Znajdź projekt domu

Projekty

Kategorie

Tagi

Podziel się:
WT 2021
Nowoczesny projekt domu Ekonomiczny 1ANowoczesny projekt domu Ekonomiczny 1ANowoczesny projekt domu Ekonomiczny 1ANowoczesny projekt domu Ekonomiczny 1ANowoczesny projekt domu Ekonomiczny 1ANowoczesny projekt domu Ekonomiczny 1ANowoczesny projekt domu Ekonomiczny 1A
Ekonomiczny 1A
Ekonomiczny 1A
Ekonomiczny 1A
Ekonomiczny 1A
Ekonomiczny 1A
Ekonomiczny 1A
Ekonomiczny 1A
Cena projektu
4 600 PLN

Powierzchnia użytkowa:

88,70m2

Kotłownia:

+ 4,90 m2

Powierzchnia zabudowy:

128,90 m2

Min. wymiary działki:

16,19 x 25,59 m

Wysokość w kalenicy:

6,21 m

Kąt nachylenia dachu:

35°

Dostępność: Od ręki
Zamawiam

Rzut parteru

88,7 m2

Ekonomiczny 1A
1wiatrołap - garderoba3,5 m2
2spiżarnia1,4 m2
3kuchnia11,2 m2
4pokój dzienny + jadalnia25,0 m2
5pokój10,9 m2
6pokój14,2 m2
7pokój gościnny - gabinet9,0 m2
8komunikacja5,3 m2
9łazienka6,1 m2
10pom. gospodarcze2,1 m2
11kotłownia + pralnia4,9 m2

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

93,60 m2

Ilość pokoi:

4

Garaż:

Brak / wiata

Powierzchnia zabudowy:

128,90 m2

Min. szerokość działki:

16,19 m

Min. długość działki:

25,59 m

Wysokość w kalenicy:

6,21 m

Kąt nachylenia dachu:

35°

Powierzchnia dachu:

161,70 m2

Kubatura:

470,00 m3

Ogrzewanie:

Kocioł gazowy i instalacja solarna

Wentylacja:

Mechaniczna

Warunki techniczne projektu na rok:

2021

Technologia budowy

KONSTRUKCJA

zgodna z normami EUROKOD

FUNDAMENTY

tradycyjne
ławy i stopy żelbetowe.

ŚCIANY

bloczek silikatowy + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny.

ELEWACJA

tynk

STROPY

drewniane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na żelbetowe, gęstożebrowe lub prefabrykowane.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Ekonomiczny 1A: mała nowoczesna stodoła

Ten nieduży parterowy projekt posiada wszystkie cechy jakimi charakteryzują się projekty domów w stylu nowoczesna stodoła. Z zewnątrz budynki należące do tej grupy posiadają podłużną przykrytą dachem dwuspadowym formę oraz nieskomplikowaną konstrukcję nawiązujące bezpośrednio do wiejskiej zabudowy siedliskowej. To co je wyróżnia na tle zabudowań gospodarczych to nowoczesne detale architektoniczne – bezokapowe dachy pokryte płaską dachówką lub blachą na rąbek, ukryte rynny, współczesne materiały elewacyjne oraz duże okna. Domy stodoły są bardzo popularne m.in. dlatego, że doskonale wpisują się w lokalny polski krajobraz, a ich architektoniczna oraz konstrukcyjna prostota ułatwia budowę i obniża koszty realizacji.

Mały i tani parterowy dom na wąską działkę

Podłużna bryła domu Ekonomiczny 1A idealnie nadaje się na wąską działkę o małej powierzchni. Trakt o szerokości 8 metrów umożliwia zbudowanie go na działce o szerokości niewiele ponad 16 m i powierzchni od 450 m2 wzwyż. W czasach kiedy ceny nieruchomości drastycznie rosną, wąskie działki można często kupić w okazyjnej cenie ponieważ ich niewielka szerokość mocno ogranicza wybór potencjalnego projektu. Projekty domów parterowych na wąską działkę będą zatem doskonałym wyborem dla tych inwestorów, którzy już dysponują wąską działką lub posiadają niewielką kwotę na jej zakup.

