Dlaczego warto wybrać projekt naszej pracowni?

Nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo

Nie jesteś znawcą architektury, ale przeglądając naszą stronę lub katalog, czujesz, że przedstawiona w nich oferta wyróżnia się spośród innych na rynku. Dzieje się tak dlatego, że to, co widzisz, jest efektem talentu, doświadczenia oraz autentycznej pasji i zaangażowania w proces twórczy. Nasze projekty charakteryzuje nowoczesny styl autorski. Tworzymy całościowo: od formy zewnętrznej przez funkcjonalny układ wnętrza, aż po detal i rozwiązania materiałowe. Na opracowanie każdego projektu poświęcamy zawsze konieczną ilość godzin, aż do uzyskania w pełni satysfakcjonującego nas rezultatu, czyli dobrej i ponadczasowej architektury, subtelnie wpisującej się w dowolny kontekst architektoniczny.


Energooszczędne rozwiązania

Dbamy o twój przyszły komfort i finanse, dlatego tworzymy projekty ciepłe i tanie w eksploatacji. Wspólnie z naszym partnerem – firmą BuildDesk Polska – wnikliwie analizujemy koncepcje projektowe pod kątem termoizolacji oraz rozwiązań instalacyjnych i ich wpływu na oszczędności w trakcie inwestycji i późniejszego użytkowania. Proponujemy szeroki wybór instalacji energooszczędnych, dopasowanych do twoich indywidualnych potrzeb.


Gwarancja jakości

Gwarantujemy, że kupując projekt naszego autorstwa, otrzymasz szczegółowo opracowaną pełnobranżową dokumentację projektową. Nie pozostawiamy miejsca na swobodną interpretację wykonawców, proponujemy konkretne, sprawdzone rozwiązania technologiczne i materiałowe oraz przygotowujemy rysunki detaliczne poszczególnych elementów. Zwróć uwagę na Realizacje naszych klientów – to one są najlepszą rekomendacją naszej pracy.


Rzetelny kosztorys

Zależy nam bezpieczeństwie finansowym Twojej inwestycji dlatego dokładnie sprawdzamy kosztorysy i uczciwie podajemy relane koszty budowy. Porównując naszą ofertę z inymi na pewno zauważysz różnicę.


Bezpośredni kontakt z autorami projektów

Kontaktując się z naszą pracownią, możesz być pewny, że rozmawiasz z autorem projektu, który cię interesuje. Wysłuchamy uważnie twoich uwag i rzeczowo odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Zależy nam, abyś dokonał świadomego i słusznego wyboru, dlatego oferujemy bezpłatną analizę dopasowania planu do działki oraz ewentualnych zmian w projekcie.


Wsparcie na etapie realizacji

Nasz kontakt z tobą nie kończy się po zakupie projektu. Wiemy, że proces budowlany jest długi i stresujący, dlatego możesz liczyć na bezpłatną i fachową pomoc podczas budowy. Nie wiesz, czy wykonawcy właściwie realizują projekt ? A może zastanawiasz się nad zmianą kolorystyki lub materiałów wykończeniowych ? W tych i innych sprawach zawsze możesz się z nami skontaktować. Chcemy, aby dom spełniał twoje oczekiwania i dawał ci satysfakcję przez długie lata.


Zrealizuj z nami swoje marzenia o własnym domu i dołącz do licznego grona zadowolonych Inwestorów!

© 2024 DOMY Z WIZJĄ Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:Tworzenie stron internetowych - Jellinek