Nowoczesne projekty domów

Projekt domu - Willa Prestige 3
Promocja
Nowość
WT 2021
6
3
2
Projekt domu - Willa Prestige 2
Promocja
Nowość
WT 2021
6
3
2
Projekt domu - Z podcieniami 4
Promocja
Nowość
WT 2021
4
2
1
Projekt domu - Willa Prestige 1
Promocja
Nowość
WT 2021
6
3
2
Projekt domu - Z podcieniami 2
Promocja
Nowość
WT 2021
3
2
2
Projekt domu - Z podcieniami 1
Promocja
Nowość
WT 2021
3
2
Projekt domu - Wyborny 1
Promocja
Nowość
WT 2021

Wyborny 1

119,00 m2
4
2
Projekt domu - Wzorowy 2
Promocja
Nowość
WT 2021

Wzorowy 2

119,80 m2
4
3
Projekt domu - Wzorowy 1
Promocja
Nowość
WT 2021

Wzorowy 1

119,80 m2
4
3
Projekt domu - Idealny S1
Promocja
Nowość
WT 2021

Idealny S1

119,70 m2
4
3

Nowoczesne projekty domów

Planujesz budowę domu i szukasz gotowego projektu budynku, który stanie się bezpieczną przystanią dla Twoich najbliższych? Jeżeli cenisz sobie dobry design, funkcjonalność i energooszczędność, koniecznie sprawdź nowoczesne projekty domów, które przygotowali eksperci naszej pracowni architektonicznej. Przed Tobą kilkadziesiąt różnorodnych propozycji – budynków o różnorodnych układach, powierzchniach użytkowych i designie. Wszystkie łączy jednak wspólny mianownik – jest nim nowoczesny charakter.
 
Oddajemy w Twoje ręce gotowe projekty nowoczesnych domów – wymagają jedynie ostatecznej adaptacji przez lokalnego architekta, która pozwoli dopasować konkretny budynek do specyfiki działki. Takie rozwiązanie jest znacznie tańsze i szybsze niż decyzja o zleceniu wykonania indywidualnego opracowania. Projekt wykonywany „od zera” oznacza znacznie wyższy koszt oraz nawet kilkumiesięczny czas oczekiwania. Jeżeli zatem nie masz bardzo nietypowych wymagań wobec budynku – zapoznaj się z katalogiem nowoczesnych projektów domów, które powstały w naszej pracowni. „Domy z wizją” są tak różnorodne, że na pewno znajdziesz pośród nich taki, który:

  • sprosta potrzebom funkcjonalnym Twojej rodziny – zarówno teraz, jak i w przyszłości,
  • będzie miał optymalną powierzchnię użytkową i przyjazny układ,
  • dopasuje się do warunków panujących na Twojej działce – pamiętaj: zawsze możesz się bezpłatnie skonsultować z naszymi architektami, aby upewnić się, czy interesujący Cię budynek będzie dobrym wyborem na Twoją działkę.

Nie spiesz się. Przyjrzyj się wszystkim gotowym projektom nowoczesnych domów w naszym portfolio i wybierz na spokojnie. To ważna decyzja, dzięki której zapewnisz sobie i najbliższym komfort na wiele dekad.

Co wyróżnia nowoczesne projekty domów?

Nowoczesne projekty domów kojarzą się przede wszystkim z charakterystycznym designem, który wpisuje się w aktualne trendy. To jednak nie wszystko. W definicję nowoczesności wpisują się także:

  • przemyślany układ wnętrza – taki, który daje wrażenie otwartej przestrzeni, a jednocześnie pozwala komfortowo odpoczywać oraz pracować;
  • energooszczędność – nie ma nowoczesności bez troski o klimat oraz budowania jak największej niezależności energetycznej. Dlatego nasze nowoczesne projekty domów są dostosowane do rygorystycznych wymogów w zakresie zapotrzebowania na Ep i pozwalają na wdrożenie ekologicznych technologii OZE;
  • duża ilość naturalnego światła we wnętrzach – jest ona gwarantowana przede wszystkim przez duże przeszklenia. To jednak również efekt zastosowania nietypowych rozwiązań, takich jak wysokie sufity czy otwarte antresole. Możliwości jest bardzo wiele;
  • dopasowanie do nowoczesnego stylu życia – domy, które wpisują się w nowoczesne trendy bardzo często oferują np. dwustanowiskowe garaże, dają możliwość stworzenia komfortowego patio czy nawet ogrodu na dachu. Te trendy to więcej niż przemijająca moda – to potrzeba przyszłości.