Dom stodoła z nowoczesną aranżacją wnętrza i 3 sypialniami

Projekt domu Ekonomiczny 1A od poprzedniej wersji różni się posiadaniem dodatkowego pokoju dzięki czemu spełni potrzeby większej rodziny – 3 lub 4-osobowej. Posiada nowoczesny plan z czytelnym podziałem na cześć dzienną i sypialną. Strefa dzienna usytuowana jest z przodu budynku. Wejście do domu prowadzi praktycznym, osłoniętym od wiatru i opadów zadaszonym podcieniem. Za drzwiami znajduje się wiatrołap z szafą, z którego możemy przejść do pomieszczenia gospodarczego pełniącego również funkcję pralni. Z wiatrołapu wejdziemy prosto do dużej nowoczesnej przestrzeni łączącej salon jadalnię oraz kuchnię. Wysokie i jasne wnętrze oświetlają okna dachowe oraz wielkoformatowa stolarka. Przed nadmiernym nasłonecznieniem w miesiącach letnich chronią zewnętrzne systemowe żaluzje elewacyjne, montowane nad oknami. Brak stropów oraz pionowych podziałów między pomieszczeniami sprawiają, że wnętrze wydaje się znacznie większe. Z dużej kuchni z wyspą mamy jednocześnie wyjście na taras z boku domu oraz widok na podjazd i chodnik wejściowy. Obok kuchni znajduje się praktyczna spiżarnia. W salonie jedna ze ścian stanowi zabudowę RTV oraz tło dla nowoczesnego kominka. Za nim znajduje się wejście do korytarza prowadzącego do części sypialnej.

W tej odizolowanej prywatnej strefie znajdują się 3 sypialnie – dwie mniejsze przeznaczone dla dzieci oraz sypialnia główna rodziców. Obok pokoi jest zlokalizowana duża ogólnodostępna łazienka z wanną i prysznicem oraz niewielkie pomieszczenie, które można przeznaczyć na schowek gospodarczy, wc lub inną funkcję zgodną z potrzebami domowników. Sypialnia rodziców oraz jeden pokój dziecka mają wyjście do ogrodu od strony tarasu.

Mały energooszczędny dom parterowy

Nazwa tego projektu zobowiązuje. Dzięki temu, że dom jest nieduży, posiada zwartą bryłę oraz został zaprojektowany zgodnie z Warunkami Technicznymi na 2021 r. jego koszty eksploatacji będą niewielkie. Ponadto projekt posiada standardowo energooszczędne instalacje – wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz wydajne ogrzewanie podłogowe, które może obsługiwać kondensacyjny kocioł gazowy lub pompa ciepła typu powietrze-woda. W czasach gdy rachunki za prąd i ogrzewanie stale rosną projekty domów o niskich kosztach utrzymania są bardzo poszukiwane.

Sprawdź dostępne na naszej stronie inne projekty domów energooszczędnych, dzięki którym wydatki na utrzymanie domu będą znacznie niższe!

Projekt domu Ekonomiczny 1A – podsumowanie zalet:

 • mały i wygodny dom parterowy, tani w budowie i użytkowaniu
 • niewielka szerokość budynku umożliwiająca lokalizację na wąskich działkach
 • prosta konstrukcja uwzględniająca drewniane stropy
 • nowoczesne, wysokie i otwarte wnętrze części dziennej doświetlone dużymi oknami
 • 3 sypialnie
 • duża kuchnia z wyspą i spiżarnią
 • prosta uniwersalna forma w typie nowoczesnej stodoły pasująca do każdego otoczenia
 • projekt energooszczędny z rekuperacją i ogrzewaniem podłogowym w standardzie
 • projekt posiada opcję ogrzewania pompą ciepła


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Warianty

(14 Wariantów )

Podobne

Projekt domu - Rodzinny 3
WT 2021
Rodzinny 3132,80 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Rodzinny 2A
WT 2021
Rodzinny 2A132,60 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Rodzinny 2
WT 2021
Rodzinny 2130,50 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Garaż E1
WT 2021
Garaż E141,70 m2
Zobacz projekt

Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podane kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 450 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

