Znajdź projekt domu

Projekty

Kategorie

Tagi

Podziel się:
WT 2021
Nowoczesny projekt domu Rodzinny 3Nowoczesny projekt domu Rodzinny 3Nowoczesny projekt domu Rodzinny 3Nowoczesny projekt domu Rodzinny 3Nowoczesny projekt domu Rodzinny 3Nowoczesny projekt domu Rodzinny 3Nowoczesny projekt domu Rodzinny 3Nowoczesny projekt domu Rodzinny 3
Rodzinny 3
Rodzinny 3
Rodzinny 3
Rodzinny 3
Rodzinny 3
Rodzinny 3
Rodzinny 3
Rodzinny 3
Cena projektu
6 200 PLN

Powierzchnia użytkowa:

132,80m2

Garaż:

+ 38,10 m2

Kotłownia:

+ 6,60 m2

Powierzchnia zabudowy:

225,60 m2

Min. wymiary działki:

20,26 x 30,86 m

Wysokość w kalenicy:

6,23 m

Kąt nachylenia dachu:

25°

Dostępność: Od ręki
Zamawiam

Rzut parteru

132,8 m2

Rodzinny 3
1wiatrołap6,6 m2
2kuchnia12,1 m2
3pokój dzienny + jadalnia38,4 m2
4pokój13,0 m2
5pokój13,1 m2
6sypialnia15,4 m2
7garderoba4,3 m2
8łazienka5,5 m2
9pralnia3,5 m2
10łazienka2,3 m2
11pokój gościnny - gabinet9,1 m2
12komunikacja9,5 m2
13pom. gospodarcze - kotłownia6,6 m2
14garaż38,1 m2

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

177,50 m2

Ilość pokoi:

5

Garaż:

2-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

225,60 m2

Min. szerokość działki:

20,26 m

Min. długość działki:

30,86 m

Wysokość w kalenicy:

6,23 m

Kąt nachylenia dachu:

25°

Powierzchnia dachu:

213,40 m2

Kubatura:

800,00 m3

Ogrzewanie:

Kocioł gazowy i instalacja solarna

Wentylacja:

Mechaniczna

Warunki techniczne projektu na rok:

2021

Technologia budowy

KONSTRUKCJA

zgodna z normami EUROKOD

FUNDAMENTY

tradycyjne
ławy i stopy żelbetowe.

ŚCIANY

bloczek silikatowy + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny.

ELEWACJA

tynk, kamień łupany, deska elewacyjna
kamień łupany wykorzystany jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Projekt nowoczesnej „stodoły” z czterema sypialniami. Ten wariant, podobnie jak projekt „Rodzinny 1”, poza salonem posiada 4 pokoje, ale rozplanowane na znacznie mniejszej powierzchni użytkowej. Są tutaj trzy sypialnie domowników i jeden pokój pełniący funkcję gabinetu-pokoju gościnnego. Tak jak wszystkie projekty „Rodzinne” również i ten wyróżnia się połączeniem nowoczesnej i rustykalnej stylistyki. Jest to dom energooszczędny, posiadający w standardzie instalację wentylacji mechanicznej z rekuperacją i charakteryzujący się niskimi kosztami eksploatacji.

Zalety projektu:

 • projekt energooszczędny
 • niewielka szerokość budynku
 • pełny program pomieszczeń umieszczony na małej powierzchni użytkowej, z 4 sypialniami, oddzielną pralnią i suszarnią, garażem dwustanowiskowym
 • czytelny i prosty układ funkcjonalny
 • nowoczesne, otwarte wnętrze części dziennej doświetlone dużymi oknami
 • wszystkie sypialnie z wyjściem na taras i ogród
 • zadaszony taras
 • ponadczasowa forma łącząca tradycję z nowoczesnością


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Warianty

(4 Warianty )
Projekt domu - Rodzinny 4
WT 2021
Rodzinny 4188,60 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Rodzinny 2A
WT 2021
Rodzinny 2A132,60 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Rodzinny 2
WT 2021
Rodzinny 2130,50 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Rodzinny 1
WT 2021
Rodzinny 1162,50 m2
Zobacz projekt

Podobne

Projekt domu - Dobry 1
WT 2021
Dobry 1109,50 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Dobry 3
Dobry 3125,00 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Parterowy 2
WT 2021
Parterowy 2125,40 m2
Zobacz projekt

Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podane kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 450 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

Instal-mark

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
W standardzie
Instalacje inteligentne
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: Od ręki
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 900.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: Od ręki
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: Od ręki
Kolektory słoneczne
W standardzie
Pompa ciepła powietrzna + ogrzewanie podłogowe
Cena : 900.00 PLN
Dostępność: Od ręki

Realizacje

Ten projekt nie ma jeszcze zdjęć z realizacji. Twoja może być pierwsza.Twoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Opinie

I
Witam,

Czy jest możliwość w tym, jakże wspaniałym, projekcie zrobienia antresoli tak jak w projekci ekonomiczny 1B??
Pozdrawiam i gratuluję projektu!
D
Tak, ale prościej będzie zaadaptować układ parteru z Rodzinnego 2.
Dodano: 2017-09-13
M

Witam czy ma ktoś już może zdjęcia z budowy domu? Poproszę o przesłanie: moni9@o2.pl
t
Witam
Kąt nachylenia dachu na 30 stopni nie stanowi problemu ( czytając odpowiedź z 27.09.2015 ), a czy zmiana kąta dachu na 40 stopni stanowi problem ( wymóg - warunków zabudowy naszej działki)
D
40 stopni to problem, proporcje i wygląd budynku ulegną zmianie. Z takim nachyleniem dom nie będzie przypominał parterowego tylko z poddaszem użytkowym.
Dodano: 2017-01-27
Ł

U nas póki co kończona jest piwnica :) dopiero niebawem mury wyjdą nad powierzchnię ziemi :)
M
Genialny projekt, coś wymarzonego, nietuzinkowego po prostu ideał. Czy ktoś już buduje Rodzinny 3?? Mogła bym prosić o zdjęcia z budowy?
K
Jeśli macie pytania podaję maila na priva kasiawesolowska@gmail.com
K
Witam
Bardzo podoba mi się Państwa projekt ale nie do końca spełnia moje oczekiwania. Czy jest możliwość zmian w projekcie chodzi głównie o pozbycie się kotłowni i całego systemu ogrzewania i na części dachu zrobienie ogrodu przy zachowaniu takiej przestrzeni nad salonem jak w wizualizacjach? Mieszkam w tropikach stąd tak dziwne pytania. Aha prawo budowlane kraju, w któym mieszkam wymaga jednego pomieszczenia specjalnie wzmocnionego na wypadek huraganów więc to też proszę dodać do listy pytań. Pozdrawiam
K
Witam
Bardzo podoba mi się Państwa projekt ale nie do końca spełnia moje oczekiwania. Czy jest możliwość zmian w projekcie chodzi głównie o pozbycie się kotłowni i całego systemu ogrzewania i na części dachu zrobienie ogrodu przy zachowaniu takiej przestrzeni nad salonem jak w wizualizacjach? Mieszkam w tropikach stąd tak dziwne pytania. Aha prawo budowlane kraju, w któym mieszkam wymaga jednego pomieszczenia specjalnie wzmocnionego na wypadek huraganów więc to też proszę dodać do listy pytań. Pozdrawiam
O

Witam, interesuje mnie projekt domu rodzinny 3. Poprosze o adres meilowy tych osób ktore sa w trakcie budowy lub tez maja ten proces za soba. Z góry dziękuje za pomoc arabejka@wp.pl
K
Jesteśmy na etapie zalewania stropów.
Początkiem października kończymy dach.
P

Czy ktoś buduje ten dom?
K
Dobry wieczór, wspaniały projekt, gratulacje! Bez przerwy wracamy do niego poszukując domu dla siebie. Zastanawia mnie czy jest możliwość otworzenia także przestrzeni nad jadalnią, analogicznie jak nad salonem? Co myślą Państwo o takim rozwiązaniu? Drugie pytanie to problem lokalizacji na działce (szer. 25 m.) z wjazdem od wschodu. Bardzo zależy mi na tym projekcie, ale nie wiem co myśleć o takim usytuowaniu względem stron świata. Bardzo jestem ciekawa Państwa opinii i dziękuję z góry za odpowiedź!
D
Otwarcie nad jadalnią technicznie jest możliwe, wymaga to jedynie adaptacji niektórych elementów konstrukcyjnych, natomiast uważamy że wnętrze o zróżnicowanej wysokości wygląda znacznie ciekawiej. Co do właściwego ulokowania budynku na działce proponuje wysłać nam skan mapy działki oraz warunki zabudowy lub wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, sprawdzimy jakie są możliwości.
Dodano: 2016-03-01
Ł

