Deweloper

Pracownia Domy z Wizją to rozpoznawalna na rynku jakość, styl i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usług projektowych. Znamy i rozumiemy aktualne potrzeby przyszłych inwestorów. Wiemy czego oczekują i pomagamy zmienić ich wizję w rzeczywistość. Naszym atutem jest znajomość trendów i szybkość dostosowania się do wymagań zmieniającego rynku. Jesteśmy otwarci na współpracę i każdego traktujemy indywidualnie. Oferujemy wszystkim Developerom, bez względu na wielkość planowanych inwestycji, wyjątkowy model współpracy gwarantujący sukces.

1. Analiza działki

Posiadasz odpowiednią działkę lub przygotowujesz się do zakupu? Prześlij nam skan mapy na adres dzialka@domyzwizja.pl, warunki zabudowy lub wypis z Miejscowego Planu Zagospodarowania przestrzennego, a my bezpłatnie przeanalizujemy możliwości inwestycyjne na danym terenie.

2. Wybór projektu

Po analizie działki pomożemy wybrać projekt z naszej puli projektów gotowych Projekty domów dla developera, a może widziałeś już nasza ofertę i masz pomysł na zmiany ? Chętnie pomożemy je wprowadzić. Chcemy, by projekt spełniał w 100% oczekiwania Twoje i Twoich klientów. Jeśli w naszej aktualnej ofercie nie znalazłeś tego czego szukasz lub masz wizję czegoś zupełnie wyjątkowego to z przyjemnością ją zrealizujemy przygotowując projekt indywidualny.

3. Materiały promocyjne

Wybierając projekt gotowy z naszej oferty możesz korzystać bezpłatnie z jego wizualizacji. Jeśli zdecydujesz się na zmiany w projekcie gotowym lub na projekt indywidualny i oczekujesz spersonalizowanych materiałów promocyjnych do Twojej inwestycji przygotujemy je dla Ciebie. Pokaż klientom jak będzie wyglądał ich przyszły dom już teraz! Nasze projekty i fotorealistyczne wizualizacje to gwarancja szybkiej sprzedaży!

4. Rabaty i pomoc reklamowa

Oferujemy atrakcyjne rabaty. Decydując się na bezpośrednią współpracę z naszą Pracownią możesz oczekiwać indywidualnego podejścia. Jesteśmy otwarci na negocjacje. Im większa inwestycja tym więcej zaoszczędzisz. Pomożemy również bezpłatnie wypromować Twoją inwestycję na naszej stronie www oraz w mediach społecznościowych. Współpraca z nami po prostu się opłaca !

Przykłady współpracy

Nazwa inwestycji:

Osiedle Modrzewie – etap IV

Developer:

Modrzewie

Strona internetowa:

www.modrzewie.pl

Adres inwestycji:

ul. Modrzewiowa 24-24J
ul. Modrzewiowa 26-26J
05-462 Wiązowna

Projekt:

Indywidualny, 14 powtarzalnych budynków w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej segmentu 89 m2

Zakres współpracy:

Analiza działki, plan zagospodarowania osiedla, projekt architektoniczno-budowlany, projekt konstrukcyjny, wizualizacje osiedla, wizualizacje i aranżacje wnętrz, rzuty 3D kondygnacji i osiedla, panoramy 360°

Realizacje

Przykłady zrealizowanych osiedli deweloperskich.

Oferowany przez naszą Pracownię model współpracy to gwarancja udanej realizacji budowlanej i satysfakcji klientów. Zobacz jak może wyglądać Twoja przyszła inwestycja !

Jak możemy Ci pomóc?

Nie obawiaj się i skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dane kontaktowe:

DOMY Z WIZJĄ sp. z o.o.
ul. Prymasa Augusta Hlonda 10 H/187
02-972 Warszawa

tel.: +48 22 258 27 86
e-mail: domy@domyzwizja.pl 

Projekty dla dewelopera – postaw na współpracę ze sprawdzonym biurem!

Pracownia Domy z Wizją zaprasza do współpracy deweloperów. Jesteś jednym z nich? Doskonale rozumiemy, że zależy Ci na stworzeniu nieruchomości, które przyciągną uwagę klientów i przyniosą dobry zwrot z inwestycji. Właśnie z myślą o Klientach B2B powstały nasze projekty domów dla dewelopera. Mamy gotowe do adaptacji koncepcje, które szybko przekujesz w sukces biznesowy. Postaw na sprawdzone rozwiązania architektoniczne, które są ekonomiczne, wpisują się w bieżące trendy, a zarazem pozwalają na sprawne zakończenie prac budowlanych.

Projekty domów dla dewelopera dostosowane do Twojego pomysłu na inwestycję

Potrzebny Ci projekt osiedla z budynkami wielorodzinnymi lub w zabudowie bliźniaczej? A może chcesz stworzyć nowoczesne, atrakcyjne domy jednorodzinne – tak, aby odsprzedać je z zyskiem inwestorom prywatnym? Każdy deweloper ma swój pomysł na działalność, a my jesteśmy po to, aby pomóc realizować różnorodne koncepcje. Pomożemy Ci stworzyć zarówno osiedle domów jednorodzinnych, jak i budynki wielorodzinne.