Jaki design mają nowoczesne domy?

Wspomniana już kwestia designu jest bardzo istotna. Co zatem sprawia, że budynek można uznać za nowoczesny? Ważnym wyznacznikiem współczesnego stylu jest minimalizm. Propozycje, które znajdziesz wśród projektów nowoczesnych domów, wyróżniają się prostą, oszczędną formą. Często są to bryły geometryczne – np. prostopadłościany o płaskich dachach. Ale nie tylko! Nowoczesność to również domy – stodoły, o dwuspadowym, klasycznym dachu i bryle znanej przez lata. Jednak nasi architekci zinterpretowali na nowo tę formę. Świeżości dodają jej wspomniane już wcześniej przeszklenia czy bardziej otwarta przestrzeń wewnątrz budynku.

Na nowoczesność designu, poza minimalizmem, wpływają:

  • obecność dużych okien – nie należy się ich bać. Wcale nie obniżają właściwości termoizolacyjnych budynku. Wręcz przeciwnie! Odpowiednio dobrana stolarka okienna z szybami o dużych powierzchniach może korzystnie wpłynąć na zapotrzebowanie budynku na ciepło;
  • intrygujące wykończenia elewacji – w modzie są m.in. tynki inspirowane betonem architektonicznym, ale również materiały nawiązujące do naturalnych klimatów, takich jak choćby drewno;
  • zabawa geometrią – nowoczesny budynek niekoniecznie jest prostą i oczywistą „kostką” rodem z PRL-u. Nasi architekci często dodają dodatkowe elementy, które wprowadzają nieco asymetrii i nieoczywistości. To dzięki temu domy zbudowane w oparciu o nowoczesne gotowe projekty wyróżniają się na tle otoczenia!

Nie ma jednego, uniwersalnego „wzoru” domu nowoczesnego. Gdy przyjrzysz się projektom, które przygotowaliśmy, szybko przekonasz się, że współczesne trendy architektoniczne są bardzo zróżnicowane. Dzięki temu każdy znajdzie koncepcję odpowiadającą jego prywatnym preferencjom.

Projekty domów nowoczesnych – na co zwrócić uwagę?

Chcesz kupić gotowy projekt domu nowoczesnego? To może być pierwszy krok w stronę wybudowania swojego miejsca na ziemi. Nie podejmuj jednak pochopnych decyzji. Zanim wybierzesz ten „jeden jedyny”, przemyśl kilka kluczowych kwestii.

Nowoczesny projekt domu a MPZP / warunki zabudowy

Miejski Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub warunki zabudowy mogą stawiać określone ograniczenia odnośnie do projektu nowoczesnego domu. Marzysz o budynku z płaskim dachem? Sprawdź, czy na pewno będziesz mógł właśnie taki postawić. W niektórych przypadkach może to być niezgodne z wymaganiami gminy. Wyzwaniem może być też w niektórych przypadkach postawienie domu piętrowego – a więc takiego, który ma dwie lub więcej pełnych kondygnacji.
 
Najłatwiejsze do zaakceptowania są zazwyczaj domy parterowe z poddaszem użytkowym, o klasycznym, dwuspadowym dachem. Takie budynki mają bardzo uniwersalny kształt oraz neutralny styl. Są też odpowiednie do zbudowania w każdych warunkach – także na terenach górskich i innych narażonych na intensywne opady śniegu zimą.
 
To tylko kilka elementów, które mogą być wymogiem zawartym w MPZP. Jeżeli nie jesteś pewien, czy interesujący Cię nowoczesny projekt domu z naszej pracowni wpisuje się w zasady określone w dokumentacji – skonsultuj się z nami. Przeanalizujemy wymogi formalne i podpowiemy najlepsze rozwiązanie.

Projekt nowoczesnego domu a działka

Przy wyborze projektu nowoczesnego domu zwróć też uwagę na warunki techniczne panujące na działce. Z jednej strony istotne może być samo podłoże, na którym stanie budynek, jednak najważniejsza kwestia to wymiary nieruchomości. Pamiętaj, że wyzwanie może stanowić np. wąska działka. Na niej najpewniej nie zmieści się rozległy budynek parterowy. Dobra wiadomość jest taka: mamy projekty nowoczesnych domów na wąskie działki. To m.in. wspomniane już budynki inspirowane stodołą, ale w zupełnie nowej odsłonie. Użyj odpowiedniego filtra przy wyszukiwaniu i znajdź od razu projekty pasujące do terenu, na którym ma stanąć nowy dom.
 