Instal-mark

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
W standardzie
Instalacje inteligentne
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: Od ręki
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 900.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
W standardzie
Pompa ciepła powietrzna + ogrzewanie podłogowe
Cena : 900.00 PLN
Dostępność: Od ręki
Kolektory słoneczne
W standardzie

Realizacje

Ten projekt nie ma jeszcze zdjęć z realizacji. Twoja może być pierwsza.Twoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Opinie

R
Dzień dobry.
W projekcie jest płyta fundamentowa czy tradycyjne fundamenty?
D
Dzień Dobry,
w projekcie są przewidziane tradycyjne fundamenty. Na etapie adaptacji projektu można dokonać zmiany na płytę fundamentową.
Zespół
Domy z Wizją
Dodano: 2019-11-12
O
Witam, projekt trafił w samo sedno moich oczekiwań. Czy istnieje możliwość uzyskania w salonie efektu odkrytych belek stropowych? Bardzo lubię ten element dekoracyjny i jestem ciekawa czy mogłabym zastosować coś takiego w tym projekcie.
D
Ponieważ w salonie nie ma stropu rozumiemy, że ma Pani na myśli odsłonięcie krokwi dachowych. Jest taka możliwość, ale w formie elementów dekoracyjnych. Przekrój krokwi jest mniejszy niż zakładana grubość izolacji termicznej dlatego od spodu krokwi jest jeszcze stelaż aluminiowy z dodatkowym ociepleniem. Stelaż aluminiowy można zamienić na drewniany i poniżej płyt G-K dodać elementy dekoracyjne symulujące konstrukcję więźby. Dla podkreślenia efektu można płytę G-K zamienić na deskowanie.
Dodano: 2017-08-06
P
Witam,

Mam pytanie czy istnieje możliwość wykonania wnęki w ścianie pod pułki pomiędzy salonem a kotłownią tak jak to jest w ekonomiczny-1b?
D
Oczywiście, należy jedynie w miejscu ściany konstrukcyjnej doprojektować podciąg.
Dodano: 2016-11-12
E

Zakochałam się w tym projekcie! Ja, wielbicielka stylu tradycyjnego, żeby nie powiedzieć babcinego ;-) Aż żal, że już wybudowałam dom...
D
Dziękujemy za pozytywną opinię...zawsze można pozbyć się starego domu i wybudować nowy:)
Dodano: 2016-01-20
a

Czy realizacja tego projektu w wersji szkieletowej drewnianej sporo zmniejsza koszty całkowite? czy kwota 246 000 to netto? jaką kwotę orientacyjnie można odjąć od kosztorysu jeżeli posiadam materiał na dach- samą blachę ? Sam projekt prosty i gustowny. Gratulacje!
D
Koszty wersji szkieletowej drewnianej będą porównywalne, niedługo w dziale kosztorysów będzie można otrzymać ofertę na budowę naszych projektów przez firmy partnerskie w technologii drewnianej oraz murowanej. Kwota podana w kosztorysie jest ceną netto, vat całości podajemy poniżej. Zaproponowany przez nas materiał dachowy jest tani i jego koszt na pokrycie całego dachu to jedynie kilka tysięcy zł, większą część stanowi konstrukcja dachowa oraz robocizna.
Dodano: 2015-12-13
R

Witam, projekt śliczny, ale... Czy mi się wydaje czy jest błąd w wizualizacjach? Obraz nr 3 (widok na kominek) pokazuje symetryczny skos dachu, a gdzie miejsce na pomieszczenia po prawej stronie? Mają prosty, niski sufit? To wtedy dach na zewnątrz nie byłby symetryczny (lub dom miałby płaską dobudówke?) I pytanie drugie, czy jest możliwa wersja z klasycznym sufitem (niskim, płaskim) na całości domu? Otwarte, wysokie poddasze nie jest zbyt ekonomiczne :). Pozdrawiam.
D
To nie błąd, dach posiada dodatkową wewnętrzną połać, która tworzy symetryczne przekrycie salonu. To celowy zabieg, dzięki któremu wnętrze uzyskuje lepsze proporcje. Odpowiadając na pytanie nr.2 , tak jest możliwe wykonanie płaskiego sufitu na całym domu.
Dodano: 2015-12-10
D

Projekt Ekonomiczny 1A posiada dodatkowy pokój, który został wyodrębniony ze strefy sypialni głównej. Modyfikacja układu funkcjonalnego wymusiła wydłużenie w stosunku do poprzedniej wersji o 60 cm. Wszystkie wersje projektów Ekonomicznych mają zaprojektowaną konstrukcję dachową pod pokrycie ciężkie dachówką ceramiczną lub cementową, dlatego też wizualizacje zewnęrzne tego wariantu pokazuja jak prezentuje się z takim wykończeniem dachu.