Witam, czy istniała by możliwość pełnego podpiwniczenia? kotłownie (na ekogroszek - brak gazu na działce) opuścić do piwnicy, a pierwotne pomieszczenie kotłowni przerobić na klatkę schodową prowadzącą do piwnicy. Kotłownia na ekogroszek, gaz jedynie w palnikach w kuchni z butli wymiennych. Czy takie zmiany trzeba zamówić u Państwa w trakcie zakupu, czy nanosi ewentualnie projektant z listy podanej przez Państwa?
D
Każdy projekt można podpiwniczyć, o ile pozwalają na to warunki gruntowe dlatego w pierwszej kolejności przed podjęciem decyzji o doprojektowaniu podpiwniczenia należy wykonać badania określające m.in. wysokość ewentualnego lustra wody gruntowej. Projekt podpiwniczenia powinien wykonać lokalny architekt w ramach adaptacji projektu do warunków miejscowych.
Dodano: 2015-11-21
a
witam!projekt nam sie super podoba tylko nie wiemy czy zmiesci sie na naszej dzialce i czy mozna zmienic strone wjazdu do garazu?tak zeby byla na wprost do bramy wjazdowej na zdjeciu
D
Nasza Pracownia wykonuję bezpłatną analizę dopasowania budynku do działki, wystarczy tylko przesłać na adres mailowy: domy@domyzwizja.pl skan mapy działki oraz WZ-kę lub wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W kwestii zmiany elewacji bocznej na frontową to jest to możliwe, ale wymaga poszerzenia garażu. Wielkość tej zmiany będzie zależna od tego, który z boków budynku ma stać się elewacją frontową.
Dodano: 2015-11-17
R

Czy ktoś z Państwa zmieniał kąt nachylenia dachu na 30 stopni i może podzielić się uwagami ew. fotografiami domku? Chodzi oczywiście o Rodzinny 2 lub 3. Czy zamienił ktoś garaż na duży pokój/pracownię dodając duże okno w zamian za drzwi garażowe? Czy to jest możliwe?
K

Dzień dobry mam kilka pytań dotyczących zmian w projekcie Rodzinny 3 139,4 m2 + 38,1 m2 czy możliwe są następujące zmiany ? : - zmiana kąta nachylenia dachu na 30 stopni. - przeprojektowanie stropu na drewniany przy pokryciu dachówką ceramiczną. - zmiana instalacji CO na piec stałopalny. - zmiana wymiarów okien elewacyjnych. - czy fizycznie można zobaczyć realizacje przedmiotowego projektu ewentualnie pozostałych wersji .
D
Zmiana kąta nie stanowi problemu/. Rodzaj pokrycia dachowego i jego ciężar w tym przypadku nie mają znaczenia dla konstrukcji stropu dlatego można ją zamienić z żelbetowej na drewnianą. Wstawienie kotła na paliwo stałe będzie wymagało poszerzenia kotłowni.
Dodano: 2015-09-27
t

Super projekt! Czy dużym problemem z technicznego punktu widzenia byłoby połączenie projektu Rodzinny 2 z 3 tzn 5 pokoi na dole plus antresola???
D
Dodanie antresoli do tego wariantu nie stanowi problemu.
Dodano: 2015-06-19

Dodaj opinię

Rzut parteru

132,8 m2

Rodzinny 3
1wiatrołap6,6 m2
2kuchnia12,1 m2
3pokój dzienny + jadalnia38,4 m2
4pokój13,0 m2
5pokój13,1 m2
6sypialnia15,4 m2
7garderoba4,3 m2
8łazienka5,5 m2
9pralnia3,5 m2
10łazienka2,3 m2
11pokój gościnny - gabinet9,1 m2
12komunikacja9,5 m2
13pom. gospodarcze - kotłownia6,6 m2
14garaż38,1 m2

Parametry budynku

Pow. użytkowa razem:

177,50 m2

Ilość pokoi:

5

Garaż:

2-stanowiskowy

Powierzchnia zabudowy:

225,60 m2

Min. szerokość działki:

20,26 m

Min. długość działki:

30,86 m

Wysokość w kalenicy:

6,23 m

Kąt nachylenia dachu:

25°

Powierzchnia dachu:

213,40 m2

Kubatura:

800,00 m3

Ogrzewanie:

Kocioł gazowy i instalacja solarna

Wentylacja:

Mechaniczna

Warunki techniczne projektu na rok:

2021

Technologia budowy

KONSTRUKCJA

zgodna z normami EUROKOD

FUNDAMENTY

tradycyjne
ławy i stopy żelbetowe.

ŚCIANY

bloczek silikatowy + styropian
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny.

ELEWACJA

tynk, kamień łupany, deska elewacyjna
kamień łupany wykorzystany jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową.

STROPY

żelbetowe wylewane
na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.

DACH

dachówka ceramiczna lub cementowa
konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Opis

Projekt nowoczesnej „stodoły” z czterema sypialniami. Ten wariant, podobnie jak projekt „Rodzinny 1”, poza salonem posiada 4 pokoje, ale rozplanowane na znacznie mniejszej powierzchni użytkowej. Są tutaj trzy sypialnie domowników i jeden pokój pełniący funkcję gabinetu-pokoju gościnnego. Tak jak wszystkie projekty „Rodzinne” również i ten wyróżnia się połączeniem nowoczesnej i rustykalnej stylistyki. Jest to dom energooszczędny, posiadający w standardzie instalację wentylacji mechanicznej z rekuperacją i charakteryzujący się niskimi kosztami eksploatacji.

Zalety projektu:

 • projekt energooszczędny
 • niewielka szerokość budynku
 • pełny program pomieszczeń umieszczony na małej powierzchni użytkowej, z 4 sypialniami, oddzielną pralnią i suszarnią, garażem dwustanowiskowym
 • czytelny i prosty układ funkcjonalny
 • nowoczesne, otwarte wnętrze części dziennej doświetlone dużymi oknami
 • wszystkie sypialnie z wyjściem na taras i ogród
 • zadaszony taras
 • ponadczasowa forma łącząca tradycję z nowoczesnością


Autorzy: arch. Krzysztof Borowski, arch. Piotr Rynkiewicz

Minimalne wymiary działki / nasłonecznienie

Działka
Sprawdź warunki zabudowy lub wypis z MPZP

Poza minimalnymi wymiarami działki oraz odpowiednim nasłonecznieniem, istotne są również przypisane do każdej nieruchomości tzw. Warunki Zabudowy lub ograniczenia określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jeśli masz wątpliwości oferujemy BEZPŁATNĄ ANALIZĘ WARUNKÓW ZABUDOWY.Uproszczony kosztorys inwestorski


Tabela kosztorysu uproszczonego przedstawia koszty realizacji budynku w stanie "deweloperskim", tzn. przygotowanym do ostatecznych prac wykończeniowych, takich jak malowanie, montaż drzwi wewnętrznych, schodów systemowych, ułożenie parkietu glazury itp. Podane kwoty uwzględniają materiał oraz robociznę.

Kosztorys inwestorski


Kosztorys możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu. Kosztorys zamówiony łącznie z projektem jest dostarczany na płycie CD. Zamawiany oddzielnie jest plikiem w wersji elektronicznej wysyłanym na adres e-mail podany w formularzu.

Cena kosztorysu wynosi 450 zł.

Oferta partnerów na poszczególne elementy

Ventana

Stolarka energooszczędna, drewniano-aliminiowa, PCV, drewniana

Instal-mark

W celu poprawienia energooszczędności budynku oferujemy dodatkowe opracowania instalacyjne. Dodatkowe opracowania możesz zamówić łącznie z projektem lub oddzielnie korzystając z formularza zamówienia projektu.
Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
W standardzie
Instalacje inteligentne
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: Od ręki
Pompa ciepła gruntowa + ogrzewanie podłogowe
Cena : 900.00 PLN
Dostępność: 7-14 dni
Kominek z płaszczem wodnym
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: Od ręki
Ogrzewanie podłogowe
Cena : 450.00 PLN
Dostępność: Od ręki
Kolektory słoneczne
W standardzie
Pompa ciepła powietrzna + ogrzewanie podłogowe
Cena : 900.00 PLN
Dostępność: Od ręki