Podobnie jak w przypadku MPZP/warunków zabudowy, nasi architekci służą pomocą. Jeżeli nie masz pewności, czy dom stanie na terenie, którego jesteś właścicielem, zadzwoń lub napisz. Przeanalizujemy dokumentację i udzielimy Ci kompleksowej pomocy.

Nowoczesny dom a funkcjonalność

Po sprawdzeniu dokumentacji i warunków technicznych warto przyjrzeć się innej, równie ważnej kwestii. Jest to funkcjonalność przyszłego domu. W tym kontekście warto rozważyć zagadnienia takie jak:

  • powierzchnia użytkowa nowoczesnego domu – duży nowoczesny dom wcale nie jest rozwiązaniem dla każdego. Pamiętaj, że im więcej przestrzeni, tym wyższe koszty użytkowania! Jeżeli więc Twoja rodzina jest mała, a w planach nie ma jej poszerzenia – pomyśl o bardziej „kompaktowym” budynku;
  • styl życia – czy dom będzie bardziej „sypialnią”, czy miejscem, gdzie będziesz spędzać większą część dnia, np. również pracując zdalnie? Jeżeli tak, rozważ projekt z dodatkowym pomieszczeniem – takim, które zaadaptujesz na spokojny gabinet;
  • liczba samochodów w rodzinie – jeżeli masz więcej niż jedno auto, poszukaj projektu z dwustanowiskowym garażem. Dzięki temu oba pojazdy będą chronione przed kradzieżą i niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Równie istotna jest kwestia orientacyjnego kosztu budowy. Dbamy o to, aby nasze projekty łączyły solidną konstrukcję, wysoki poziom energooszczędności oraz rozsądną cenę. Jednak budowa każdego z nich oznacza inny koszt. Możesz go sprawdzić w zakładce „kosztorys”. Niemal każdy projekt domu nowoczesnego jest opatrzony ogólnie dostępnym kosztorysem uproszczonym. Kliknij w niego, aby zobaczyć, ile mniej więcej wydasz na doprowadzenie budynku do stanu surowego zamkniętego oraz jakie będą wydatki na wykończenie budynku.

Zwróć także uwagę na dostosowanie budynku do wykorzystania technologii OZE – ten wymóg spełnia zdecydowana większość naszych projektów. Są do nich dostępne także (nierzadko w standardzie) opracowania pozwalające zamontować np. solary, pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe czy kominek z płaszczem wodnym oraz wentylację mechaniczną z rekuperacją. Sprawdź wszystkie dostępne rozwiązania!
 
Jeżeli na którymkolwiek etapie poszukiwania projektu nowoczesnego domu napotkasz na pytania lub wątpliwości – śmiało odezwij się do nas. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Nowoczesny projekt domu jednorodzinnego: parterowy czy piętrowy?

Nowoczesny dom: parterowy czy piętrowy? To pytanie, które zadaje sobie wielu inwestorów. Nie ma na nie jednej dobrej odpowiedzi. Wiele zależy od:

  • warunków, jakie stawia Twoja działka – a dokładniej od jej powierzchni dostępnej do zabudowania;
  • Twoich potrzeb funkcjonalnych,
  • indywidualnych preferencji.

Porównajmy obie te opcje.

Projekty parterowych domów nowoczesnych – wady i zalety

Parterowe domy nowoczesne to budynki, które nie stawiają barier w poruszaniu się. Brak schodów prowadzących na wyższą kondygnację sprawdza się doskonale, jeżeli wśród domowników jest osoba z niepełnosprawnością ruchową, np. poruszająca się na wózku. To jednak nie wszystko. Domy rozbudowane w poziomie mogą stwarzać ciekawe możliwości aranżacji przestrzeni. Dobrze sprawdzą się też w otoczeniu innych budynków tego rodzaju.
 
Trzeba jednak pamiętać, że parterowa konstrukcja ma również swoje wady. Przede wszystkim oznacza, że budynek zajmie znacznie większą powierzchnię działki niż dom o tym samym metrażu z dwiema kondygnacjami. Pytanie więc, czy chcesz „tracić” przestrzeń w ten sposób. Po drugie musisz pamiętać, że w takim budynku, zwłaszcza o większej powierzchni użytkowej, przejście z sypialni do salonu czy garażu może zająć sporo czasu.