Dodaj opinię

Rzut parteru

88,7 m2

Ekonomiczny 1A
1wiatrołap - garderoba3,5 m2
2spiżarnia1,4 m2
3kuchnia11,2 m2
4pokój dzienny + jadalnia25,0 m2
5pokój10,9 m2
6pokój14,2 m2
7pokój gościnny - gabinet9,0 m2
8komunikacja5,3 m2
9łazienka6,1 m2
10pom. gospodarcze2,1 m2
11kotłownia + pralnia4,9 m2

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

93,60 m2

Ilość pokoi:

4

Garaż:

Brak / wiata

Powierzchnia zabudowy:

128,90 m2

Min. szerokość działki:

16,19 m

Min. długość działki:

25,59 m

Wysokość w kalenicy:

6,21 m

Kąt nachylenia dachu:

35°

Powierzchnia dachu:

161,70 m2

Kubatura:

470,00 m3

Ogrzewanie:

Kocioł gazowy i instalacja solarna

Wentylacja:

Mechaniczna

Warunki techniczne projektu na rok:

2021

Technologia budowy

KONSTRUKCJA

zgodna z normami EUROKOD

FUNDAMENTY

tradycyjne
ławy i stopy żelbetowe.

ŚCIANY

bloczek silikatowy + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny.

ELEWACJA

tynk

STROPY

drewniane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na żelbetowe, gęstożebrowe lub prefabrykowane.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Ekonomiczny 1A: mała nowoczesna stodoła

Ten nieduży parterowy projekt posiada wszystkie cechy jakimi charakteryzują się projekty domów w stylu nowoczesna stodoła. Z zewnątrz budynki należące do tej grupy posiadają podłużną przykrytą dachem dwuspadowym formę oraz nieskomplikowaną konstrukcję nawiązujące bezpośrednio do wiejskiej zabudowy siedliskowej. To co je wyróżnia na tle zabudowań gospodarczych to nowoczesne detale architektoniczne – bezokapowe dachy pokryte płaską dachówką lub blachą na rąbek, ukryte rynny, współczesne materiały elewacyjne oraz duże okna. Domy stodoły są bardzo popularne m.in. dlatego, że doskonale wpisują się w lokalny polski krajobraz, a ich architektoniczna oraz konstrukcyjna prostota ułatwia budowę i obniża koszty realizacji.

Mały i tani parterowy dom na wąską działkę

Podłużna bryła domu Ekonomiczny 1A idealnie nadaje się na wąską działkę o małej powierzchni. Trakt o szerokości 8 metrów umożliwia zbudowanie go na działce o szerokości niewiele ponad 16 m i powierzchni od 450 m2 wzwyż. W czasach kiedy ceny nieruchomości drastycznie rosną, wąskie działki można często kupić w okazyjnej cenie ponieważ ich niewielka szerokość mocno ogranicza wybór potencjalnego projektu. Projekty domów parterowych na wąską działkę będą zatem doskonałym wyborem dla tych inwestorów, którzy już dysponują wąską działką lub posiadają niewielką kwotę na jej zakup.

