i sprawi, że Twój dom będzie inny niż wszystkie w okolicy? Jesteś w dobrym miejscu. W naszej pracowni powstają również nietypowe projekty domów jednorodzinnych. Wychodzimy poza znane i utarte schematy – łączymy wyjątkowe pomysły na budynki z funkcjonalnymi i energooszczędnymi rozwiązaniami. Tak powstają koncepcje, które przypadają do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. Sprawdź je i znajdź pośród nich tę, na bazie której powstanie Twój nietypowy dom.

Projekty nietypowych domów – dla wymagających klientów

Trendy w świecie architektury ulegają zmianom. Jeśli więc lubisz być raczej w awangardzie niż podążać za tym, co obecnie najmodniejsze, pomyśl o projektach nietypowych domów. Czym się wyróżniają? To zależy od konkretnego opracowania! Jeśli przyjrzysz się propozycjom naszej pracowni z tej kategorii, szybko zauważysz, że cechują je np.:

  • nietypowy układ przestrzenny – np. oddzielenie części mieszkalnej od garażu przepierzeniem, zamiast włączania przestrzeni na auto w bryłę budynku, czy zastosowanie designerskiego, zadaszonego podjazdu na auta w miejsce tradycyjnego garażu;
  • wyjątkowa bryła – z dodatkowymi ścianami, podporami czy w nietypowym kształcie, który zwraca na siebie uwagę;
  • imponujące przeszklenia – dobrze znane z projektów domów typu stodoła, ale z ciekawym „twistem”;
  • intrygujące pomysły na wykończenie – np. na elewację.

Pamiętaj przy tym, że ostateczny design – np. kolorystykę czy aranżację przestrzeni – dopracujesz zgodnie ze swoimi potrzebami oraz z możliwościami, które daje gotowy projekt. Może Cię zaskoczyć to, jak wiele masz opcji spersonalizowania wybranego opracowania!

Nietypowe domy – projekty na każdą działkę

Dysponujesz wyjątkowo wąską działką? A może marzysz o domu parterowym, który zapewni komfort wszystkim mieszkańcom, bez względu na stopień mobilności? Masz dużą rodzinę, więc potrzebny Ci budynek o imponującej powierzchni? Twoja działka znajduje się na skraju lasu i chcesz, aby dom wpisał się w naturalny charakter przestrzeni? To tylko przykładowe wymagania, które mają Klienci poszukujący nietypowych projektów domów.

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: u nas znajdziesz propozycję, która wpisze się w oczekiwania. To wynik niezwykłej kreatywności projektantów pracowni Domy z Wizją. Opracowujemy koncepcje budynków, które wpisują się w nieoczywiste potrzeby Klientów i sprawdzają się na działkach o rozmaitym układzie oraz różnorodnych wymiarach.

Nietypowe projekty domów – łączymy intrygujący design z funkcjonalnością i energooszczędnością

Design budynku, który przyciąga uwagę, jest ogromnie ważny. To jednak nie wszystko. Dom jest przede wszystkim do mieszkania! Dlatego łączymy kreatywność i wyobraźnię z „twardymi realiami”. W efekcie nasze projekty nietypowych domów:

  • są dostosowane do wymogów WT 2021 – wpisują się w normy prawne i zapewniają odpowiedni poziom izolacji termicznej;
  • mają przestrzeń zaaranżowaną w przemyślany sposób – tak, aby dobrze mieszkało się w nich zarówno mniejszym, jak i większym rodzinom, w tym takim, których członkowie pracują zdalnie;
  • są energooszczędne i dostosowane do nowoczesnych rozwiązań w zakresie ogrzewania czy dostarczania prądu, np. do stosowania kolektorów słonecznych, fotowoltaiki lub pomp ciepła;
  • zapewniają optymalizację kosztów inwestycji – stylowy wygląd i funkcjonalność da się połączyć z rozsądnym kosztorysem, zwłaszcza z naprawdę dobrym projektem.

Podobają Ci się nasze koncepcje? Skontaktuj się, aby wybrać odpowiedni projekt wspólnie z naszymi ekspertami. Pamiętaj: analizę warunków zabudowy lub wypisów z MPZP przeprowadzamy bezpłatnie. Przekaż nam odpowiednie dokumenty, a podpowiemy Ci, który nietypowy projekt domu będzie najlepszym rozwiązaniem na Twoją działkę. Zapraszamy!

© 2024 DOMY Z WIZJĄ Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:Tworzenie stron internetowych - Jellinek