Współpraca z nami zwiększa Twoje szanse na sukces na rynku, ponieważ zapewniamy kompleksowe wsparcie – od analizy działki, przez wsparcie przy wyborze projektu, aż po dostarczenie wizualizacji i innych materiałów promocyjnych oraz pomoc przy reklamie inwestycji. Zapraszamy do współpracy.

Projektujemy domy dla deweloperów, które przyciągają uwagę klientów

Rynek deweloperski w Polsce jest niezwykle konkurencyjny. Mamy tego świadomość i wiemy, że oczekujesz projektów, które zwrócą uwagę inwestorów i zachęcą do szybkiego zawierania transakcji. Te potrzeby przekładamy na praktykę. Dostarczamy projekty dla dewelopera, które łączą wszystkie kluczowe wymagania.

Tanie domy dla dewelopera

Budynki powstające z myślą o inwestycji muszą być ekonomiczne. To wcale nie musi oznaczać kompromisów jakościowych. Wystarczą przemyślane koncepcje architektoniczne. Takie, które gwarantują:

  • uproszczenie do minimum procesu budowy – tak, aby można go było zakończyć w możliwie krótkim czasie i relatywnie niskim kosztem;
  • staranny dobór materiałów budowlanych – tych, które łączą świetne parametry z racjonalnym kosztem.

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Sprawdź nasze projekty domów dla dewelopera z kosztorysem i poznaj orientacyjne koszty inwestycji. Pozytywnie Cię zaskoczą. Tę kwestię możesz też dodatkowo omówić z naszymi ekspertami – tak, aby wybrać wariant, który zapewni najwyższy ROI.

Projekty domów dla dewelopera zgodne z oczekiwaniami współczesnych klientów

Nasze pomysły na domy deweloperów są funkcjonalne i uniwersalne. Dbamy o to, aby:

  • maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń;
  • w funkcjonalny sposób podzielić ją na poszczególne pomieszczenia;
  • zapewnić szerokie możliwości urządzenia wnętrz, zgodnie z potrzebami klientów prowadzących zróżnicowany styl życia.

Dzięki temu tworzone przez nas projekty domów dla dewelopera są atrakcyjne również dla kupujących. Wizualnie i pod kątem praktycznym.

Domy dla deweloperów zgodne z WT 2021

Wymagania techniczne odnośnie do zapotrzebowania budynku na energię stale rosną. Nasze projekty dla dewelopera wpisują się w najsurowsze kryteria. Na ich bazie mogą powstać energooszczędne konstrukcje – z dobrą izolacją termiczną, która zapewnia niskie koszty ogrzewania.

Do projektu, często w standardzie, dołączamy opracowania specjalistyczne, które pozwalają uczynić budynki jeszcze bardziej „eko” – np. projekty wentylacji mechanicznej z rekuperacją czy te dotyczące montażu kolektorów słonecznych. Na życzenie możemy też przygotować opracowania branżowe, które ułatwią montaż pompy ciepła (powietrznej lub gruntowej), instalacji inteligentnej czy ogrzewania podłogowego. To wszystko w ramach współpracy z jednym partnerem!

Osiedle domów jednorodzinnych? Zaprojektuj je z nami!

Jako deweloper myślisz o realizacji projektu osiedla domów jednorodzinnych? To koncepcja wpisująca się w najnowsze trendy. Możesz ją z nami zrealizować. Pomożemy Ci wybrać najlepsze projekty domów, które staną na działce, jak również opracować koncepcję całej przestrzeni.
Zamiast gotowego projektu potrzebujesz indywidualnego rozwiązania? Stworzymy je specjalnie dla Ciebie. Nasi architekci opracują koncepcję w pełni odpowiadającą Twojej wizji!

Projekt osiedla? Zapraszamy do współpracy

Mamy również projekty dla dewelopera, które wpisują się w nurt budownictwa wielorodzinnego. Pomożemy Ci stworzyć nowoczesne i kameralne osiedle – zabudowane w sposób zgodny z aktualnymi oczekiwaniami klientów. Bliźniaki z garażem? A może budynki do podziału na cztery nieruchomości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!  Pomożemy zagospodarować działkę pod inwestycję tak, aby w pełni wykorzystać jej potencjał, a jednocześnie zadbać o komfort przyszłych mieszkańców.

Projekty domów dla deweloperów i szersze wsparcie. Postaw na sprawdzonego partnera

Projekty tanich domów dla dewelopera są naszą specjalnością. To jednak nie wszystko, czego możesz od nas oczekiwać. Zapewnimy Ci również wsparcie na etapie promocji nieruchomości – tak, aby było jeszcze łatwiej przekonać klientów do zakupu. Wizualizacje budynków? Pomoc przy reklamie nowo powstającego osiedla? Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się, opowiedz nam o swojej koncepcji, a pomożemy Ci ją zrealizować i osiągnąć maksymalne zyski. Zapraszamy!

© 2024 DOMY Z WIZJĄ Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:Tworzenie stron internetowych - Jellinek