Projekty piętrowych domów nowoczesnych – wady i zalety

Piętrowe domy nowoczesne to szerokie pojęcie. Z jednej strony można w nie wpisać budynki z poddaszem użytkowym, z drugiej – te z „pełnoprawną” drugą kondygnacją. Oba typy konstrukcji mają sporo zalet. Są nimi przede wszystkim:

  • „kompaktowość”, a zatem możliwość uzyskania bardzo dużej przestrzeni użytkowej na niewielkiej przestrzeni działki;
  • łatwość oddzielenia strefy dziennej i nocnej budynku – ta druga mieści się na górze, co pozwala zachować jej większą intymność oraz lepsze wyciszenie.

Budowa domu piętrowego może być również nieco tańsza od postawienia budynku parterowego o tej samej powierzchni użytkowej. Wynika to z mniejszych „rozmiarów” fundamentów, jakie trzeba wykonać pod konstrukcję.
 
Należy jednak pamiętać, że w takim budynku muszą się znaleźć schody. Mogą one stanowić poważną barierę nie tylko dla osób z ograniczoną mobilnością, ale także dla dzieci czy seniorów.

Co zatem wybrać? Oceń na podstawie swoich oczekiwań funkcjonalnych!

Czy budowa nowoczesnego domu jednorodzinnego może być tania?

Nie da się ukryć: inwestycja we własny dom jest poważnym kosztem. Dlatego zwłaszcza dzisiaj, w czasach inflacji, pytanie o wydatki pojawia się już na wstępie. Odpowiadamy: tak, są dostępne projekty tanich domów nowoczesnych. Trzeba jednak pamiętać, że „taniość” to pojęcie względne i trzeba je rozważyć w szerszym kontekście.
 
Jest możliwe zoptymalizowanie kosztów budowy przez zastosowanie „sprytnych” rozwiązań architektonicznych. Pomaga np. prosta, pozbawiona zdobień i nietypowych elementów bryła – będzie ona łatwiejsza w budowie, co przełoży się też na krótszy czas pracy i niższe koszty robocizny. Istotny jest także typ wybranych przez architekta materiałów konstrukcyjnych. Trzeba jednak wystrzegać się „dróg na skróty”, które mogą sprawić, że dom co prawda powstanie taniej, ale później będzie kosztowny w utrzymaniu lub… po 20 czy 30 latach będzie wymagał generalnego remontu.
 
Architekci pracowni „Domy z wizją” rozumieją te kwestie. Dlatego zawsze wyważają między racjonalnymi rozwiązaniami, które są ekonomiczne, a jakością na lata. Istotny jest dla nich także niski koszt eksploatacji budynków, które powstają w oparciu o nasze nowoczesne projekty domów. To kolejny aspekt, który warto uwzględnić, rozważając kwestię „taniości”.
 
Pewne jest jedno: każdy projekt nowoczesnego domu w naszym katalogu jest opatrzony kosztorysem uproszczonym. Otwórz go i sprawdź, ile orientacyjnie będzie kosztował interesujący Cię budynek. To pozwoli Ci podjąć bezpieczną decyzję – zgodną z możliwościami budżetowymi.

Ekologiczność i energooszczędność nowoczesnych projektów domów

Nowoczesne projekty domów powinny być ekologiczne i energooszczędne. To nie kwestia przemijającej mody, a długofalowe planowanie przyszłości. Koszty tradycyjnych paliw, np. prądu, gazu czy ropy, z roku na rok rosną. Z drugiej strony pogłębiają się problemy środowiskowe związane z emisyjnością paliw kopalnianych. Dlatego projekty domów nowoczesnych muszą uwzględniać rozwiązania przyjazne środowisku i Twojej kieszeni. Dobrze zaprojektowany budynek to taki, który:

  • ma niskie zapotrzebowanie na energię cieplną – wynika to np. z zastosowanej termoizolacji, samej konstrukcji budynku, wykorzystanych przeszkleń, ocieplenia poddasza itp. W efekcie koszty jego ogrzewania są niższe, a Ty cieszysz się komfortem cieplnym przez cały rok;
  • jest dostosowany do montażu technologii energooszczędnych – standardem jest już dzisiaj np. wentylacja mechaniczna z rekuperacją, ale dołączają do niej panele słoneczne czy pompy ciepła. Dlatego nasze projekty mogą być wzbogacone o dokumentację pozwalającą na ich wdrożenie.