Opinie

I
Witam,

Czy jest możliwość w tym, jakże wspaniałym, projekcie zrobienia antresoli tak jak w projekci ekonomiczny 1B??
Pozdrawiam i gratuluję projektu!
D
Tak, ale prościej będzie zaadaptować układ parteru z Rodzinnego 2.
Dodano: 2017-09-13
M

Witam czy ma ktoś już może zdjęcia z budowy domu? Poproszę o przesłanie: moni9@o2.pl
t
Witam
Kąt nachylenia dachu na 30 stopni nie stanowi problemu ( czytając odpowiedź z 27.09.2015 ), a czy zmiana kąta dachu na 40 stopni stanowi problem ( wymóg - warunków zabudowy naszej działki)
D
40 stopni to problem, proporcje i wygląd budynku ulegną zmianie. Z takim nachyleniem dom nie będzie przypominał parterowego tylko z poddaszem użytkowym.
Dodano: 2017-01-27
Ł

U nas póki co kończona jest piwnica :) dopiero niebawem mury wyjdą nad powierzchnię ziemi :)
M
Genialny projekt, coś wymarzonego, nietuzinkowego po prostu ideał. Czy ktoś już buduje Rodzinny 3?? Mogła bym prosić o zdjęcia z budowy?
K
Jeśli macie pytania podaję maila na priva kasiawesolowska@gmail.com
K
Witam
Bardzo podoba mi się Państwa projekt ale nie do końca spełnia moje oczekiwania. Czy jest możliwość zmian w projekcie chodzi głównie o pozbycie się kotłowni i całego systemu ogrzewania i na części dachu zrobienie ogrodu przy zachowaniu takiej przestrzeni nad salonem jak w wizualizacjach? Mieszkam w tropikach stąd tak dziwne pytania. Aha prawo budowlane kraju, w któym mieszkam wymaga jednego pomieszczenia specjalnie wzmocnionego na wypadek huraganów więc to też proszę dodać do listy pytań. Pozdrawiam
K
Witam
Bardzo podoba mi się Państwa projekt ale nie do końca spełnia moje oczekiwania. Czy jest możliwość zmian w projekcie chodzi głównie o pozbycie się kotłowni i całego systemu ogrzewania i na części dachu zrobienie ogrodu przy zachowaniu takiej przestrzeni nad salonem jak w wizualizacjach? Mieszkam w tropikach stąd tak dziwne pytania. Aha prawo budowlane kraju, w któym mieszkam wymaga jednego pomieszczenia specjalnie wzmocnionego na wypadek huraganów więc to też proszę dodać do listy pytań. Pozdrawiam
O

Witam, interesuje mnie projekt domu rodzinny 3. Poprosze o adres meilowy tych osób ktore sa w trakcie budowy lub tez maja ten proces za soba. Z góry dziękuje za pomoc arabejka@wp.pl
K
Jesteśmy na etapie zalewania stropów.
Początkiem października kończymy dach.
P

Czy ktoś buduje ten dom?
K
Dobry wieczór, wspaniały projekt, gratulacje! Bez przerwy wracamy do niego poszukując domu dla siebie. Zastanawia mnie czy jest możliwość otworzenia także przestrzeni nad jadalnią, analogicznie jak nad salonem? Co myślą Państwo o takim rozwiązaniu? Drugie pytanie to problem lokalizacji na działce (szer. 25 m.) z wjazdem od wschodu. Bardzo zależy mi na tym projekcie, ale nie wiem co myśleć o takim usytuowaniu względem stron świata. Bardzo jestem ciekawa Państwa opinii i dziękuję z góry za odpowiedź!
D
Otwarcie nad jadalnią technicznie jest możliwe, wymaga to jedynie adaptacji niektórych elementów konstrukcyjnych, natomiast uważamy że wnętrze o zróżnicowanej wysokości wygląda znacznie ciekawiej. Co do właściwego ulokowania budynku na działce proponuje wysłać nam skan mapy działki oraz warunki zabudowy lub wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, sprawdzimy jakie są możliwości.
Dodano: 2016-03-01
Ł