Dom stodoła z nowoczesną aranżacją wnętrza i 3 sypialniami

Projekt domu Ekonomiczny 1A od poprzedniej wersji różni się posiadaniem dodatkowego pokoju dzięki czemu spełni potrzeby większej rodziny – 3 lub 4-osobowej. Posiada nowoczesny plan z czytelnym podziałem na cześć dzienną i sypialną. Strefa dzienna usytuowana jest z przodu budynku. Wejście do domu prowadzi praktycznym, osłoniętym od wiatru i opadów zadaszonym podcieniem. Za drzwiami znajduje się wiatrołap z szafą, z którego możemy przejść do pomieszczenia gospodarczego pełniącego również funkcję pralni. Z wiatrołapu wejdziemy prosto do dużej nowoczesnej przestrzeni łączącej salon jadalnię oraz kuchnię. Wysokie i jasne wnętrze oświetlają okna dachowe oraz wielkoformatowa stolarka. Przed nadmiernym nasłonecznieniem w miesiącach letnich chronią zewnętrzne systemowe żaluzje elewacyjne, montowane nad oknami. Brak stropów oraz pionowych podziałów między pomieszczeniami sprawiają, że wnętrze wydaje się znacznie większe. Z dużej kuchni z wyspą mamy jednocześnie wyjście na taras z boku domu oraz widok na podjazd i chodnik wejściowy. Obok kuchni znajduje się praktyczna spiżarnia. W salonie jedna ze ścian stanowi zabudowę RTV oraz tło dla nowoczesnego kominka. Za nim znajduje się wejście do korytarza prowadzącego do części sypialnej.

W tej odizolowanej prywatnej strefie znajdują się 3 sypialnie – dwie mniejsze przeznaczone dla dzieci oraz sypialnia główna rodziców. Obok pokoi jest zlokalizowana duża ogólnodostępna łazienka z wanną i prysznicem oraz niewielkie pomieszczenie, które można przeznaczyć na schowek gospodarczy, wc lub inną funkcję zgodną z potrzebami domowników. Sypialnia rodziców oraz jeden pokój dziecka mają wyjście do ogrodu od strony tarasu.

Mały energooszczędny dom parterowy

Nazwa tego projektu zobowiązuje. Dzięki temu, że dom jest nieduży, posiada zwartą bryłę oraz został zaprojektowany zgodnie z Warunkami Technicznymi na 2021 r. jego koszty eksploatacji będą niewielkie. Ponadto projekt posiada standardowo energooszczędne instalacje – wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz wydajne ogrzewanie podłogowe, które może obsługiwać kondensacyjny kocioł gazowy lub pompa ciepła typu powietrze-woda. W czasach gdy rachunki za prąd i ogrzewanie stale rosną projekty domów o niskich kosztach utrzymania są bardzo poszukiwane.

Sprawdź dostępne na naszej stronie inne projekty domów energooszczędnych, dzięki którym wydatki na utrzymanie domu będą znacznie niższe!

Projekt domu Ekonomiczny 1A – podsumowanie zalet:

 • mały i wygodny dom parterowy, tani w budowie i użytkowaniu
 • niewielka szerokość budynku umożliwiająca lokalizację na wąskich działkach
 • prosta konstrukcja uwzględniająca drewniane stropy
 • nowoczesne, wysokie i otwarte wnętrze części dziennej doświetlone dużymi oknami
 • 3 sypialnie
 • duża kuchnia z wyspą i spiżarnią
 • prosta uniwersalna forma w typie nowoczesnej stodoły pasująca do każdego otoczenia
 • projekt energooszczędny z rekuperacją i ogrzewaniem podłogowym w standardzie
 • projekt posiada opcję ogrzewania pompą ciepła


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podane kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 450 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

Instal-mark

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
W standardzie
Instalacje inteligentne
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: Od ręki
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 900.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Ogrzewanie podłogowe
W standardzie
Pompa ciepła powietrzna + ogrzewanie podłogowe
Cena : 900.00 PLN
Dostępność: Od ręki
Kolektory słoneczne
W standardzie

Opinie

R
Dzień dobry.
W projekcie jest płyta fundamentowa czy tradycyjne fundamenty?
D
Dzień Dobry,
w projekcie są przewidziane tradycyjne fundamenty. Na etapie adaptacji projektu można dokonać zmiany na płytę fundamentową.
Zespół
Domy z Wizją
Dodano: 2019-11-12
O
Witam, projekt trafił w samo sedno moich oczekiwań. Czy istnieje możliwość uzyskania w salonie efektu odkrytych belek stropowych? Bardzo lubię ten element dekoracyjny i jestem ciekawa czy mogłabym zastosować coś takiego w tym projekcie.
D
Ponieważ w salonie nie ma stropu rozumiemy, że ma Pani na myśli odsłonięcie krokwi dachowych. Jest taka możliwość, ale w formie elementów dekoracyjnych. Przekrój krokwi jest mniejszy niż zakładana grubość izolacji termicznej dlatego od spodu krokwi jest jeszcze stelaż aluminiowy z dodatkowym ociepleniem. Stelaż aluminiowy można zamienić na drewniany i poniżej płyt G-K dodać elementy dekoracyjne symulujące konstrukcję więźby. Dla podkreślenia efektu można płytę G-K zamienić na deskowanie.
Dodano: 2017-08-06
P
Witam,