Energooszczędność budynku nie jest wyłącznie sposobem na zadbanie o środowisko naturalne i bezpieczeństwo przyszłych pokoleń. To przede wszystkim kwestia ograniczenia wydatków na prąd czy ogrzewanie. Im większą zdobędziesz niezależność energetyczną, tym spokojniej będziesz spać – bez obaw o kolejne podwyżki rachunków.

Dla kogo są nowoczesne projekty domów?

Nowoczesne projekty domów to niezwykle szeroka kategoria projektów. Wyróżniają się wspomnianymi już wcześniej minimalistycznym designem, ergonomią, otwartością przestrzeni oraz energooszczędnością. Jednak poza tym różnią je m.in. powierzchnia, układ przestrzeni czy konkretne rozwiązania stylistyczne. Dlatego pośród nich odpowiednią propozycję dla siebie znajdą m.in.:

  • single i pary poszukujące niewielkiego budynku bez pozwolenia;
  • małe rodziny, np. 2+1 – dla nich odpowiednie będą przytulne projekty domów z 2-3 sypialniami;
  • większe rodziny, które potrzebują bardzo dużo przestrzeni;
  • osoby pracujące zdalnie lub chcące prowadzić działalność w domu,
  • inwestorzy w starszym wieku, którzy pragną stworzyć spokojny zakątek na jesień życia.

Jednym słowem: jeżeli jesteś fanem nowoczesnego stylu architektonicznego – jesteś w dobrym miejscu. Na pewno znajdziesz tu projekt nowoczesnego domu, który będzie odpowiadał Twoim preferencjom!

Nowoczesne projekty domów – typy, rodzaje

Już wiesz, że nowoczesne projekty domów są zróżnicowane. Oto kilka typów, które cieszą się obecnie największą popularnością.

Nowoczesne projekty domów do 100 m2

Nowoczesne projekty domów do 100 m2 to dobra opcja dla mniejszych rodzin, a także tych, które większość czasu spędzają poza „adresem zamieszkania” – np. w pracy, w szkole itp. Jeżeli należysz do tej grupy, zainwestuj w nieco mniejszą przestrzeń użytkową. To pozwoli Ci zoptymalizować koszty budowy. Nie obawiaj się! Nawet najmniejsze budynki zostały bardzo ergonomicznie zaprojektowane – poczujesz w nich przestrzeń nawet na małej powierzchni!

Nowoczesne projekty domów do 120 m2

Nowoczesne projekty domów do 120 m2 są dobrym wyborem dla rodzin 2+2 czy 2+3 oraz takich, w których jedno z rodziców pracuje zdalnie. Na takiej przestrzeni da się wygospodarować zarówno kilka sypialni, jak również bawialnię, gabinet oraz przestronną kuchnię otwartą na salon i jadalnię.

Nowoczesne projekty domów do 150 m2

Nowoczesne projekty domów do 150 m2 są popularnym rozwiązaniem wśród inwestorów, którzy chcą pracować zdalnie lub prowadzić w domu działalność gospodarczą. To również świetna opcja np. dla wielopokoleniowych rodzin, którym zależy na przestrzeni i prywatności dla każdego z domowników.

Nowoczesne projekty domów bez garażu

Nowoczesne projekty domów bez garażumogą być świetnym rozwiązaniem na niewielką działkę lub w sytuacji, gdy budynek ma być postawiony blisko centrum dużego miasta. W takim miejscu auto mogą zastąpić bardziej ekologiczne rozwiązania, np. komunikacja miejska, rower czy hulajnoga elektryczna. Inwestycja w nowoczesny dom bez garażu będzie też bardziej ekonomiczna – pamiętaj, że dodatkową wiatę możesz wybudować na późniejszym etapie.

Projekty nowoczesnych domów z lub bez poddasza

Projekty nowoczesnych domów z poddaszem cieszą się ogromną popularnością, ponieważ są najbardziej uniwersalne. Świetnie sprawdzają się, zwłaszcza gdy zastosowano dach o odpowiednim skosie i półścianki powiększające przestrzeń użytkową. Wówczas w tej przestrzeni można wygospodarować sypialnie, garderobę, łazienki i inne przestrzenie. Budynki bez poddasza użytkowego mogą za to być dobrym wyborem dla osób o ograniczonej mobilności.