Witam, czy istniała by możliwość pełnego podpiwniczenia? kotłownie (na ekogroszek - brak gazu na działce) opuścić do piwnicy, a pierwotne pomieszczenie kotłowni przerobić na klatkę schodową prowadzącą do piwnicy. Kotłownia na ekogroszek, gaz jedynie w palnikach w kuchni z butli wymiennych. Czy takie zmiany trzeba zamówić u Państwa w trakcie zakupu, czy nanosi ewentualnie projektant z listy podanej przez Państwa?
D
Każdy projekt można podpiwniczyć, o ile pozwalają na to warunki gruntowe dlatego w pierwszej kolejności przed podjęciem decyzji o doprojektowaniu podpiwniczenia należy wykonać badania określające m.in. wysokość ewentualnego lustra wody gruntowej. Projekt podpiwniczenia powinien wykonać lokalny architekt w ramach adaptacji projektu do warunków miejscowych.
Dodano: 2015-11-21
a
witam!projekt nam sie super podoba tylko nie wiemy czy zmiesci sie na naszej dzialce i czy mozna zmienic strone wjazdu do garazu?tak zeby byla na wprost do bramy wjazdowej na zdjeciu
D
Nasza Pracownia wykonuję bezpłatną analizę dopasowania budynku do działki, wystarczy tylko przesłać na adres mailowy: domy@domyzwizja.pl skan mapy działki oraz WZ-kę lub wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W kwestii zmiany elewacji bocznej na frontową to jest to możliwe, ale wymaga poszerzenia garażu. Wielkość tej zmiany będzie zależna od tego, który z boków budynku ma stać się elewacją frontową.
Dodano: 2015-11-17
R

Czy ktoś z Państwa zmieniał kąt nachylenia dachu na 30 stopni i może podzielić się uwagami ew. fotografiami domku? Chodzi oczywiście o Rodzinny 2 lub 3. Czy zamienił ktoś garaż na duży pokój/pracownię dodając duże okno w zamian za drzwi garażowe? Czy to jest możliwe?
K

Dzień dobry mam kilka pytań dotyczących zmian w projekcie Rodzinny 3 139,4 m2 + 38,1 m2 czy możliwe są następujące zmiany ? : - zmiana kąta nachylenia dachu na 30 stopni. - przeprojektowanie stropu na drewniany przy pokryciu dachówką ceramiczną. - zmiana instalacji CO na piec stałopalny. - zmiana wymiarów okien elewacyjnych. - czy fizycznie można zobaczyć realizacje przedmiotowego projektu ewentualnie pozostałych wersji .
D
Zmiana kąta nie stanowi problemu/. Rodzaj pokrycia dachowego i jego ciężar w tym przypadku nie mają znaczenia dla konstrukcji stropu dlatego można ją zamienić z żelbetowej na drewnianą. Wstawienie kotła na paliwo stałe będzie wymagało poszerzenia kotłowni.
Dodano: 2015-09-27
t

Super projekt! Czy dużym problemem z technicznego punktu widzenia byłoby połączenie projektu Rodzinny 2 z 3 tzn 5 pokoi na dole plus antresola???
D
Dodanie antresoli do tego wariantu nie stanowi problemu.
Dodano: 2015-06-19

Dodaj opinię

Warianty

(4 Warianty )
Projekt domu - Rodzinny 4
WT 2021
Rodzinny 4188,60 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Rodzinny 2A
WT 2021
Rodzinny 2A132,60 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Rodzinny 2
WT 2021
Rodzinny 2130,50 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Rodzinny 1
WT 2021
Rodzinny 1162,50 m2
Zobacz projekt

Podobne

Projekt domu - Dobry 1
WT 2021
Dobry 1109,50 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Dobry 3
Dobry 3125,00 m2
Zobacz projekt
Projekt domu - Parterowy 2
WT 2021
Parterowy 2125,40 m2
Zobacz projekt

Realizacje

Ten projekt nie ma jeszcze zdjęć z realizacji. Twoja może być pierwsza.Twoja budowa dobiega końca? Jesteś dumny z jej efektu i uważasz, że Twój dom zasługuje na wyróżnienie? Chciałbyś go zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli tak to nie zwlekaj i już dziś prześlij zdjęcia na adres realizacje@domyzwizja.pl Zaprezentuj swój dom w serwisie i zainspiruj innych!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.