Płyta fundamentowa

Płyta fundamentowa IZODOM

Płyta fundamentowa firmy IZODOM jako element kompletnej technologii do budowy domów energooszczędnych i pasywnych jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych fundamentów domu. Idealnie sprawdza się zarówno przy budowie domu murowanego jak i drewnianego czy szkieletowego, kiedy warunki gruntowe są niekorzystne, ale ze względu na łatwość i szybkość montażu oraz zalety energooszczędne można ją stosować w każdym przypadku.

Elementy płyty fundamentowej IZODOM wyprodukowane są z najtwardszego wodoodpornego tworzywa izolacyjnego Peripor. Nie ma ograniczeń
dla kształtu płyty ani grubości jej izolacji termicznej. Proces jej układania jest bardzo prosty i szybki dzięki docinaniu jej w fabryce pod indywidualny projekt. Elementy są lekkie i łatwe w układaniu na zamek, co znacznie przyspiesza prace budowlane i zapewnia ciągłość izolacji. 

Płyta fundamentowa IZODOM jest produkowana przez firmę Izodom 2000 Polska. IZODOM to jedyny producent materiałów budowlanych oferujący kompletną technologię do budowy domów energooszczędnych i pasywnych. Izodom to polska firma rodzinna obecna na rynku od 1991 r. z produkcją zlokalizowaną w Polsce i kilku europejskich krajach, której technologia certyfikowana jest przez niemiecki Passive House Institute w Darmstadt.

Główne zalety płyty fundamentowej IZODOM:

  • Ograniczone do minimum prace ziemne
  • Elementy docięte pod indywidualny projekt
  • Prosty i szybki montaż – płyta gotowa w 3 dni
  • Stabilna, bezpieczna, monolityczna konstrukcja
  • Ciągłość izolacji, eliminacja mostków termicznych
  • Nieograniczone możliwości w projektowaniu
  • Wysoka energooszczędność: U = 0,10–0,14 W/m2K

UWAGA: Zamawiając w firmie IZODOM płytę fundamentową otrzymasz zwrot kwoty zakupu dodatku!

© 2024 DOMY Z WIZJĄ Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:Tworzenie stron internetowych - Jellinek