Mam pytanie czy istnieje możliwość wykonania wnęki w ścianie pod pułki pomiędzy salonem a kotłownią tak jak to jest w ekonomiczny-1b?
D
Oczywiście, należy jedynie w miejscu ściany konstrukcyjnej doprojektować podciąg.
Dodano: 2016-11-12
E

Zakochałam się w tym projekcie! Ja, wielbicielka stylu tradycyjnego, żeby nie powiedzieć babcinego ;-) Aż żal, że już wybudowałam dom...
D
Dziękujemy za pozytywną opinię...zawsze można pozbyć się starego domu i wybudować nowy:)
Dodano: 2016-01-20
a

Czy realizacja tego projektu w wersji szkieletowej drewnianej sporo zmniejsza koszty całkowite? czy kwota 246 000 to netto? jaką kwotę orientacyjnie można odjąć od kosztorysu jeżeli posiadam materiał na dach- samą blachę ? Sam projekt prosty i gustowny. Gratulacje!
D
Koszty wersji szkieletowej drewnianej będą porównywalne, niedługo w dziale kosztorysów będzie można otrzymać ofertę na budowę naszych projektów przez firmy partnerskie w technologii drewnianej oraz murowanej. Kwota podana w kosztorysie jest ceną netto, vat całości podajemy poniżej. Zaproponowany przez nas materiał dachowy jest tani i jego koszt na pokrycie całego dachu to jedynie kilka tysięcy zł, większą część stanowi konstrukcja dachowa oraz robocizna.
Dodano: 2015-12-13
R

Witam, projekt śliczny, ale... Czy mi się wydaje czy jest błąd w wizualizacjach? Obraz nr 3 (widok na kominek) pokazuje symetryczny skos dachu, a gdzie miejsce na pomieszczenia po prawej stronie? Mają prosty, niski sufit? To wtedy dach na zewnątrz nie byłby symetryczny (lub dom miałby płaską dobudówke?) I pytanie drugie, czy jest możliwa wersja z klasycznym sufitem (niskim, płaskim) na całości domu? Otwarte, wysokie poddasze nie jest zbyt ekonomiczne :). Pozdrawiam.
D
To nie błąd, dach posiada dodatkową wewnętrzną połać, która tworzy symetryczne przekrycie salonu. To celowy zabieg, dzięki któremu wnętrze uzyskuje lepsze proporcje. Odpowiadając na pytanie nr.2 , tak jest możliwe wykonanie płaskiego sufitu na całym domu.
Dodano: 2015-12-10
D

Projekt Ekonomiczny 1A posiada dodatkowy pokój, który został wyodrębniony ze strefy sypialni głównej. Modyfikacja układu funkcjonalnego wymusiła wydłużenie w stosunku do poprzedniej wersji o 60 cm. Wszystkie wersje projektów Ekonomicznych mają zaprojektowaną konstrukcję dachową pod pokrycie ciężkie dachówką ceramiczną lub cementową, dlatego też wizualizacje zewnęrzne tego wariantu pokazuja jak prezentuje się z takim wykończeniem dachu.

Dodaj opinię

Warianty

(14 Wariantów )

Podobne

Projekt domu - Rodzinny 3
WT 2021
Rodzinny 3132,80 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Rodzinny 2A
WT 2021
Rodzinny 2A132,60 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Rodzinny 2
WT 2021
Rodzinny 2130,50 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Garaż E1
WT 2021
Garaż E141,70 m2
Zobacz projekt

Realizacje

Ten projekt nie ma jeszcze zdjęć z realizacji. Twoja może być pierwsza.Twoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.