Projekty domów nowoczesnych z płaskim dachem

Projekty domów nowoczesnych z płaskim dachem to kwintesencja współczesnego stylu. Chociaż mogą kojarzyć się z PRL-owską kostką, różnią się od niej znacząco pod kątem funkcjonalności, ergonomii, designu oraz ekonomii. Płaski dach może być dodatkowo świetnym miejscem na patio, nietypowy ogród lub umieszczenie paneli PV.

Projekty domów nowoczesnych z dachem dwuspadowym

Projekty domów nowoczesnych z dachem dwuspadowym to „klasyka gatunku”. Doskonale dopasowane do montażu instalacji PV, uniwersalne, a zarazem bardzo przytulne i „ciepłe”. Takie budynki łączą nowoczesność z tradycjami w możliwie najlepszy sposób.

Nowoczesne projekty domów na wąską działkę

Nowoczesne projekty domów na wąską działkę pozwalają pokonać nawet poważne bariery architektoniczne. Na takiej przestrzeni dobrze sprawdzają się np. domy typu stodoła. Są one wąskie, ale długie, a jednocześnie mają bardzo przemyślany układ wnętrz. To hit w naszej kolekcji!

Nowoczesne projekty domów typu stodoła – zalety i wady

Zastanawiasz się nad domem typu stodoła? Nowoczesny projekt tego typu to wybór wielu naszych klientów. Nie ma się czemu dziwić. Prosta bryła, tradycyjny kształt w nowoczesnym wydaniu, duże przeszklenia, dopasowanie do małych wymiarów działki i nietuzinkowy design – jest się w czym zakochać!
 
Pamiętaj jednak, że projekty domów typu stodoła nie są bez wad. Musisz pamiętać, że nie ma w nich np. miejsca na balkon czy lukarnę, a minimalistyczna bryła może się wydać surowa. Ty decydujesz!

Ciekawe dodatki w nowoczesnych projektach domów

Nowoczesne projekty domów są wzbogacane o ciekawe rozwiązania konstrukcyjne. Warto zwrócić uwagę m.in. na:

  • intrygujące wykończenia elewacji – np. z wykorzystaniem drewna czy surowych tynków inspirowanych betonem,
  • duże przeszklenia – czasami obejmujące dwie kondygnacje (jak np. w domach-stodołach),
  • otwarte antresole,
  • asymetryczne zabawy geometrią przy projektowaniu bryły budynku,
  • duże, zadaszone patio.

Więcej takich elementów odkryjesz, przeglądając nasze portfolio – tak zobaczysz na własne oczy, jak wielki potencjał drzemie w tych konstrukcjach!

Wnętrza w projektach domów nowoczesnych

Wnętrza w projektach domów nowoczesnych są przede wszystkim otwarte i nie stawiają granic. Nawet budynki o niewielkiej powierzchni użytkowej nie wydają się ciasne ani klaustrofobiczne. Wszystko za sprawą wyeliminowania zbędnych ścian. Bardzo często zdarza się, że strefa dzienna jest niczym open-space i łączy bez barier salon, jadalnię oraz dużą kuchnią z wyspą. Taki układ podnosi komfort mieszkania, pozwala wpuścić więcej światła do wnętrz, a co za tym idzie – wpływa na pozytywne nastawienie domowników.
 
Właśnie dlatego projekty domów nowoczesnych cieszą się tak dużą popularnością!

Zobacz najlepsze, gotowe projekty domów nowoczesnych w DOMY z WIZJĄ

Pracownia „Domy z Wizją” to miejsce, gdzie czeka na Ciebie bardzo szeroka gama projektów domów nowoczesnych. Znajdziesz pośród nich bardzo różnorodne budynki. Dlatego zrelaksuj się i poznaj każdy z nich na spokojnie. Poszukiwania może Ci ułatwić ustawienie filtrów w naszej wyszukiwarce – wybierz np. pożądaną powierzchnię czy typ konstrukcji, a potem… daj się ponieść marzeniom o idealnym domu.
 
Gdy wybierzesz ten, który odpowiada Twoim potrzebom – skontaktuj się. Upewnimy się, że będzie zgodny z MPZP/warunkami zabudowy oraz parametrami działki. Sprawdź również dodatkowe dostępne opracowania – tak, aby już na starcie zapewnić sobie dostęp do nowoczesnych, energooszczędnych technologii. Zapraszamy do współpracy!
 

© 2025 DOMY Z WIZJĄ Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:Tworzenie stron internetowych - Jellinek